reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

reklama
anias dzieki:)

nnita a to ty:) zapomnialam juz jaki mialas nick i dopiero wskazowka o zlobku mnie naprowadzila hehe, imienia jeszcze nie mamy. a wy?

karolq jak tam po wizycie? moze jakies zdjecie dzidzi zaprezentujesz? ;)
 
Witam,
ja też po raz drugi będę mamą tylko różnica wieku ciut większa bo 5 lat (prawie równo).
Pomimo obecności na forum do Zielono Górskiego wątku trafiłam dopiero teraz przy poszukiwaniu lekarza na badanie połówkowe. Chciałam do Rzepki ale troszkę za późno się za telefon zabrałam a jak mam iść do innego lekarza to już w Zielonej poszukam...
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy
 
auliya to na kiedy masz termin dokladnie? i do kogo pojdziesz na to polowkowe? wiadomo jaka plec dzidzi?

karolq ja sie czuje ok, ogolnie w tej ciazy duuuuuuzo lepiej bo prawie nie wymiotowalam a w poprzedniej codziennie kilka razy do 20tc:/ teraz mam troche problemow z lozyskiem bo jest nieprawidlowo umiejscowione.
 
Beti1986 zdecydowałam się na wizytę u Nonckiewicza (ach jak ja się długo nie mogłam tego nazwiska nauczyć). Rozważałam Labera ale u niego się czeka godzinami a z nami będzie Maks bo on chce koniecznie rodzeństwo zobaczyć i nie uśmiecha mi się z nim 2 czy 3 h w poczekalni czekać. Rozczula mnie jak rozmawia z brzuszkiem i całując się tylko pyta, czy całuje na pewno w główkę :tak:. Jeśli mały ma chody to on zamawiał siostrę i będzie już komplecik.
A póki co to Maleństwo się schowało także będzie niespodzianka chyba że na połówkowym się uda :)
 
reklama
Do góry