reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

my dziś po szczepieniu, zobaczymy jaka noc będzie. Fajnie macie z drzemkami, mi sie nieudaje wcale przespać bo starszy już nie śpi w dzień, tylko pospałam jak miałam jelitówke i gorączki 39: a tak to cłe dnie na dworze siedzimy. Pchanie wózka jedną i rowerka drugą mam już doskonale opanowane
 
reklama
ppatqa moja mała też nie chce mi spać w dzień.. nawet na spacerze:sorry: czasami od 6 do 23 potrafi przespać łącznie z godzine:szok: ale całe szczęście noc prześpi całą budząc się raz na zmiane pieluszki i cyca:tak: i potem rano cyc zdarzy się że zaśnie a tak to cały dzień należy do niej:-)

Jutro już wybywam nad jeziorko i powracamy z małą za tydzień w niedzielę:tak: mam nadzieję, że tam sobie pośpi, bo 2 tyg temu jak byliśmy na weekend to cały czas spała budzac się na amciu;-)
 
hej dziewczyny co u was? mam nadzieje ze wszystko ok... mnie nie bylo jakis czas bo szczerze mowiac nie mialam sily na nic... ciagle walczylam i walczylam o moj zwiazek, ale to na nic. Dzis ma zabrac S swoj tv i cos tam jeszcze co zostalo. dowiedzialam sie ze bedzie z ta swoja nowa siksa, no coz zyje sie dalej. martwi mnie wkupe rzeczy, kupe spraw, nie mam pracy, musze zlozyc pozew o alimenty, nie wiem z kim zostawie Jule jak juz ta prace znajde, mi to zawsze wiatr w oczy wieje:( w nastepna niedziele wyjezdzam na tydzien wiec mnie nie bedzie, musze zmienic otoczenie, myslenie i poukladac sobie wszystko w glowie a przede wszystkim przestac myslec o tym buraku - bo inaczej sie juz nie da go okresic, a przynajmniej nie delikatnie...Mam nadzieje ze u was wszystko ok a wasi partnerzy sa wsparciem i pomagaja wam jak tylko moga a nie jak moj:/.

Moja Jula ma sie dobrze, rosnie jak na drozdzach, drugie szczepienia zniosla dobrze chociaz miala mala gulke na nozce, ale po tygodniu zeszla :) spala cala noc i dosyc sporo dnia nastepnego :)
 
Witam, witam

Jednak z nad jeziorka wróciłyśmy w piątek, bo w sobotę jechaliśmy na ślub mojej koleżanki do Krosna Odrz.

Wczoraj też z malutką byłam u lekarza i prawdopodobnie ma zapelenie ucha.. Od piątku ledwo mi je.. Muszę wciskać jej troszkę na siłe..:-( Dziś idę wykupić receptę i mam nadzieję, ze jej leki pomogą..

asiorek a Ty bądź dzielna i sie 3maj
 
Hej dziewczyny:) jestem tu nowa i na forum i w Zielonej Górze. Niedawno przeprowadziliśmy się z mężem. Termin porodu mam na 5 grudnia i będę rodzić w ZG. W związku z tym muszę zmienić lekarza prowadzącego ciążę, ale nie orientuję się kto jest naprawdę dobry. Możecie mi kogoś polecić? Pozdrawiam :)
 
reklama
Bardzo dziękuję na info:)
i jeszcze jedno pytanie: myślicie, że warto "wynająć" sobie do porodu prywatnie położną? Jeśli tak to polecacie kogoś?
 
Do góry