reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

dzień dobry-choć dla mnie średnio dobry:dry:
Przemo śpi jeszcze w szczebelkach,ale najpóxniej w lipcu dostanie nowe łoże:tak:
 
reklama
Ola nowe łózeczko dostanie za tydzień - tapczanik z Black Red White. Trochę się obawiam, ze co chwila bedzie lądować na glebie, bo w nocy niemilosiernie się wierci, no ale wiecznie w szczebelkowym spać nie będzie.
 
Nasz Adaś też śpi jeszcze w łóżeczku. Może i powinien juz na tapczaniku, ale on tak lubi te swoje łóżeczko. Ale tak swoję drogą to też po mału myślimy o kupnie czegoś innego do spania. Dziewczyny jak możecie to wrzućcie jakieś zdjęcia tapczaników czy łóżek. Z góry dzięki!
 
dzień dobry:-D
no my myslimy o takim drewnianym 80x160 ale wcześniej w planach było takie ze zjeżdżalnią-stwierdziliśmy że jeszcze za mały na nie jest:sorry2:
 
witam wszystkie mamusie i zycze STO LATEK :happy2: :-D
Co do łóżeczka naszemu Alexowi łóżeczko zmienilismy jak miał niecałe dwa latka, śpi teraz w ciuchci Thomas, bardzo jesteśmy zadowoleni z łóżeczka.
fotka
 

Załączniki

  • IMG_0048.JPG
    IMG_0048.JPG
    42,8 KB · Wyświetleń: 21
reklama
fajne ale tanie napewno nie bylo
widzialam rozne fajne lozeczka tlyko niestety kosztują ponad 1000pln a na to mnie nie stac. pozatym chlopaki mają mały pokój i muszą sie tam zmeiscic 2 łóżka, tak więc jeszcze nie wiem co kupie, ale te z regulowaną ramą z IKEI narazie są na czele listy
 
Do góry