reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

siwa ty nie bujaj sie z tym spzredawca tylko sprawa na allegro i policja - bo za ciekawie to nie wyglada...

dolcia chyba ok 500 -700 zł znam marzenke i swietna babka ale ceni sie-chociaz fakt faktem ma za co :)

a dzis widziałam emri :) dziekuje ze mnie zaczepiłas! i katorybe z zawałka ale to z autka i nie darłam sie bo syncio spał ;)

pluszaczek woda woda woda -karmi piffffko *na mnie działa
laktacyjna dobra i koperek i kminek :) czesto do cyca przystawiaj! i powodzenia!

oleczka wsiow normie -dziecko ma swój rytm :) to dobrze -ciesz sie :)

nita a karmisz piersia i moze dlatego tak tracisz na wadze- a jesz normalnie -jak wyniki krwi?

a mój mały wyrósł z kombinezona na zime....i szukam nowego...na 74 rozmiar...masakra nie?
 
reklama
hejka:)

buziaki dla miesięczniaków z ostatnich dni ;)
brawo dla Nadusi za pierwsze kroczki ;)


pluszaczek też niedawno miałam kryzys laktacyjny... tak jak dziewczyny piszą pić, pić i jeszcze raz pić ... bawarkę, karmi, herbatka laktacyjna ale przede wszystkim mi zwykła woda pomogła;)

katoryba przerobiłam twoje dzisiaj twoje placki na wersje słodką ;) z cynamonem, miodzikiem superaśne wyszły ;)
a tak jak o dyni mowa myślicie że można dynie mrozić ?? czy lepiej w słoiczki zagotować? bo jak Błażej zacznie rozszerzać swą dietę to nic nie będzie świeżego więc robię zapasy;)

nita mi też waga strasznie w dół leci od porodu już mam ponad 20 kg mniej ... ale w moim wypadku jeszcze do niedowagi troszkę daleko ;p

szcześliwa widzę że nasze chłopaki to po jednych pieniądzach ;p mój też prawie się nie mieści a zimy jeszcze nie ma ;) kombinezonik ma 68 ;p

siw ja prałam i prasowałam wszystko ;) a co do wózka radziła bym już pisać do allegro bo w razie czego odzyskiwanie pieniążków troszkę zajmie na pewno;/ ale bądź dobrej myśli;)

co do pieluszki na nockę .... trzymam w jednej Błażej kupki w nocy nie robi, więc mam nadzieje że dupsko się nie odparzy mu ;)
mój synuś (notabene uwielbiam tak mówić) dziś mnie po prostu zadziwił był taki grzeczny cały dzień, przed spacerem wcale się nie darł jak go ubierałam a zazwyczaj jest taki krzyk że boje się że czasami sąsiedzi nie zadzwonią na policje, po kąpieli (uwielbia się myć) też się nie darł a zazwyczaj też jest krzyk niemiłosierny jak go wyciągam z wody ... ale to nie koniec usnął sam w łóżeczku pierwszy raz od bardzo dawna bez płaczu, stękania ... trwało to fakt faktem godzinkę ale poczytałam sobie bb podopisywałam na meile więc nie było źle ;)
jutro idziemy na szczepienie mam nadzieje że zniesie je równie dobrze jak poprzednie;)
 
siw@ - niestety nie pomogę z tym kłuciem - nie znam tego uczucia. Z wózkiem niezłe jaja - współczuję - działaj póki masz czas na to!
Ciuszki i pościele - wszystkie prałam raz, 2x płukałam i prasowałam.

szczesliwa - pewnie w tym ogonku koło Biedry stałaś kiedy zażerałam się batonem co? ;P
rozmiar pokaźny... nie ma co... Bolo nosi 74 teraz :)

gogoja - ja zamroziłam dynię (taką uprażoną). Brawo za dorosłość synusia :) i powodzenia jutro!
 
