reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

no no, widzę, że nasze grono się poszerza :-) super!


Marcepanek, test "sikany" wykrywa hormon beta HCG od ok. dwucyfrowych już wartości, więc jeżeli jest blada kreseczka, oznacza to, że hormon jest produkowany. A to oznacza, że kropek sie zagnieździł i zrobiło mu się dobrze u Ciebie ;-) Trzymam teraz kciuki by przyrosty bety były duże, a za jakieś 3-4 tygodnie zabiło mocno serduszko :tak:
U mnie podobnie jak u Ciebie, kiedyś nie było problemu z zajściem w ciążę i mam 8-letniego synka... teraz, po 3 latach starań, w końcu diagnoza - PCO :dry: ale koniec końców, po małej walce udało się dobrnąć do tego etapu :-) czekam już tylko na upragnione serduszko by móc sie w pełni cieszyć tą ciążą, móc powiedzieć rodzinie i się zrelaksować - bo jak na razie z małymi komplikacjami wylądowałam w łóżku :sorry2:

auliya - ale masz super gromadkę chłopaków :-) ja chyba też bym chciała teraz chłopca, ale o zgrozo, zaczęłam myśleć, że motylki i czesanie warkoczy tez może być całkiem fajne :-p Jak się nas więcej zgromadzi trzeba będzie oficjalne podforum założyć :tak:

anulka88k - a Ty już potwierdzona, że tak się wyrażę? Po testowaniu?

Ja mam termin wyliczony na 5 grudnia (dziś zaczęłam 6-ty tydzień), ale podobno (już po 9 latach po ciąży zapomina się takich rzeczy ;-)) najdokładniejszy termin będzie podany ok 11 tygodnia na USG... więc pozostaje czekać.
Staram się jeszcze bardzo nieśmiało podchodzić do tematu, bo nie chciałabym się zawieźć jakby się nie udało... choć to już raczej niemożliwe - moim największym strachem jest teraz nie zobaczyć serduszka :-( po tym USG odetchnę! :tak:
 
reklama
U mnie 5 do 9 grudnia bo nie wiem jak owulacje wyliczyc przy nieregularnych okresach (o ile cokolwiek po 2 moge powiedziec).
Nigdy tak wczesnie sie nie pojawilam na forum a teraz z marszu bo jeszcze w domu ze srednim jestem :) ciesze sie że nas tak szybko przybywa :D
Szkrabek dziekuje:happy: jak bedzie chłopiec to bede królową w domu bo w planie od zawsze mielismy 3kę, jesli bedzie Alicja tez bedzie rewelacja choc na dzien dzisiejszy jak juz pisalam nastawiamy sie na chłopca.
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie przyszłe mamy, mam nadzieje, że za kilka dni i ja do Was dołącze :) Byłoby to nasze pierwsze dzieciątko, czekam z niecierpliwością na testowanie. Kiedy najwcześniej można zrobić test?
 
witaj tanczzemna! Test najwcześniej możesz zrobić w dniu spodziewanej miesiączki, ale "sikańce" potrafią spłatać figla - czasem przy becie 100 już bladą kreskę pokażą, ale czasem przy 1000 wychodzi jedna - nie wiem od czego to zależy, ale tak jest. Najpewniejsza jest beta z krwi i wykryje malucha już ok 2-4 dni po implantacji (wtedy zaczyna zarodek wytwarzać hormon hcg).

Trzymam kciuki za pozytywne testowanie! :-)
 
Hej, hej!
Ja nieśmiało się witam. Po 41 cyklach starań najprawdopodobniej się udało:D a już w kolejnym cyklu mieliśmy podchodzić do in vitro. Moja beta z dziś to 7, ale do terminu @ mam jeszcze prawie tydzień czasu. Jestem juz mamusią prawie 6 letniej Kasi. Mam 25lat. Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom i mam nadzieje, ze razem dotrwamy do grudnia :)
aaa gratuluje Kochana!!!!!
 
Witam wszystkie nowe mamusie:) i trzymam kciuki za te, które czekają na testowanie. Ja dziś powtórzyłam betę i mam już wyniki jest 277!!! Tak więc oficjalnie dołączam do grudniowek :) termin będę miała ok. 18.12. Trzymam kciuki mocno za nas wszystkie:)
 
reklama
Dziewczyny cos czuje ,że nie bedzie mi dane. Kreski jak były tak wychodzą bardzo bardzo jasne ,że niemal niewidoczne. 34dc @brak i mdłośc plus bol piersi. Jednak testy mnie niepokoją.
 
Do góry