reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
.Dziękujemy za kolejne życzonka!!!!
kissoflovedr1.gif
.

.W tej sukience Lenka wystąpi na swoich urodzinkach! Dziękujemy za komplementy ,mnie też się bardzo podoba:-).

.Ale mam stres przed dzisiejszym:baffled:.A rano jeszcze Lenka nabiła sobie guza na czole:baffled:.

.Balony powieszone,jedzenie prawie gotowe.Lenka śpi:tak:.

.Trzymajcie kciuki!.
 
Wszystkiego najlepszego dla Lenki z okazji jej wielkiego swięta niech rośnie zdrowo i wesoło :-) ;-) :tak: :-D

P.S. piękna z niej księżniczka

Spacerek dziś już zaliczony piękne słoneczko bylo teraz sie już zachmurzylo. Kamilek mi śpi a ja dorwalam się do kompa. Już jest coraz lepiej mam wiecej czasu dla siebie. kamilek nie wisi mi już tak na cycku. Je w dzień co 2h czasami troszkę pociągnie i mu wystarczy poprostui chce mu się pić ;-) Cieszę się, że nie muszę go długo karmić. Maksymalnie je 10 min. ale raczej tak 5 min i wystarczy mu nie wyobrazałabym sobie siedzieć z nim 20-30 min ale jak trzeba byłoby to bym musiała ;-)

Jutro Kamilek kończy 2 miesiące ale ten czas szybko leci. Jak sobie pomyślę ze w lutym muszę wracać do pracy :baffled: :baffled: :baffled:

Kubusiowa - dzięki ;-) i co rozmawiałaś już w sprawie tej maty???
Masz trzecia bajkę Disneya bo wczoraj maż poprosił kolegę zeby kupil w Katowicach bo u nas nigdzie juz nie było i na szczęście kupil ;-)

Karolinna - dzięki ze wczoraj przypomniałaś ze jest następna bajka Disneya ;-)
 
ŚLICZNEJ KSIĘŻNICZCCE LENCE Z OKAZJI 1 URODZINEK WSZYSTKIEGO CO NAJPIĘKNIEJSZE I NAJLEPSZE,ORAZ DUUUUŻO ZDRÓWKA ŻYCZY CIOTECZKA FORUMOWA CZARNULKA Z WIKUSIĄ I EMILKĄ !!!

rose1__bloomingA.gif
07.gif
 
najlepsze życzonka dla Lenki z okazji pierwszych Urodzin. duuuuuużo uśmiechów, radości, grzecznych rodziców, fajnych chłopaków.
buziaczki ogromne
 
reklama
Droga Lenko, w dniu Twoich urodzin zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusków.:-)




Bardzo przepraszam, że tak późno, ale dopiero teraz przyszłam do domu.
A Lenka wygląda naprawdę prześlicznie.
 
Do góry