reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Witam wszystkie mamy !!!
Jestem nowa na forum,jakoś wcześniej nie udało mi się trafić na tę stronkę.A skoro już tu trafiłam to postanowiłam się zarejestrować,bo widzę,że jest to niezła kopalnia wiedzy i informacji.
asiek1000, nie znam szpitala w Zielonej Górze,nie rodziłam tam więc nie będę się wypowiadać.
Natomiast szczerze polecam Sulechów. Urodziłam tam w marcu syneczka i jestem bardzo zadowolona z tamtejszej opieki.
Pomieszczenia wiadomo,stare,nieremontowane,ale skoro buduje się nowy budynek,to po nie ma sensu ładować pieniądze w stary.
Poród nie był łatwy i trochę trwał. Ale ciągle ktoś był przy mnie, jak nie położna to zaglądał lekarz dyżurny.Dzidzia monitorowana KTG cały czas na sali porodowej. I te ciepłe słowa,pełne otuchy. Ja polecam.

A co do ząbkowania,u nas właśnie idą pierwsze zęby i rzeczywiście polecam maść robioną na zamówienie w aptece.Ale wieczorami gdy już trzeba iść spać to trzeba swoje po marudzić.

Pozdrawiam
tego mi było trzeba :))) dziekuje, ja z tych co panikują- nawet strasznie ;) a przeciez rodziłam juz w Sulechowie... chyba ostatnio za duzo sie nasłuchałam....
 
reklama
Hej dziewczyny:-)
Pogoda nam się psuje całkowicie.Patrze za okno i nie mam ochoty wychodzić a musiałabym pójść z Julka chociaż na chwile.
Co do szpitali to ja rodziłam w Zielonej Górze rok temu i teraz też będę rodzić w ZG.Ja byłam bardzo zadowolona z opieki podczas porodu i po porodzie.Dodam że rodziłam na sali z łazienka ta płatną,ale leżałam na sali nie płatnej po porodzie.Jakoś nie jestem typem samotnicy i nie chcę być sama w pokoju.Co do Sulechowa to ja nie mam doświadczenia.Mam kilka koleżanek które tam rodziły i mówiły że wcale nie jest tam tak fajnie jak to słyszy się w koło.Ale wiedzie nigdzie nie ma miodu w tych szpitalach.
 
Witajcie. Ja rodziłam w Zgorzelcu a drugie w Policach koło Szczecina wiec na ostatnie tematy sie nie wypowiem.
Dzieki za namiary na lupeksy:) i na przedszkole :) Ale najblizej nam do Ślimaczka, koło poczty na przeciwko tesco i tam najpewniej Miłosza zapiszę.
Na wspólny spacerek tez sie kiedys chetnie wybiorę.
Milenka ząbkuje.Dwie perełki juz ma. Zrobiła sie znów grzeczna, normalnie śpi i w dzień da coś zrobic w domu. A tak tylko na ręce i maruda okropna z niewyspania.Ciekawe kiedy kolejne kiełki zaatakują?Witam nowe mamusie i pozdrawiam wszystkie :)

Jeszcze prosba, gdybyscie mogły i zechciały pomóc https://www.babyboom.pl/forum/mozesz-pomoc-zobacz-f220/prosze-o-pomoc-dla-dzidziusia-ktory-urodzi-sie-24-12-2010-moj-narzeczony-zginal-43013/
Dzięki:)
 
Ostatnia edycja:
hej))))

Olenka - moje gratulacje)))))))) nie maialam okazji ci jeszcze pogratulowac)))))

Masz racje z tymi szpitalami, co kobieta to opinia, sa i dobre i zle o ZG ale tak samo o Sulechowie.
 
puk puk :) pamiętacie mnie jeszcze ;)?? u mnie po "staremu" :) małą rośnie i ciągle chce jeść ;-) nabiera wagi w oczach :tak:i wszystko było by ok gdyby nie robiła nam "jazdy" od 4 rano :szok: normalnie przychodzi ta godzina i jakby ją ktoś nakręcił na marudzenie :-(i tak do 7-8 rano. masakra. dobrze że w nocy się budzi tylko raz na jedzenie ;)

Sylwia jak się czujesz?? upały za nami to powinno być lepiej ;)

Kuna widzę że kolki minęły ;-) to dobrze w końcu w domu nastała cisza co :) Jak Kaspi??

Emilka boleśnie ząbkujecie??


pozdrawiam was ciepło :)
 
Zgadza się,co kobieta to opinia:)Wybrałam Sulechów dla tego,że tam pracował mój lekarz prowadzący ciąże.
U nas też w nocy nie jest łatwo. Karolek budzi się średnio co 2-3 godzinny,niezmiennie od urodzenia. Tylko,że teraz nie zawsze po to żeby zjeść tylko po to,żeby być blisko mamusi. Każda próba zastąpienia cyca czymś w rodzaju smoczka czy butelki z wodą kończy się głośnym rykiem.Trochę mnie to martwi,bo za miesiąc wracam do pracy i choć troszkę chciałabym być wyspana:-)
Poszukiwania niani na pół etatu idą strasznie kiepsko:-(Więc coraz bardziej skłaniam się za żłobkiem,tylko że do publicznego jest już za późno,aby mój synek się dostał. A z prywatnych znam tylko jeden, może któraś z was ma coś godnego polecenia albo jeszcze lepiej dobrą nianie na dwa trzy dni w tygodniu.
 
Meegii myslałam o Tobie wczoraj!!:)
Super, że Patrycja rośnie pięknie :) Powiedz nam jak Mikołaj na Niunię reaguje :) Pomaga??:)

Ząbki... :)
Hihi :D od dwóch nocy śpimy!!:) Adaś przesypia pięknie, śpi od 20 do 7 rano!! Jest bosko! Oby tak zostało ;))

Dziewczyny mało mnie, bo internet mam pupiasty i do tego mały remont, który pochłania cały czas i wszystkie siły!!:(
Rano postaram się Was wszystkie nadrobić i 2009 i 2010 ;D
Najpierw muszę sie wyspać... :)

Spokojnej nocy zyczę!!:)
 
Megi!:) W końcu miałaś szansę do nas zaglądnąć i coś wyskrobać:) Kaspi jest cudowny, siedzi co chwilę, życzy sobie aby trzymać go za rączki i drepcze nóżkami po dywanie:D:D:D Od kiedy zmieniliśmy Bebilon Comfort na B. Pepti całkowicie przestał ulewać mleczko, zaparcia znikły i jesteśmy pogodni już prawie cały dzień! I tu pytanie, czy to mleko jest tylko w aptekach?? Bo nigdzie poza nimi nie mogę go znaleźć:(
Teraz mogę wychodzić wieczorami z domu bo mały śpi do rana i babcia jak coś nastawia ucho czy wszystko ok;)
Noo, mam nadzieję, że niebawem poznamy Twoje maleństwo na żywo:D

Spokojnej nocy!;*
 
reklama
Do góry