reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

ja dziś bardzo egoistycznie babki....jakiś dół mnie łapie, - nie wiem co jest grane - chodzę i ryczę...
z Alcią już jest wszystko w porządku - wczoraj byliśmy na kontroli - i osłuchowo, gardełko - czyściutko:)mamy jeszcze ograniczyć jej kontakty z choróbskami (czyt.przedszkole) - i nie wiem jak to zrobić, ja muszę iść do pracy od poniedziałku, a Bartusia "ktoś" musi zaprowadzać i przyprowadzać do przedszkola - może jakąś sąsiadkę poproszę o posiedzenie z Alunią na czas jak M wyjdzie z Bartuniem...
- szykuje się tak miły czas jak święta - a ja jakoś w ogóle tego nie czuję...straszne...smutne...cały rok sami, sami, sami...i teraz też tak pewnie będzie - nie mam sił jakoś ani na porządki, ani na szykowanie, pieczenie, gotowanie - weźcie mnie kopnijcie w tyłek! dobrze, że sa dzieciaki to jakoś trzeba będzie się zmobilizować...
Vii - tak jak piszesz - ta cała otoczka co do karmienia piersią, naciski otoczenia wizja "matki, polki karmiącej" - to przytłacza - siw@ to co pisałam Vii - to przede wszystkim - nie to jak karmisz dziecko jest wyznacznikiem jaką jesteś mamą!!!!!!!!to co najcenniejsze Wojtuś pewnie już otrzymał od Ciebie - a tak zupełnie szczerze i z całego serca - dzieci wtedy są szczęśliwe - jeśli i my jesteśmy spokojni i szczęśliwi..rozważ wszystkie za i przeciw - i w niczym nie jesteś gorsza, zła - nikt nie może Ci tego wmówić!!! jeśli wybierzesz karmienie naturalne - nastaw się na kilka dni walki - jeśli przejdziesz na sztuczne - nic się nie stanie - oszczędzisz pewnie Wojtusiowi stresu i sobie pewnie też...!!!!!!!!!! trzymam kciuki!!!!mi teraz położna w przychodni powiedziała, że nawet 20-50ml dziennie mleka kobiecego wystarczy dziecku by przekazać mu dzienną dawkę przeciwciał i innych cennych składników - mi zmienił się zapach mleka, kolor - Ala sama w dzień się odpycha od cyca, marudzi - widzę, że jej nie smakuje (przykre uczucie, jakby dziecko samo Ciebie odrzuciło..) - ale cóż - natura robi swoje:) spokojnie je tylko w nocy o 4-5rano - nie walczę...stawiam na nią i na jej wybór!

tyle prywaty - poszłabym na spacer, pogadała Wami...ja już chyba świruje!
 
reklama
martini hormony ciążowe zmieniaja smak mleka -temu nie chce

siwa ja zwolenniczka karmienia naturalnego -ale...wiesz z doswiadczenia wiem że są dzieci butelkowe i na mm i tyle- wiec czasami jak sie nie uda zawalczyc o dobry pokarm lepiej na mm przejsc....naparwde-szkoda stresów- utulcie sie poprzytulajcie niech wam bedzie miło ciepło.... :)

vii dzieki za cynka o bombkach :) i do pyt o swiatełka tez sie przyłączam :)
 
Dzien Dobry

Mam pytanie do mam ktore karmily swoje malenstwa Bebilonem....
czy ktores z waszych malenstw nie akceptowalo tego mleka??
nie wiem co z moimmluchem bo po tym mleku ma jakies takie "zadkie kupki"
moze byc ze od tego???

spokojnego dnia zycze
 
Dziękuje bardzo dziewczyny za wsparcie, dla mnie to też bardzo trudne vii, bo zupełnie inaczej to sobie wyobrażałam, ja też mam małe sutki w lewej piersi to prawie płaski, chociaż piersi duże i dużo mleka, ale mały kompletnie nie daje sobie z nimi rady. I tak jestem zadowolona bo ładnie pije moje mleczko:) mm tylko raz dziennie i to nie zawsze.
To strasznie wkurza jak się wszyscy pytają i mądrują dookoła, tzn. babcie, ciocie - dlaczego go butelką karmię, a przecież pije moje. I tylko słyszę dostawiaj, dostawiaj, a co ja jestem winna że mały nie daje sobie z tym rady? Staram się przecież jak mogę dla niego, bo dziecko to przecież najcenniejszy skarb i każda normalna mama chce dla swojego jak najlepiej.

beti- wcześniej pytałaś na jakiej podstawie stwierdziłam że mam wodniste mleko, od początku ze względu na przeboje z żółtczką Wojtusia ściągałam mleko i widziałam że to które ściągnełam ostatnio było inne, prawie przezroczyste, a wcześniej takie żółciutkie, ale już widzę zdecydowaną poprawę.
 
Juhu,
nnita - spoko - srogą zimą też się na spacery daje radę wybierać. Ja wychodziłam od początku stycznia dzień w dzień :)

kordek - że też pamiętasz ile Bolo wciągał :) miłe :) fakt - 2 cyce i butle na noc szły, no ale cyc cycowi nie równy ;P

Betka - 9 buziaków 1) :* 2) :* 3) :* 4) :*5) :* 6):* 7):* 8):* 9):*

karolq - no i było (jest) załamanie pogody - zmokłam :/ i szybko wróciłam :/ ale byłam :)

marttini - spoko, hormon się uspokoi i Ty też ;) zapraszam na herbatkę jakby co :>

Beti - Ty to zawsze znajdziesz jakieś ciekawostki ;P
 
reklama
beti- ja akurat trafiłam na taki wypust maluszków na położnictwie że na mojego Wojcia (59cm) wszyscy patrzyli jak na wielkoluda, a tu dziewuszka i jeszcze 10cm więcej:)
 
Do góry