reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Karolinna - mąż zrobi dopiero masaż nózki jak przyjdzie po 21 ;)

MariaOla - tak trzeba podmuchać mi nóżkę :D Przed chwilą o malo nie przytrzasłam sobie palca u ręki. Dziś chyba mam pechowy dzień. Muszę siedzieć i nic nie robić ;)

Kubusiowa - dzięki za info. A wy chodzice prywatnie??? Ja chyba wogóle pójdę z malutkim do neurologa, żeby sprawdził czy wszystko ok. Troszkę boję się jak to bedzie bo to prawda, ze jako niedoświadczone mamy dużo błędów popełniamy i wszystko wychodzi w praktyce.
 
reklama
Szpinak? - mniam, mniam, mniam....pod każda postacią (także mrożoną MariaOla ;D)
Co do pielgrzymki- pasuje, też się nie lubię przemęczać... ;D ;)

Oliwka- zdjęcia fajne, a maluszek słodziutki. :) :) :)

Kubusiowa- moja Martyna idento:
Nie chce dziś spać, a marudna !!!!.... :( :mad: :(
Pozycja leżąca jest dziś nie dla niej.
W końcu Darii udało się uspać dzidziola i mogę do Was napisac...

Dzis miałam okazję usłyszeć jak Lenka od Karolinny woła pieski - super!!!!
Rośnie dziewczyna jak na drożdżach, a jej mamusia nie musi się wcale odchudzać!!!!!

Iza- kiedy z Tobą się spotkam??
Tym bardziej, że poznałam dziś Twoją kolezankę Dagmarę  ;D
Bardzo fajna dziewczyna i ma w podobnym wieku dziecko :) :) :)

Baska- kobieto w zaawansowanej ciąży,
nie zbliżaj Ty sie może do żadnych przedmiotów w najbliższym czasie,
bo jeszcze sobie krzywdę zrobisz... ;) ;) ;)

Uciekam, bo obowiązki wzywają, ale jeszcze tu wpadnę.... ;D
 
baska - nie musiałam iść prywatnie u nas w Żorach jest bardzo fajny osrodek, trzeba dobrze trafic , moja kolezanka z Rybnika tez ze swoim synkiem trafiła do ośrodka w Wodzisławiu i był beznadziejny i prywatnie przyjeźdxa do j=niej rehabilit. Kontrola z dzidzią napewno nie zaszkodzi ;D, A ty lepiej dzisiaj siadaj i niczego nie dotykaj ;)

mokkate - to chyba taki dzień ciężki, chociaż ja dziiaj pełna energi (okan pomyte, posciel czysta pranie odwalone, mieszkanko posprzątane :p), a z Daria to masz sie dobrze :)
 
Witajcie
Kurcze mielismy zrobic tylko maly remoncik przedpokoju tylko go pomalowac i wyszedl z tego remont w calym domu..syf byl wszedzie wlasie co ogarnelam wszystko. Umylam z ta bolaca reka 5 okien , kurze wszedize wytarlam , pranie wlaczone po raz kolejny ( 3 raz :-)  ) To juz mam generalne porzadki przed pojsciem do pracy.
Kochane teraz nie dam nadrobic zaleglosci, ale postaram sie wpasc na forum po 21 .
Boze ale wy sie rozpisalyscie.
A brzuchatki dalej 2 w1????????Czy składac juz gratulacje????????????
Maly teraz spi jak wstanie ide z nim na spacerek i na małe zakupy. Nieisty moj maz dzis do 20,30 w pracy  buuuuuuuuuuuu.Ale za to piatek ma wolny.
Jutro trzymajcie kciuki jade do ZUS- u a w piatek do lekarza.

Ja chyba zapomnialam podac maila MAMA BOO   ;D ;D ;D ;DWieczorkiem napisze ci.


Dziewczyny czy wam nie raz brakuje czasu na cokoloweik...szkoda ze doba ma tylko 24 h :-(
Kurcze jakis relaksik by sie przydał .

A propro była juz ktoras z bobaskiem na basenie krytym.????
Gdzie warto uderzyc ????

Do usłyszenia wieczorkiem
DUZO CAŁUSKOW DLA TYCH NAJMNIEJSZYCH
 
Znacie jakas skuteczna diete..ale taka co by mozna bylo zjesc.Od tego siedzenia w domciu przytylo sie troche. Ja nie umiem obojetnie przejsc obok lodowki..zawsze cos tam przekase. Teraz to najlepiej smakuja mi Filipkowe parowki cielece....mniam.
Albo meza co noc wymeczyc :D :D :D :D
 
Za waszą radą usiadłam i nic nie robię ;)

Mam nadzieję, ze wieczorkiem nie bedę miała gorączki takajak wczoraj. Co mam zrobic jeżeli się pojawi??? Czy ma ona jakiś wpły na dziecko???

Ewcik - to chyba drugie jest skuteczniejsze to spalisz kalorie ;)
 
BASKA to drugie na razie nie - nie mam tabletek :mad: :mad: :mad:A kolejnej dzidzie nie planuje ;) ;)
Co do goraczki to nie pomoge nigdy nie miałam w trakcie ciazy.a googlach "goraczka a ciaza" na pewno cos tam maja.

 
Basiu ja bym wzieła apap na zbicie gorączki,bo to mozna :) no i ja bylam przeziebiona w ciąży,to lekarz kazał mi brać leki homeopatyczne :) dla dzieci ;)

Dziewczyny jak ja sie za wami steskniłam! A nie mowie jak bym chciała sie z wami zobaczyc i pogawedzic ;)

 
Dziewczyny moze zaplanujemy jakies spotkanko poki jest jeszcze w miare ładna pogoda  no i ja jestem jeszcze w domciu...pozniej juz ciezko bedzie, jedynie w wekendy.
 
reklama
Do góry