reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
a ja znowu klikam ze szkoły.... mamy konsultacje dla rodziców.... a ja że nie mam wychowawstwa to mogę sobie posiedzieć i poklikać do Was... bo i tak do mnie nie przyjdzie bo i po co.... ale siedzieć muszę więc staram się ten czas niło wykorzystać...;-)

Jutro mamy DZIEŃ NAUCZYCIELA i cały dzień jest przewrócony do góry nogami... a wieczorem idę na oficjalną imprezę do knajpy....


a wogóle wymyśliłam sobie że zrobię kółko informatyczne dla dzieci (tak ku chwale ojczyzny) bo takiego nie ma a dzieciorki pytają...a mi do "teczki"... się przyda.... najbardziej w zawodzie nauczyciela ta "papierologia" mi się podoba... bo przynajmniej do działania zachęca....:-D:szok:
 
reklama
Witam

Mam necik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i mogę do Was klikać, ale cóż....czasu brak:cool: w weekendzik się poprawię:elvis:

A Figloraj w sobotę aktualny:confused:bo się nastawiłam na spotkanko:nerd:
 
my ze spotkania odpadamy. nie będziemy mieć pojazdu. do końca listopada jesteśmy uziemieni, pod warunkiem, że znajdzie się silnik.
no i klapa tota;lna, bo musimy przerwać rehabilitację
 
Kubusiowa jeszcze tylko niewiele w łazience
zostało bo troszke już dziś zrobiłam :-D

Więc okna umyte, pokoje i kuchnia posprzątane
z góry na dół, lodówka wyszorowana :tak:
dziś miałam jeszcze zrobić prasowanko
bo się trochę nazbierało i wyszorować kuchnie gaz-elektr.
ale wybraliśmy się na spacer
i w odwiedziny do rodziny wię zostaje na jutro :tak:
Kupiłam też warzywka- będe jutro robić sałatkę
i udziec z jelenia zamarynuje i upieke za kilka dni :tak:
mniam mniam :-D

Anian ciesze się że Cię "widzę" :-D:tak:

I witam Cię Przyszłamama :-);-)
 
Oj bez auta to bieda wiem coś na ten temat całe wakacje byłam uziemiona.


Diablica fajny pomysł u nas były kółka darmowe -gratis. W tym roku udało się pozyskać fundusze z unii europejskiej i zakupilismy 30 programów do pracowni komputerowej.

Opłacało się do tego tusze, papiery

Monysia - kto mi tak łądnie posprząta :szok::szok::szok:

Mamy już prysznic jeszcze kibelek i lustro a potem dalsza część mieszkania.

Zmykam się pakować jutro w górki jak świętować to świętować dzień belfra.
 
Przyszłamama... Witaj w klubie.... pisz więcej o sobie.....

Ja mam dziś kilka zastępstw... potem 3 akademie.... i wieczorem impreza....

wkońcu ... na kiedy ustaliliście te spotkanko w Rybniku :confused:
 
Cos mi sie zdaje ze nasze spotkanko nie wypali po zapał marny!

A ja mam humor do du... Moja Emilka została zaszczepiona szczepionką skojażoną wycofaną z obiegu :-( Które 3 serie były wycofane a jej sie jedna z nich trafiła :-( Miała powikłania ale na szczęscie jest juz oki! Mam doła!!!!
 
reklama
Hej !!!

Jakiś kaszel, ból gardła i katarzysko mnie dopadło :zawstydzona/y:
chyba po tych wczorajszych szwendaczkach :dull:
I humor mam jakiś do d...
No cuż biore się zaś za robotę
 
Do góry