anian
Fanka BB :)
Dziewczyny, zdjęcia bombowe
A jacy modele ... i mali i duzi;-) oczywiście, superowi.
Nie ma na nic siły, mnie bierze przezibienie, skończyła mi się laba z @ a Pati zasnąć nie może...może ją tak dziąsła bolą, bo trzy nowe zęby już na wierzchu prawie w całości i czekamy teraz na górną jedynkę
Miłej nocki:-)
A jacy modele ... i mali i duzi;-) oczywiście, superowi.Nie ma na nic siły, mnie bierze przezibienie, skończyła mi się laba z @ a Pati zasnąć nie może...może ją tak dziąsła bolą, bo trzy nowe zęby już na wierzchu prawie w całości i czekamy teraz na górną jedynkę
Miłej nocki:-)
ciekawe czy wytrzyma do kaszki o 10
a teraz
bardzo ładnie CI w tym kolorze, ślicznie wyglądacie Ty i Lenka :-)










