kubusiowa
Fan(ka)
witam wieczorkiem:-)
ale dzisiaj jestem okropnie zmęczona:-( Kubuś jest coraz bardziej ciekawy każdego kąta w domu, każdy kwiatek który jest w zasiegu reki jest atakowany
o rany ale mi daje w kość, nawet sie tego nie spodziewałam
ale teraz już spi jak aniołek
a ja zaraz do jedej ręki gazetka a do drugiej lampke czerwonego winka dla rozluźnienia nerwów
mariola - no sen miałaś niezły
a mały juz taki ruchliwy bo poamłu nudzi mu sie w brzuszku
trzymaj sie i powodzenia
mokkate - Martynka juz próbuje dreptac no no goni w umiejętnościach kubusia jednym słowem depcze mu po pietach:-) za niedługo Daria wychodzaca na dyskoteke w sobote bedzie normalką
tak ten czas leci
iza - Kubus to masz racje leniuszek jak sie patrzy
te pomysły juz popróbowane
ale po mału i do celu
baska - jak u lekarza?
karolina - obiecałas poprawe
a dzisja ani mru mru:-(
Mariola ma racje chyba dopadł niektóre zimowy sen:-(
miłego wieczorka do jutra oby było co czytać:-) bo jak nie to wypisuje sie z tego gangu;-)
ale dzisiaj jestem okropnie zmęczona:-( Kubuś jest coraz bardziej ciekawy każdego kąta w domu, każdy kwiatek który jest w zasiegu reki jest atakowany
o rany ale mi daje w kość, nawet sie tego nie spodziewałam
ale teraz już spi jak aniołek
a ja zaraz do jedej ręki gazetka a do drugiej lampke czerwonego winka dla rozluźnienia nerwów
mariola - no sen miałaś niezły
a mały juz taki ruchliwy bo poamłu nudzi mu sie w brzuszku
trzymaj sie i powodzenia
mokkate - Martynka juz próbuje dreptac no no goni w umiejętnościach kubusia jednym słowem depcze mu po pietach:-) za niedługo Daria wychodzaca na dyskoteke w sobote bedzie normalką
tak ten czas leci
iza - Kubus to masz racje leniuszek jak sie patrzy
te pomysły juz popróbowane
ale po mału i do celu
baska - jak u lekarza?
karolina - obiecałas poprawe
a dzisja ani mru mru:-( Mariola ma racje chyba dopadł niektóre zimowy sen:-(
miłego wieczorka do jutra oby było co czytać:-) bo jak nie to wypisuje sie z tego gangu;-)

.
.
A Liwia tez lubi bajki oglądać uwielbia madagaskar na dvd a tak to puszczam jej mini mini i tam jest Elma świat i ulica sezamkowa i to jest super bo tez właśnie tak uczą !!
.Tak w ogóle to patrząc na te fotki i na te z twojej stronki(super) to mam coraz większą ochotę wybrać się na taką sesję:-),szkoda że Pszów jest tak daleko... ale możesz masz kogoś godnego polecenia z Katowic
,może namówię męża...