Dobry wieczór :)
dolcia- ja miałam połozną R.Piórkowska świetna babka i rodziłam w sulechowie( koszt 800zł sporo ale była ze mną cały czas i bardzo się mną zajęła :) )dużo jej zawdzięczam :tak:
sallis-jak twoje nocki z Dominiką?
nnita-tak dziecko wyciąga :) ja też mam niedowagę :) jak na swój wiek. Ale ważę 1 kilo mniej niż przed ciążą-zresztą chudzina jestem :) nie ukrywam :laugh2:
marzena- kochana ja nie marudze;-) tylko sie zastanawiałam czy wszysko ok. A ty to drobniutka jesteś-myslałam że tylko ja takie problemy mam z wagą-sylwetką. Ale jak się dobrze czujesz to powinno by ok. Ale badania warto zrobic dla świętego spokoju ja co półroku robie i jest ok
Powodzenia w znalezieniu porządnego lekarza- ja z lilą chodze do lekarza ale homeopatycznego-prywatnie choc Lila cały czas zdrowa więc nie wiem jakby sobie poradziła z czymś konkretnym-oby nie musiała :happy:
anulka.b.p-witamy na pokładzie
outstanding-kuruj się :)
szczesliwa=co ty mu dajesz ze on taki duzy?
siw-ja też prtałam ale ze wzeględu na to żeby miały ciuszki znajomy zapach-swój zapach

A lila była dzis u pani dr i waży 7800g mierzy 65. Wiem że mało w stosunku do promyka szczesliwej :) ogólnie wszystko git. jak do tej pory bez choróbska(kataru,kaszlu i itp.) super a teraz tylko siedzę i obczajam kurtki dla dwojga :) ceny niesamowite :szok:
pozdrawiamy
 
oleczka mój dłuższy ale mniej wazy od twojej bo 7170 -katary to my przeszli i choroby też ale mam małego nosiciela mutantów od-dzieciecych-o córci mowa- no ale przy dwojc etak jest -jak nie jedno to drugie..ale byle do przodu! a jak twoja noga?

siwa wiesz że sama sie zdziwiłam....

gogoja hahahah a masz racje...skad te smrodki tak rosna...energia na słonce czy co ;)powodzenia jutro!
a co do wagi syncia to on nie wygląda jak pudzian-ot taki chłopczyk sliczny -troszku długi i pucuś :-D

katoryba koło kiosku ;) normalnie poznałam cie po zawalce ;) bo czapke miałas ;) a nie wiedziałam jakim wózkiem sie bujacie -jak bedziecie w okolicy dajcie znac-bo popołudniami tez chodze na spacery :)

oleczka a podeslij na priv swojego maila podesle ci cos w tematyce kurtki dla dwojga ;)
 
ja tak szybciutko odpiszę i nocka :)
szczesliwa - no piersią piersią karmię, nie zamieniłabym tego póki co na butelkę, ale dlatego też się zmartwiłam bo nie chcę żeby się okazało że przez moją niedowagę Mała też coś mniej dostaje ;)
oleczka - powiem ci że nasze córy z tego samego dnia, ale moja kaczuszka 2 kilo lżejsza od Twojej, a co dopiero od maluszka szczesliwej :p każde idzie swoim torem :)

trzymajcie się babeczki :)
 
siw@-ja wypralam wszystko nowe nie nowe ciach do pralki i w plynie do prania pralam a nie w proszku dla dzieci...nie wiem czy to dobrze ale zobaczymy...moja kuzynka robila tak samo i z maluchem nic ie nie dzialo...
a z tym wozkiem to ja nie chce Cie martwic ale jak ten ktos ma konto zawieszone to lipa jak nic....ale musisz napisac do allegro a potem pojsc na policje bo przeciez 15zl za wozek nie zaplacilas zeby sprawe odpuscic......bo na policji beda od Ciebie chcieli dowodu czy pisalas do allegro...wiem bo mialam sytuacje ze cos kupilam i lipa sie okazala....

szczesliwa :szok::szok: ja pitole 500-700 powiedz ze zartujesz:baffled:
 
reklama
szczesliwa- z nózka wszystko oki i juz byłam znowu na treningu-a jakie bramki leciały :p
juz wysłałam :)
nnita- twoja niedowaga nie koniecznie musi świadczyc o tym że mała cos nie dostaje od ciebie-ale jak cie to martwi to zrób soebi badania krwi i moczu i sobie sprawdzisz.
a ile ważyła gdy sie urodziła twoja córa?
 
Do góry