reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Cześć Kobietki!
Obiecuję, że jakoś nadrobię, co się u Was dzieje, ale ostatni tydzień to jakiś koszmar był.
Nie podoba mi się ta ciąża, jest gorsza niz z E., no ale widocznie tak musi być. Oby dzidziol był zdrowy, zgadzam się na te czy inne atrakcje. Mdłości to pikuś, chyba zresztą już przechodzą. Teraz mam zapalenie zatok i biorę antybiotyk i brałam paracetamol na goraczkę (jeszcze pierwszy trymestr... kurde, ale nie dało się bez tych leków...cztery noce nieprzespane z powodu gorączki i zalegającej w zatokach ropy... ). W tym samym czasie wylądowałam we wtorek na IP z plamieniem i okazało się, że mam trochę odklejoną kosmówkę, dostałam leki i nakaz leżenia większą część dnia... Teraz jest już ok, ale tydzień który minął byłam po prostu odłączona od świata. Zresztą nadal leżę większość czasu - przynajmniej plamienie ustało - i mam wrażenie, że niczego nie kontroluję. E. na razie siedzi u dziadków. O, i tyle. Ogarnę się niedługo mam nadzieję.
USciski!
 
rosea zdrowiem zdrowiej to nie przelewki. pij herbatę z sokiem malinowym, żurawinowym i miodem. duzo wit C. i witamin na wzmocnienie.
 
kamilka; amethys; Jolka6621- cieszy mnie to co piszecie, to samo mówi mój lekarz, ale jednak niepokój jest. Mam wsparcie w najbliższych przyjaciołach i Was za co serdecznie dziękuję!!! Chciałabym być już na etapie odczuwania ruchów dziecka to pewnie by mnie uspokoiło...

kamilka mój Bartucha podobnie- wrócili z tego twin pigs i go pytam i jak fajnie, no super jadłem lody i jeździłem na karuzelach a M mi mówi że nic nie chciał chodził pomiędzy tymi budkami i tylko oglądał... nic tylko się cieszyć ;)

akaiah super pomysł- tylko sporo tych gałęzi rozplanuj żeby później dylematów nie było co ma wisieć a co nie

maddlena- kochana wyluzuj troszkę ;)

Rosea- najważniejsze że plamienie ustało, a zatoki odpuszczą teraz był taki okres że łatwo o infekcję, i tak jak pisze akaiah herbatki z witaminkami pomogą stanąć na nogi!

U nasp pogoda się popsuła, ja nawet dziś spałam tylko obudziłam się po 6 ale jakoś tak spokojniej... wczoraj wieczorem byliśmy u przyjaciół później zajechaliśmy do rodziców i dzionek szybko minął...
 
dziewczyny mam pytanie do tych tygodni ciąży.... wg miesiączki wychodzi że jestem w 11 tyg. a z usg 9 tydzien już się pogubiłam, na który mam patrzeć jak ktoś mnie zapyta ? :-( już sama nie wiem co z dzieckiem się dzieje co mu się rozwija itp. to moja pierwsza ciąża i szczerze jestem trochę zagubiona a chciałabym się cieszyć ...
No i jeszcze jedno pytanie ta ciąża zagrożona mam na myśli np poronienie to do którego tygodnia jest ? no i oczywiście czy liczyć tygodnie od miesiączki czy USG ?


z góry dziękuje :-)

 
Witam niedzielnie wszystkie Brzuchatki:-)
No i kolejny koszmar senny mam za sobą. Śniło mi się, że byłam na usg prenatalnym i lekarz powiedział mi, że nie da mi popatrzeć na monitor, bo nigdy nie pokocham tego dziecka, a potem zaczął mi wyliczać wszystkie wady rozwojowe moje dziecka. Mam nadzieję, że ten sen to odwrotność rzeczywistości. Ten czas do 6 maja strasznie mi się dłuży...
 
Witam niedzielnie wszystkie Brzuchatki:-)
No i kolejny koszmar senny mam za sobą. Śniło mi się, że byłam na usg prenatalnym i lekarz powiedział mi, że nie da mi popatrzeć na monitor, bo nigdy nie pokocham tego dziecka, a potem zaczął mi wyliczać wszystkie wady rozwojowe moje dziecka. Mam nadzieję, że ten sen to odwrotność rzeczywistości. Ten czas do 6 maja strasznie mi się dłuży...



na pewno będzie wszystko dobrze mówi się, że sny są odwrotnością rzeczywistości

 
reklama
Witajcie

Ja jeszcze w lozeczku;)

Gdynianka sny sie snia na odwrot.. Bedzie dobrze:) mnie tez sie strasznie dluzy do wizyty:/

My wczoraj mielismy gosci.. Niesamowicie mili i sympatyczni sasiedzi ... Moj maz dzis zdycha i caluje sie z kiblem od rana :D a ja mam ubaw po pachy;) wredna jestem haha ale cierp cialo jakzes chcialo...

Adas juz wcina sniadanie a ja sie zastanawiam wstac czy nie wstac;) cos mi sie nie chce polozylam sie wczoraj po 0:00
 
Do góry