justyna
Fanka BB :)
brawo brawo dla nowych umiejętności !!!!
Izka to fajnie ze Karolcia tak ładnie je ! Liwia tylko to co ugotuję tych ze słoików to tylko na początku te zupki warzywne i nic innego !!
Kubusiowa i co ? było coś fajnego ??? bo jak ja na roczek szukała to kompletnie nic
zlatałam sie jak nie wiem po sklepach !!
Izka to fajnie ze Karolcia tak ładnie je ! Liwia tylko to co ugotuję tych ze słoików to tylko na początku te zupki warzywne i nic innego !!
Kubusiowa i co ? było coś fajnego ??? bo jak ja na roczek szukała to kompletnie nic
zlatałam sie jak nie wiem po sklepach !!
którym wcześniej pluła że hej!
Pszów daleko ale mamy rodzinkę więc wszystko możliwe...
a troche tego miałam