reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Dzien Dobry

sallis-no troche tego tam jest :)

a ja w koncu zabieram sie za pisanie pracy kontrolnej z fizyki bo nawet nie zaczelam a mi tydzien zlecial ze nawet nie wiem kiedy (4strony recznie nabazgrac) a jutro musze oddac bo semestru nie zalicze:baffled:

wiec kochane MIŁEGO DNIA
 
ja się witam weekendowo :)
mężu wybył do Łodzi..
Mała chyba katar będzie miała bo coś tak rzęzi jak ostatnim (i jedynym do tej pory razem) :/

my po warsztatach chustowych z Sylwią_ZG :) nooo super sprawa :) bardzo pomocne mi będą, mam kilka pomysłów na przyszłość ;) no i poznałam sallis i jej Dominisię :) miło było Was zobaczyć na realu :)

wszystkie brzuchate - zachęcam do przemyślenia sprawy chust i nosideł, to naprawdę działa :D :D

pozdrawiam
 
dobry wieczór:)


Zacznę od miesięczniaków całusy dal Was:)
Zębiastym następnych gryzaków:)

po jakimś tygodniu w końcu w domu. mój pierwszy wieczó na spokojnie:) Mam nadzieję, że teraz już będzie z górki i będę miała więcej czasu na BB bom się za wami kobity stęskniła:) Kiedy jakieś spotkanie:>? ja chce na spacer z Wami!

Tyle naprodukowałyście, że nie sposób Was nadgonić, nie jestem na bierząco i żałuje strasznie. nie mam kiedy spędzić czasu przy kompie. Pod moją nieobecność B zaczęła trenować samodzielne stanie, prowadzana za rękę biega wręć i piszczy z uciechy... ja nie wiem jak tydzień to dużo dla takiego maleństwa

. Miłego baboliny!
 
nnita - fajnie ze warsztaty się udały, ja się wybierała i nawet próbowałam umówić kiedyś ale zawsze coś, z tą moja dwójeczka jestem uziemiona, w końcu pozostał mi internet i jakoś to poszło :)

moja córcia coś marudna okropnie ostatnio się zrobiła dziś w nocy to budziła się tak od 3 co chwilę dosłownie, ślini się na potęgę... czyżby to już na zęby, nie chce mi się wierzyć... oby dziś w nocy było jakoś normalnie, chciałabym choć trochę odespać
 
reklama
witajcie :)

dolcia2912 nie martw się kobieto, ZG faktycznie odpoczywa ;) niedziela to dobry ku temu czas :) ja właśnie wstałam od śpiącej córki i śpiącego męża - drzemki są zdrowe i potrzebne :p lada moment kochana się o tym przekonasz :D

z innej beczki - mamy chustujące bądź chcące chustować - któraś się zastanawiała nad promocją chust Nati 2 w cenie 1 ??? OFERTA BOGO - Sklep internetowy NATIBABY
bo wtedy dość dobra cena wychodzi za sztukę :)
 
Do góry