reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

zawalka twój opis boski! usmiałam sie -hihi fajnie napisane! ;)

chorowitki zdrówka!!!

dolcia witajcie ! niech synek sie zdrowo chowa!

a na pocieszenie wam powiem żeby rano pod poduszki zerknac bo jak to moja córka stwierdziła: jak ma sie czyste nogi i nie smierdzi to przyjdzie mikołaj da cukierki i gitare :-D:-D:-D:-D matko padłam:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ale gitarka jest cukierki tez wiara dziecka w swiat mikołajowy zachowana bedzie ;)
 
reklama
Vii - pensja M. jest za wysoka, by dać nam zasiłek... Musimy nauczyć się lepiej gospodarować kasą, skoro tyyyyyyle jej mamy :p
Emri - ja wiem, że wychowawczy to dla dobra Lenki, ale ja tak lubię swoją pracę (pomimo narzekań ta wiele spraw)... Już mi tęskno i łzy się kręcą na myśl, że pójdę się pożegnać z moimi dzieciaczkami...
Czyli jak zajdzie się w ciążę na wychowawczym, to przechodząc na zwolnienie lekarskie znów dostaje się "wypłatę" z ZUSu? :p Bo tak już myślę, że jak znów wrócę do pracy (odległy 2013 rok) to głupio będzie, jeśli szybko postaramy się o rodzeństwo... Już kombinuję :p
 
dolcia juhuuuu tereeee!! gratulacje!! wszystkie nosa miałyśmy :p jaki śliczny synuś :) jakie ciekawe imię :) jak w przyszłości będziesz miała chwilkę to napiszesz nam zaciekawionym jak ci poród minął :)
Milanku witaj na świecie :)


vii, izuniek mój mąż też już zaczyna kombinować i obliczać kiedy to będziemy się starać o braciszka dla Malutkiej :p

szczesliwa twoja córka swoje wie :D

pozdro :)
 
Dolcia witamy :)
Ostatnią osóbka tak witana byłam chyba ja z moją Gabrysią :) Przypomniały mi się odrazu chwile porodu i te 14 godzin z bólami po ktorych zrobili CC. A jak to bylo u Ciebie?


Jutro idziemu na USG bioderek jak pomysle sobie o tej kolejce to mnie ciarki przechodzą zapisalam małą na Wyszyńskiego zaraz po porodzie i taki dopiero dostaliśmy termin masakra

Czy może ktoraś z Was starała sie o to tzw drugie becikowe (becikowe samorządowe)? Jakie potrzebne są dokumenty i jaki musi być dochód bo nie wiem czy w ogóle składać papierzyska i stac w tej kolejce

Zdrówka dla chorych i cierpliwości dla mam
 
KOCHANE DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM BARDZO :)

U mnie to bylo tak ze pojchalam o 22 do szpitala....od razu na porodówkę...od godziny 3:00 mialam skurcze co 5 minut a rozwarcie na 1.5cm no to zaaplikowali mi kroplowe po ktorej myslalam ze umre bo skurcz poganial skurcz...jeden sie nie konczyl a drugi sie zaczynal:baffled:....rozwarcie na 4cm....a ze mialam klopoty z cisnieniem wiec nie chcieli dluzej czekac i o 13:50 zrobili CC

dochodze juz do siebie....boli jeszcze ale jest coraz lepiej...teraz tylko do przodu :-)

Jestem strasznie szczesliwa ze juz go mam przy sobie.
 
Dolcia wkoncu:) synek cudowny:)

Izuniek z tego co wiem to normalnie zwolnienie a pozniej macierzynski, widze ze dziewczyny juz odpowiedzialy:p

Szczesliwa niezla cora:p

A siw@ gdzie? ciekawe jak z tym wozkiem zalatwila:)
 
reklama
o matko ile czytania :)

vii - no moze to i zeby, choc ostatnio sie nabijalismy z michalem ze jak dziecko marudne albo cos z nim nie tak to czlowiek na zeby albo skok zwala zeby nie zwariowac :) a tak przy okazji wkleisz na grupe przepis na ciasto z bananami? :) bo ja to taka ciastowa jestem ;)

szczesliwa - grunt to dbac o higiene, dobre wychowanie :)

izuniek - bidna Lenka, a sposobow na dorobienie nie znam, jakbym znala to tez bym na wychowawczy szla ;) czyli rozumiem ze na rok bierzesz urlop?

katoryba - jak tam wy sie czujecie? no do pracy wracam 6 lutego :( ale na 6h i od marca mala bedzie u babci a moze jak skonczy roczek to sprobujemy zlobek...zeby mi mama nie osiwiala ;)

dolcia - gratulacje! no i powodzenia :) zycze zeby twoje dziecko mialo funkcje spania ;)

oleczka - to twarda jestes, my sie dwa razy zbieralysmy na spacer i jak sie szykowalysmy to zaczynalo padac wiec ostatecznie nie wyszlysmy :(

Majcia dostala mikolajkowy upominek, a ja uslyszalam od meza ze sie wieczorem w mikolaja zabawi ;) cokolwiek to znaczy :p pogoda faktycznie jakas taka pod psem, a wczoraj na tvn meteo widzialam ze do swiat ma byc bez sniegu a za to deszcz
 
Do góry