reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
a o Tobie Mokkatko celowo nie napisałam jeżeli chodzi o ścisłość, bo chciałam Cię sprowokować do tego abyś się odezwała :sorry::-):-p
 
ło, sto lat temu to było. a jakie tematy szły :-p:-p:cool2::cool2::rofl2::rofl2::happy::happy:

ja sałatki zrobiłam dwie. Karoll - przylatujesz na gyroska???:-p:-p:-p

zdjęcia jakieś wstawię - dziś nawet kilka robiłam.
 
.Coś te katarki i kaszelki męczą te dzieci,ech.

.kaska gyros ,mniam. Szkoda że tak daleko;-).

.aga ja to muszę też dostać przepis na twoją sałatkę,poproszę na priva:tak:. A praca to niezbyt łapaliśmy wszystko. A jak tam przedszkola w Chorzowie? Wikuś rozumie że się przeprowadza?.

.diablica łezka z rozrzewnienia się kręci .

.mokkate chyba sama prowokuje:-p .

.Ja jutro mam zaliczenie z ang,tzw praca kontrolna. Jutro muszę wstać o 5 żeby się pouczyć,bo dziś byliśmy na parapetówce małej:happy: i nie mam jak się uczyć,tj.koncentracji takiej:-p,wyjątkowo dziewczynki poszły dziś spać o 21:rolleyes:.


.Buziaki i miłej nocki:blink:.
 
wow:szok::szok::szok: ale tu ruszyła machina postów:-D

Witam kochane!!!!

Ja ja pamiętam te środowe czatowanko a te tematy hohoho:tak::-):-D super było

Trysia - a która to Pani F... czy O....:-D zdrówka zycze dla kaszlących

Dziewczyny zdjęcia super

U nas tez chorobowo ostanio w domu:-( Kubuś dwa tyg. temu przechodził szkarlatyne a teraz w nocy z środy na czwartek o 1 w nocy obudził nas z płaczem ze o brzuszek boli i trwało to do 2:30 /juz mielismy pogotowie wzywać/ ból był co 15 min ehhhhhhhhhh koszmar rano byłam u lekarza było badanie moczu i teraz dieta /wirus żołądka/ chudzina jest ta moja żabcia:-(raptem po szkarlatynie /2 tyg. w domu/ był dwa razy w przedszkolu i na nowo ale w poniedzialek może już iśc do przedszkola /oby jak najdłużej pochodził/.
No bo wogóle mój Kubusśto juz ma "wzięcie" u dziewczynek z grupy:-D
Jak w poniedziałek bylam po niego w przedszkolu po dłuższej przerwie i Kubus sie juz ubierał przyszla mama po kolezanke Kubusia Wiktorię i ona zbiegając ze schodów wola do mamy: "mamusiu mamusiu Kubus dzisiaj był w przedszkolu":-D a jak sie okazało to jest wnuczka mojej mamy znajomej i niedawno powiedziala mojej mamie że na rodzinnej imperzie Witkoria powiedziała że "kocha Kubusia".
Więc ubaw mamy że hej z tych naszych szkrabów:-D:-D:-D:-D.

no to sie rozpisałam:cool2:
 
reklama
Do góry