reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

reklama
Ciąża potwierdzona :)
Dziś 6 tydzien ,a z siostrą różnica 5 dni hihi jak to fajnie :)
A na dodatek stwierdzila, że będzie chodzić do tego samego lekarza co ja .
A mam pytanko co sądzicie o dr. Lechowskiej ??? Jakies opinie ???
 
Ostatnia edycja:
Cosa jak dla mnie wredna ale do przezycia. Siostra ciaze prowadzila tam i mowi ze nawet dziecka nie widziala no i tylko 3 usg. Poszla do lacha i osobny telewizorek widziala wszystko:-)
 
cosa nie znam lekarki. i gratuluje ciazy potwierdzonej! ale fajnie tak na poczatku, taka ekscytacja i przyzwyczajanie sie do nowego:) to na kiedy termin?
 
cosa bo teraz wiesz co cie czeka, ile to radosci i jakie to wspaniale uczucia temu towarzysza! ja sie ta ciaza duzo bardziej ciesze nic pierwsza, w pierwszej bylam przerazona a teraz poprstu sie ciesze. wiem, ze dam rade:)
 
Jaka tu cisza.
Ja nie mam dobrych wieści dziś na wizycie dowiedziałam się że mam krwiaka w macicy maly ok 1 cm. I ciąze zagrożona. dostałam Luteine 2 x 2 i za 2 tygodnie do powtórnego badania. jak krwiak sie nie wchlonie to jeszcze mocniejsze leki i może nawet wizyta w szpitalu na same swięta . narazie każe mi leżeć i się oszczedzac. Dobrze że jest mama i ma kto zająć się dzieckiem kiedy mąż w pracy.
A co do dr. Lechowskiej ja jestem narazie z niej zadowolona. Mam nadzieję że uratuje moja dzidzie.
 
reklama
Do góry