reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

czy wy powariowałyście? pół wieczoru czytam! pryyy ;)
jeśli chodzi o lody to środa do południa odpada. normalnie bym była, ale jutro 25 i sprawy urzędowe do załatwienia czekają (oczywiście że na ostatnią chwilę:/)
gogoja byłam o tejsamej porze na basenie... ale ja już chyba nie pamiętam nawet jak wyglądasz, serio nie wiem czy bym Cię poznała! o Błażejku nie wspomnę.
izuniek ja się też ostatnio nad takimi tematami zastanawiam. i jeszcze kiedy dziecko nauczy się podskakiwać :) bo śmiesznie się zbiera ale oderwać od podłoża się nie potrafi ;)
martini wielka jesteś! i myślę że dla wielu z nas jesteś wzorem, nawet z odrostami ;)
lecę spać bo się zmęczyłam tym bb dzisiaj ;)
 
reklama
Witam się ja
dziecko moje robi mega postępy ale za to wstaje coraz wcześniej dzis o 6 teraz bawi sie na podłodze a ja mam czas na odpisanie

Katoryba - MT uszyty jest ze sztruksu panel a pasy z tzw płótna żeglarskiego czyli bardzo mocnej bawełny :)

Aestima - witaj :D W zielonej jest punkt do nabijania nap, guzików i innych takich (przynajmniej był w tamtym roku ) Jak się idzie od Kreślarza w kierunku sądu po lewej stronie taki malutki punkt uslugowy.

Resztę pozdrawiam i podziwiam za czas na bb :)
Juz nie mogę sie doczekać jak moja Gabi zrobi sama pierwszy kroczek już jej malo brakuje :-)

Zaległe buziaki dla roczniaków i miesięczniaków :-D
 
ech.. no i bym siez Wami spotkała, bo z noga wcale nie tak źle, ale niestety na 9 nie dam rady. jakby była propozycja spotkania kiedyś jeszcze to jeśli w tamte rejony to dopiero po14 ja byłabym w stanie tam dotrzeć.
Miłego spotkania dziewczyny:)

szczesliwa z tym "wypadkiem" to było tak, zę koleś siedział w służbowym aucie na zapalonym silniku, ja przystanęłam, ale patrzę ze on cos tam pisze, wiec ide, a on jak juz byłam w połowie jego auta mniej wiecej to on cofa. i ja sie tak przestraszyłam, ze mi w wózek walnie, ze tak energicznie odskoczyłam z tym wózkiem i gdzieś krzywo stanęłam.Kalina nic sobie z tego nie zrobiła, ze matka jej wózkiem szarpie. na szczęście wczoraj było gorzej, a dziś jest znośnie już. opuchlizna zeszła po atacecie, dziś pobolewa, ale daję radę;)
Idę piec ciacho dla męża na dzisiejsze imieniny:)
a później wybieram sie do miasta,zobaczymy jak mała zniesie podróż autobusem..
pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
no jaja se robicie...nie dosc ze tyle czytania to jeszcze niby mam zapamietac kto i co ;)

martini - ale chyba paznokcie i odrosty nie sa wyznacznikiem kobiecosci :) jak dla mnie to wlasnie w czasie ciazy i po stajemy sie bardziej kobietami, no a ty jestes juz do szescianu ;) a kiedys przyjdzie czas ze bedziecie sobie z alcia razem pazurki malowac ;)

aestima - mi rehabilitantka polecala dawida i mrugale, dawida mamy, moze nie sa najpiekniejsze ale pewnie dobre :) w zielonej do kupienia w aptece w nowym aldemedzie

izuniek - co do butkow to teraz tez w bata sa przeceny, bylismy w weekened i nawet za 27 zl juz byly buciki

lody...no my tylko popoludniami chodzimy z wiadomych powodow ;)

sallis - ten weekend wyjezdzamy ale co powiesz na nastepny parkami na basen? ;)

siw@ - super ze masz werwe do tych sloikow, ja przez codzienne gotowanie, pieczenie itp to raczej tylko mroze i ubolewam ze przetworow nie dalam rady robic :( no ale weekendy jak troche wiecej czasu to albo goscie albo wyjazdy i jakos czas ucieka ;)

yvonne - dobrze ze nic sie malutkiej nie stalo no i ze z noga lepiej

dla pozostalych gratulacje nowych umiejetnosci a dla chorujacych zdrowka

u nas tez jakas goraczka wczoraj wieczorem, chyba zebole...
 
Hej ho,

Dzięki laski za wypad na lody :) szkoda tylko że ja posiedzieć spokojnie nie mogłam :p Ma się szoguna, trzeba chodzić....
MamusiuNoesi - miło było poznać i pogadać :)
Sallis - fajnie, że i Wy przybyłyście :) chwila, ale zawsze, bo rzadko jest okazja. A podskoki... zapraszam na plac zabaw koło amfiteatru, tam jest mała trampolina, Lena się ćwiczy w podskokach i świetnie jej idzie :)
Marzenko - kiedy pojawi się buźka z ząbkami w sygnaturze? :> Bata... w focusie? Ostatnio trudno mi skojarzyć sklepy... Zębów zamiast gorączki życzę!
Yvonne - dobrze, że z nogą lepiej! Jakie to pyszności dla męża upiekłaś? :) przyjemnej jazdy autobusem :)
ciekawe kiedy Lenę zabiorę w taką podróż...
Vii - body zakładamy kiedy wszystkie koszulki już w praniu :p no i do spania w gorące noce były użyte :)
Cosa, Aestima - punkt do nabijania nap itd. chyba tylko z nazwy, moją koleżankę odstawili z kwitkiem, bo stwierdzili, że sama może nabic/przyszyć napę :/ ale można spróbować zapytać... Klient nasz pan? :/
Cosa - Gratki dla Gabrysi ;) czekamy na kroczki!
Gogoja - San Remo i tak o 10 zaczęło wydawać lody, więc następnym razem może dojedziecie :)
Beti - no tak jesień i zima bez bodziaków się chyba nie obejdzie :)

Z głosów wnioskuję, ze niedługo powstanie ekipa basenowa :) Ja się nigdy nie czułam dobrze na basenie, ale chętnie bym popływała (a raczej poćwiczyła pływanie), tylko że stroju nie mam jednoczęściowego ani nie jezdże ostatnimi czasy autem (którym i tak mężu do pracy jeździ...).

Miłego słonecznego ;) w cieniu najlepiej :)
 
reklama
Pisze w tym temacie, bo w innym mi nie odpowiedzieli, a chciałabym wiedzieć o tym troszkę.

Czy jest tu może ktoś z Nowej Soli, kto chodził do szkoły rodzenia w naszym szpitalu? Albo do jakiejś płatnej szkoły rodzenia, ale też koniecznie w Nowej Soli? ;)
 
Do góry