Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
ale cóż, kolejne uroki ciąży :-)
Ale samo przeżywanie tego faktu w trakcie niestety do przyjemności nie należy... ale teraz jak już siedzę sobie na kanapie i sytuacja jest ogarnięta to mi się śmiać chce z siebie i swojej wcześniejszej niemocy i sieroctwa :-)
Ja strasznie chciałam dziewczynkę, a będę mieć drugiego chłopca. I na początku poczułam zawód, a teraz już mi zdecydowanie przeszło. Szczególnie jak mi się maluch teraz rusza codziennie, reaguje na jakieś rzeczy typu mój mąż czy kłótnia :-) Już się zaprzyjaźniliśmy i zaczynam widzieć same pozytywy obecnej sytuacji
Też tak będziesz miała!