reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

W którym kościele macie uroczystości i o której? :-)
Może bym przyszła w końcu zobaczyć Twoją Niunię :-)
Nie denerwuj się, nie ma czym, ściskam!!
 
reklama
w kosciele na Batorego :)

ogolnie chrzciny sie udaly, bylo 7 dzieci, po mszy mielismy obiad z tortem i ciastem,w knajpie. troche mi przykro bylo ze jestem z tym wszystkim sama i starsznie mi sie chcialo plakac i nie mialam za dobrego humoru, ale generalnie wszystko wypadlo dobrze. teraz czekam na wasze relacje:D heh
 
Ja dziś z małą zaliczyłam szczepienie:tak: i mam nadzieję, że nic jej nie będzie.. teraz właśnie mi zasypia.. Ale czy pośpi to zobaczymy..

Co tam u Was dziewczyny i maleństw??
 
no hej, u nas wszystko ok:) ... za tydzien idziemy na szczepienie- juz drugie, za pierwszym Jula wymiotowala, raz a porzadnie, a poza tym nie bylo tragedii. a jak tam reszta? cos sie nie odzywaja :p
 
No mojej całe szczęście nic nie było po szczepieniu:-)
Ciekawe jak tam aga-biedronka ? Jakbyś nas czytała to napisz co u Ciebie?
No i jakieś pustki to fakt..
 
No, a moja ładnie przeżyła szczepienie i po nim;)
a jak twoja karolq malutka po pierwszym szczpieniu? gorączkowała?

A Ja właśnie w sobotę z malutką jadę nad jeziorko na tydzień:-) Babcia będzie pomagać więc sobie też odpoczne:tak:
 
reklama
Do góry