reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hejka......
wczoraj o mały figiel moje dziecko (starsze) by mnie zabiło:sorry:.. ja chciałam się pochylić do Olusia... a ten w tym samym momencie chciał podskoczyć do mnie..... i ..... wybił mi zęba.... :sorry::sorry: to się nazywa przemoc wobec rodziców :):-D


Noo to niezle Ci sie oberwalo :( A co do fotek to widac na pierwszej fotce dwoje zaawnsowanych i czynnych informatykow :)) A dzieciaczkii masz slodkie :))
 
reklama
diablica ostatnio myślałam sobie żeby odkładać jakieś "parę" groszy miesięcznie na implanty, zacznę od jutra ;-)

karolinna no ja chętna jestem na jakieś spotkanko :-) od stycznia wracam do regularnej pracy :-) to trzebaby była coś w najbliższym czasie wykombinować. No ale teraz Ty pracujesz... w każdym razie czekam na konkretną propozycję :-)
 
karola piszesz-masz :-) choć nie zawsze jestem taka grzeczna :-p
 

Załączniki

  • Obraz 029.jpg
    Obraz 029.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 23
  • Obraz 005.jpg
    Obraz 005.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 44
  • Obraz 432.jpg
    Obraz 432.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 42
  • Obraz 178.jpg
    Obraz 178.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 37
  • Obraz 637.jpg
    Obraz 637.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 40
  • Obraz 122.jpg
    Obraz 122.jpg
    47,5 KB · Wyświetleń: 34
  • Obraz 261.jpg
    Obraz 261.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
mmm ten czas i szybko leci i w miare szybko nam poszlo, jejku ale roboty na mieszkaniu, bylam na chwule tam i troche porobilam ale opadlam z sil !!!
Jakie te twoje dzcieciaki sliczne :-)

Karola a co z waszym mieszkaniem ???? no !!!!!!

diablica nie ma to jak szczescie :-)
 
.mmm a mówią że córka odbiera urodę a tobie jej jeszcze dodała:tak: no cudne masz te dzieciaczki:tak:. To sporo tego wolnego czasu masz :tak:.

.diablica no to respect,ja to myślałam że to cienka jedynka a to widzę że grubsza sprawa:-p.

.aga co do mieszkania to w najbliższym czasie wszystko się wyjaśni ,bo sprawa kompletna-niekompletna więc nie chcę się za bardzo rozpisywać żeby potem dwa razy nie pisać. A i jeszcze bardzo cię przepraszam za tamten sms:zawstydzona/y: głupio mi bardzo. No to bez netu to nie zbyt,co my zrobimy na bb bez ciebie?:shocked2:.


.Ja w ogóle to zapomniałam ze tyle czasu tu nie byłam,ogólnie na spotkanka chętna bo od 2 tyg nie pracuję, ale jakby nie było to 2 miesiące popracowałam i bardzo mi się podobało:tak:. Musiałam zrezygnować bo pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć . A no i jeszcze chodzę na prawko,zaliczyłam teorię i teraz muszę zadzwonić do instruktora i umówić się na jazdy więc ...Katowiczanie drżyjcie w przyszły week:-D. A jeszcze jutro znów do szkoły i zaczynają mi się powoli zaliczenia a ja że tak powiem w szczerym polu z nauką:baffled:.

.
 
to i moze ja cos wkleje :pPP

A to ja, Nadinka i tatoo :))
 

Załączniki

  • PB060044.jpg
    PB060044.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 24
  • P9090003.jpg
    P9090003.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 37
  • Zdjęcie001.jpg
    Zdjęcie001.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 32
  • P8310060 (Small).jpg
    P8310060 (Small).jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 20
dzięki za ;-)miłe słowa

karolinna żebym nie miała zbyt dużo wolnego czasu to 2 razy w tygodniu pracuję :-) trochę się przy najmniej wyrwę z domu i odpocznę od domowych obowiązków :-p
no i powodzenia na egzaminie "jezdnym" daj znać kiedy trzymać kciuki. Dużo egzaminów zdawałam, ale ten był najgorszy... :-p:sorry:
za mieszkanie też trzymam, mam nadzieję, że daleko nie wybyjecie...

aga pracy dużo ale i radości że będziecie na swoim :-) to kiedy się wprowadzacie ??
 
mmm,karolla i diablica no i anian, cieszę się łokropecnie,ze moje córcie wróciłyście bądź jesteście!!!!Oczywiście nie zapomniałam o stałych bywalczyniach czyli sylcii i sal,czasami kubusiowa się pojawia,kasiula,dzięki że jesteście!!! no i te które bywają jeszcze rzadziej też Wam wielkie dzięki!!Bywajcie jeszcze częsciej,proszę!! Ale miałam radochę jak teraz weszłam i widzę, że mam niezłe zaległości z podczytywaniem!!!:-):szok::-) Może o kimś zapomniałam...niech się ujawni,bardzo proszę i zwracam honor jak tu napisze...
mmm też pierwsza myśl jaka mi przyszła do glowy to żeby zobaczyć tego zębola diablicy, albo raczej jego brak na zdjęciu...:-D no i powiem że piękna z Ciebie kobieta no i śliczne masz pociechy!!!
oczywiście ja dołączam do grona oszczędzających na implanty bo z emerytury pewnie nie da się tego zrobic... a może jest jakieś ubezpieczenie na zęby do wykorzystania na emeryturze :-)
karolla a dlaczego Lence przestało się podobać w przedszkolu?? czyżby pierwsze zawody miłosne :szok::rofl2: a Tobie powodzonka życzę na prawku, to w jakich godzinach nie wjeżdżać na teren kato bo ostatnio bywam tam czasami, więc wolałabym wiedzieć których godzin mam unikać :tak::-D
aniu a u Ciebie jak tam?? Synuś daje popalić?? wstaw jakieś fotki może,co??Daj napaść oczy :-)
diabliczko,to czeka Cię odbudowanie zęba,co..?:cool2:
sal, a Tobie życzę dużo siły i wytrwałości w trakcie przeprowadzki,bo wiem coś o tym jak to jest...no i nie stresuj się jak za pierwszym razem nie znajdziesz tego czego szukasz...tak bywa :-D;-)przy przeprowadzkach...ja sobie wszystko opisywałam na kartonach żeby mniej więcej wiedzieć gdzie co mam...taka mała rada ale pewnie już tak robisz :-)
Pozdrowionka
i spokojnej nocki
 
reklama
Oj Kasiula Kasiula,coś nie doczytałas małpiszonie jeden :tak::tak::tak:
A na spotkanie ja też bardzo chętnie ale nie wiem kiedy, mój Maćko ciągle kaszle i nie wiem jak mu pomóc, więc chyba jutro znowu wizyta u lekarza nas czeka...zobaczymy..
 
Do góry