reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
hejka, ja tylko na chwilke:) jestem u tesciow wiec korzystam z neta:) sluchajncie skonczyla m isie umowa wlasnie na inetrnet i musze cos nowego znaleac. moze mozecie cos polecic? bo u mnie w wespolnocie sie nie oplaca bo trzeba strasznie duzo za przylaczeie zaplacic.

jestem wsciekla bo k.... zapomnialam o tych warsztatach chustowych:( ale moze cos mi tu strescicie co? w sensie ktore mei tai sa ok? ale jest zla:(

dolcia rzuciclo mi sie w oczy , ze pytalas o polozna do porodu. tak jak vii mowi to polozne szpitalne sa ekstra:) ale ja mialam "swoja" polozna, ktora tez w szpitalu pracuje. u mnie porod zaczal sie skurczamni duzo wczesniej i w sumie dzieki jej podpowiedziom udalo mi sie dlugo w domu zostac. bo pewnie gdyby nie ona to juz wieczorem pojechalabym na oddzial a nie rano dopiero:) a no i u mnie byly takie komplikacje poporodowe z rana krocza i ona tez mi bardzo pomogla. uniknelam szpitala dzieki niej. jak cos chcesz wiecj wiedziec to na priv moge napisac:)

aha u nas duze zmiany bo Dawidek od tyg spi w swoim pokoju. dzikei temu ja lepiej spie bo wczesniej to bylo czuwanie. no i od kilku dni mlodego karmie kolo polnocy i pozniej spi on do okolo 7-8. szok normalnie:)
 
Ostatnia edycja:
nnita-kochana jesli chodzi o drzemki to ja nie mam z tym problemu....ja wystarczy ze widze poduszke to juz sie spiaca robie :-D:rofl2: popoludniowe drzemki sa najlepsze :tak:;-)

Beti1986-jesli chodzi o internet to zobacz oferte z PAWLUKA nie jest drogi i nie narzekaja na niego....
a jesli chodzi o polozna to tą ktora mi polecili to babeczka fantastyczna...ale niestety 600zl to dla mnie za duzo zeby wydac na polozna...
super ze Dawidek spi u siebie i Ty lepiej sypiasz ;-)
 
Hejo:) Zawitałam w końcu:) Sorrki, że ostatnio raczej zaglądam niż się udzielam, ale mam szał ciał:)

Beti no to odcięliście pępowinę:) A neta polecam od PawlukaZ. U. "Pawluk", my używamy i jesteśmy baaardzo zadowoleni:)

Buziaki :*
 
Witajcie:)

U mnie też był szał ciał. Goście, goście i jakoś tak szybko czas leciał, że nawet na BB nie było chwili. Jaśko miał raj, bo ciągle był noszony na zmianę przez dwie babcie i dziadka. Aż się boję jutra...

Gratki dla Lenki za ząbka :)

Sallis - my mamy szczepienie teraz w czwartek. Dobrze, że tylko jedno ukłucie:).

Beti - no to Dawido już na swoim:)

Przepraszam, że tylko tyle ode mnie, ale moja głodomorra już nawołuje z łóżeczka i sen już mnie dopada.

Pozdro dla wszystkich i spokojnej nocki:)
 
dzień dobry;)

wszystkim zębolkom gratulujemy;)
Beti-Dawido facet jak się patrzy;) musi z Nadią pogadać i opowiedzieć jak to fajnie spać samemu w łóżeczku;)

u nas weekend pod znakiem choróbska:/ Bartek wylądował na pogotowiu z gorączką, która nie chciała spadać i potwornym,duszącym kaszlem. Silne dawki antybiotyku sprawiły, że jest ciut lepiej... Boję się by Naduchna nic nie złapała:/
Poza tym nie wiem czy chwilowo czy na stałe:-p Nadia odrzuciła słoiczkowe jedzonko:( (a to takie wygodne było...)

miłego dnia
 
hej laseczki,

czytalam na biezaco ale nie mialam czasu odpisac i teraz niewiele pamietam :p

Madzioszka - super ze Beatka zdrowa i wyniki w porzadku, widocznie dba o linie :)

Izuniek - gratki za zabka :)

Zawalka - ja np wszystkim mowie ze dzidzia nie lubi dlugo na rekach ;) zeby jej przypadkiem nie rozpiescili ;)

Anias - kurcze oby szybko bylo lepiej no i zeby Nadie ominela choroba :(

My znowu same przez 2 dni. Ten tydzien mamy lekarski, ja mam 2 wizyty a niunia w czw szczepienie. Majcia spacerowa drzemke skrocila sobie do 40 min wiec jest dramat :/ i od paru dni w nocy wybudza sie ok 3 i ponad godz spac nie chce. Ale marchewy coraz wiecej i ladniej wciaga ;)

Milego dnia laski
 
Dzień Dobry wszystkim mamuskii przyszłe mamuśki

Powiedzcie czy to wielki grzech że dziecko śpi z rodzicami w łóżku ?
Ja za każdym razem jak mówie że spi z nami to na mnie wszyscy krzyczą i że jak sie przyzwyczai to bedzie problem.
Ale ona nie chce spać w łożeczku nawet super karuzela z Fisher Prica ja nie zacheca.
Ostatnio ma straszny okres buntu i ciaglego placzu i to juz nie sa kolki tylko jakies jej widzimisie placze aż sie zanosi.
Gdzieś wyczytalam że to może być po CEBIONIE ale to przeciez tylko wit. C i daje tylko po 5 kropelek dziennie.
Dziś odstawiłam i jej jeszcze nie dalam i zobaczymy jak bedzie. Czasem tez się zastanawiam czy to nie przez tą AZALIE co biore ale nigdzie nie znalazłam info na necie ze to moze być jakos powiazane z tym.


A kiedyś ktoś szukal kurtki dla dwojga http://allegro.pl/haltex-zimowa-kurtka-dla-dwojga-chusciaka-ciaza-l-i1946509894.html

A może ktoś ma do odsprzedania chustę w jakiejs promocyjnej cenie :) abym mogla sie troszkę poduczyć i zobaczyć jak to jest bo tak zachwalacie.
Czekam na jakies info od doświadczonych mam co to za napady płaczu i skad one sie biorą.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry