reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
traktorzystka ja też słabłam w 5tym tygpdniu, ale nie zemdlałam, więc dobrze by było gdyby Cie lekarz zobaczył - w takich przypadkach lepiej chuchać na zimne. Na izbie zrobią Ci badania i usg... może lepiej zadzwoń na hotline i niech zdecydują czy Cię brac na izbę czy nie... będziesz spokojniejsza.

Auliya ma rację - też chciałam zaproponować by zrobić listę grudniówek - sporo już nas i można by to usystematyzować.
Auliya - jako że założyłaś wątek, jesteś chętna do prowadzenia kalendarza? :-)
 
Witam wszystkie mamy które do nas dołączyły :)
Traktorzystka
trzymaj się i koniecznie daj znać jak tam.

Ja dzisiaj mega Śpiąca i na dodatek mdłości mi się nasiliły, już nawet zrobienie czegoś do jedzenia powoduje odruch.
 
Witam z wieczora wszystkie dziewczyny :-) właśnie wdrożyłam swoją kurację przeciwko rozstępom. Mam oliwkę w żelu i do końca 4 miesiąca mam zamiar tym się ratować. Wiem że to za wcześnie, ale taka porcja codziennego nawilżenia się przyda i mam nadzieję złagodzi później niewątpliwy problem rozstępów, który mnie czeka. A jak Wy sobie z tym macie zamiar radzić lub radzilyscie sobie w poprzednich ciążach? :-) Gin poleciła mi krem Mustela czy jakoś tak. Sama sprawdziła na sobie i podobno rewelacja.

Traktorzystka jak tam? Mam nadzieję że już wszystko ok.
 
Ostatnia edycja:
Traktorzystka- jak u Ciebie?
Piotrusiowa - używałam musieli w poprzedniej ciąży i byłam zadowolona, ale nie wiem czy takiego samego efektu nie osiągnęłabym używając oliwki. niestety jest to nie do sprawdzania:)
Dzięki, ze mi o tym przypomniałaś, jeśli będzie w aptece kupie sobie.
 
Ostatnia edycja:
piotrusiowa ja w poprzedniej ciazy uzywalam mustelii ale jest mega droga i zastapilam ja pharmaceris tez ok. w tej ciazy tylko pharmaceris bede uzywala od 4 miesiaca- wczesniej oliwke, a jutro odbieram pharmaceris do biustu i od jutra bede juz stosowala.
 
Piotrusiowa - ja w pierwszej ciąży stosowałam Mustelę no i cóż niestety całe podbrzusze mam zryte rozstępami... :sorry: Pierwszy pojawił się na początku 9 mieisąca i jak poleciały to d...a blada i było po temacie. Z tymże moja mama miała to samo, więc u mnie zagrało jeszcze podłoże genetyczne.
14.05 idę do dermatologa by spytać co robić w tej ciąży by nie pogorszyć sprawy - zobaczymy co mi powie. Dam znać oczywiście :-)
 
Dziewczyny, dziękuję za słowa otuchy, bardzo mi pomogły:-) Mój hmmm... konkubent ( :-D ) też mnie uspokoił. Powiedział o tej nospie i że gdyby coś się działo to mam dzwonić i jedziemy do lekarza. Poleżałam i już jest mi dobrze, chyba trochę spanikowałam:-( W piątek mam wizytę u ginka to mu opowiem :-)
Piotusiowa, ja liczę na to, że obędzie się bez rozstępów. Ale na co dzień stosuję taką oliwkę Lipikar pod prysznic. Mam nadzieję, że to zapobiegnie chociaż trochę. Przyszły Tatuś jest mgr farmacji, myślę, że coś mi podpowie w razie potrzeby.
____
Właściwie to poproszę, żeby podpytał jutro koleżanek w pracy co ma najlepsze wzięcie na rozstępy :-)
 
Ostatnia edycja:
Czyli wychodzi na to że bez względu na to co stosujemy każdy organizm reaguje inaczej. U mnie aż takiego obciążenia genetycznego nie ma, ale w cuda nie wierzę. Jest ciąża muszą być rozstępy:-) Mam jeszcze większy problem. Wiem że powinnam jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu, chodzić na spacery i takie tam, ale najzwyczajniej w świecie po pracy nie mam już na to ochoty. Muszę się jakoś zmotywować. Aha i po następnej wizycie mam zamiar wrócić na aerobik jak dostanę pozwolenie od lekarza:-)
 
reklama
Traktorzystka super że już wszystko ok. Kamień z serca. Ale może lepiej sobie trochę wolnego wziąć?
Jak podpytasz narzeczonego co tam polecają za specyfiki to podziel się informacją:-)
 
Do góry