reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

w imieniu Nadii dziękuję;)
Katoryba-filmik wrzucę napewno;)
pluszaczku- u nas było dokładnie to samo z pokarmem w tym przedziale wiekomym Nadii. Bardzo częste przystawianie do piersi +herbatka laktacyjna pomogły. Oby szybko u Was się sytuacja wyklarowała.
marzena-najpierw buty musimy kupić:)

próbuję doczytać dzisiejszą produkcję ale marnie mi to idzie:/

spokojnej nocy
 
reklama
Witajcie:)

Właśnie skończyłam myć okno w kuchni i w końcu przykleiłam na zewnątrz termometr:). Jutro się okaże ile smug zostało na szybach.

Anias - to mamy pierwszego chodziarza - chyba, że coś przegapiłam. Gratki dla Nadusi:).

Pluszaczku - ja sobie poradziłam z kryzysem laktacyjnym pijąc duże ilości wody- wręcz wmuszałam w siebie i były rezultaty- w sumie są do dziś. Powodzenia:).

Buziaki dla Hani:*

Ta noc zapowiada się nie ciekawie, bo od kąpieli Jachu co dwie godziny się budzi i sądzę, że tak już do rana będzie:(.
Oleczka - ale Ci zazdroszczę, że Lila tak dużo śpi. Może moje drugie dziecko będzie śpioszkiem:)

Dolcia, Siw@- to czekanie na maleństwo jest chyba najgorsze z tego wszystkiego. Człowiek się zamartwia, czy wszystko będzie dobrze, jak to będzie i czy sobie poradzi. Jeszcze trochę dziewczyny i będziecie już w świecie mam.

Dobranoc wszystkim:)
 
witajcie :)

anias gratulacje dla Nadii! piękne nowe doświadczenia przed Wami :)
oleczka0585 nasza Jaga inaczej, w dzień 2 razy po 1 - 1,5h plus ewentualnie drzemka przy cycu do pół godz, w nocy od 20:30 do 7 rano z przerwami na wybudzenie i śpiewanie że już na jej zegarku jest dzień ;)
pluszaczek jeśli lubisz kminek to go wcinaj, do wszystkiego, on tez pobudza laktację. Dużo płynów pij i powodzenia :)


trochę prywaty.. dziś rano się zważyłam i waga jeszcze tyle mi nie pokazywała.. w sensie tak mało, mam niedowagę, nawet na czas ślubnych stresów tyle nie ważyłam tak mało, czas jakieś badania porobić.. któraś tak miała??
 
oleczka - ty nie marudz! ja tam ci zazdroszcze. moja Majka spi 9.30-10, potem na spacerze z 1-1,5h i potem 15.30-16 :) i tak ma od jakis 3 miesiecy juz :p

sallis - i jak nocka?

nnita - no ja tez tak mam, waze teraz 44kg i od porodu mam powiekszone wezly chlonne i tak sie bujam od lekarza do lekarza i nic... :( niestety nikt nie potrafi znalezc przyczyny a leki nie dzialaja :(
 
Ostatnia edycja:
WItam Was drogie Mamuśki :)
nie było mnie oj dawno........ próbuję nadrobic zaleglosci. Mam nadzieję że w niedługim czasie ogarnę wszystko... hmm zostałam wywalona z grupy......... a ja nie chciałam by tak się stało..........
 
reklama
Do góry