reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam
Oj tak pogoda za oknem raczej humoru nie poprawi:confused2: na szczęście jeszcze okien nie pomyłam czekam jeszcze.
Matysia a gdzie będzie nowy pokój Mateusza?? Oj ty to uwielbiasz remonty:tak:
Kasica mój M i dzieci to chyba by się cieszyli z chwilowego straty głosu:-D
Moni moja waga ciągle się utrzymuje 5 z przodu i w czrewcu znowu wesele w rodzinie więc trzeba podszlifować figurę:tak:

Dobra trzeba się brać za robotę dzisiaj bigos się pichci już od wczoraj i trzeba ogarnąć mieszkanie przed pracą .Miłego dnia laseczki.
 
reklama
Ja jestem ale kompletnie nie mam czasu.Rano szkoła,skarbówka i przedszkola.Dopiero weszłam do domu i usiadłam.O 12 wychodzę po starszaka do budy.
Dzisiaj czekam na kuriera ze streetcom bo dostałam się do kampanii firmy TETRAPACK. Robią kartony do żywności. Mam nadzieje,ze jednak do testowania będą jakieś produkty w tych kartonach:-D.
Kasiu a Ty się dostałaś?
Matysia,domowa vegeta:eek:. Przepisik prosimy.

Jeszcze napisze ,ze wymagania do przyjęcia do przedszkola przerosły moją wyobraźnie.Przykładem jest rozliczenie PIT które udowadnia płacenie podatków gminie która ma przedszkole pod swoimi skrzydłami.

Dobra spadam trochę ogarnąć chatę bo jeszcze łóżka nie po składane.
 
Moni ale złożyłaś to podanie do przedszkola kiedy coś będzie wiadomo??No właśnie nie dostałam się ale testować pudełka hymm nie wiem czy bym chciała:-D daj znać co przyszło.
Matysia No ja też bym chciała przepis na tą vegetę :tak:

Śpią Wasze dzieciaczki jeszcze w dzień?? Bo mój nie, ale dzisiaj mu się przysnęło i teraz nie wiem o której padnie:sorry:
 
Nie , nie złożyłam. Od dzisiaj wydawali karty do wypełnienia. Termin zgłoszenia dziecka do 31 marca a wyniki 15 maja.Byłam w 2 przedszkolach. W pierwszym wydawali wnioski od 9 a ja byłam o 9.10 i Tomek był 11.W drugim też był 11 na liście.Żeby od miejsc na liście zależało przyjęcie to byśmy byli szczęśliwi.
Ze streetcomu przyszło 12 soków w kartonikach.

Tomek od jakiegoś czasu zaczął spać w dzień:baffled:.Nie pytaj o której zasypia wieczorem :baffled:.
Filip, nie śpi w przedszkolu?W ogóle to ile godzin on tam spędza?
 
Witam.
Moni nie,nie śpią w przedszkolu.To jest małe kameralne przedszkole i nie mają sali do tego wyodrębnionej:sorry2:.Odkąd poszedł do przedszkole nie sypia w dzień,a w przedszkolu przeważnie jest od 8 do 15.A pada wieczorem przed 19:tak:.Za Tomcia trzymam kciuki może się dostanie:tak:.
Stretccom jak zwykle się postarał:tak:.
 
Dobry wieczór dziewczynki.
Ja tak szybciutko bo czekam na ekipę remontowa w osobie kochanego szwagra:-)
Kasiu pokój Mateusza robimy na poddaszu. Obecne położenie sie nie sprawdza bo biedak nie może się spokojnie uczyć przy małym diable,a niestety nauki maja w brud.
Co do popołudniowej drzemki to różnie bywa. Staram się go układać ok 14 często zasypia po ok 30 minutach czytania ale bywa,że walczę dwie godziny i przegrywam:-(.
Remontów nie lubię ale lubię zmiany:tak:.Poza tym jak się nic nie dzieje to jest nudno:cool2:
Moniko byłam ciekawa co dostaniesz z tego Streetcomu.Dobrze,ze to soki a nie kartony do samodzielnego składania:-D. Przyłączam się do Kasi i trzymam kciuki za przyszłego przedszkolaka. Filip też ciągnie do dzieci może i ja pomyślę o jakimś wniosku:dry:.

Przepis na vegetę:
Domowa jarzynka przepis | Kotlet.tv

Pędzę wyrabiać ciasto na pizzę.Świętujemy zrzucenie pierwszych 2 kilogramów.
Miłego wieczoru
 
Ja też na szybko napisać, że żyjemy, ale Sanka znowu mi po nocach kaszle :baffled: 2 tygodnie antybiotyku a tylko 3 tygodnie spokoju

My się zastanawiamy nad zmianą mieszkania, może domek będziemy wynajmować, jeszcze myślimy, ale ja się bardzo do pomysłu zapaliłam.

Moni kciuki zaciśnięte :tak: U nas składa się podanie do jednego przedszkola na całe miasto
Sanka w domu już nie sypia, brak mi silnej woli aby z nią walczyć, w przedszkolu usypia.

MMatysia pochwal się wynikami po remoncie ;-)
 
O matko musialam nadrabiać 7 stron!!!!! :szok: :-)

miło mi że o mnie pytałyście. :-) dziękuję.

u nas nic się nie dzieje.
Mi zaczęła chodzić jak miała 10 miesięcy i 2 dni. I już gania za Mają i psem szczególnie. :-) na szczęście odpukać nic się nie zmieniła - aniołeczek mój i tyle.
Za to Maja - hmmm, kochana że do rany przyłóż, ale pomysły to ona ma. :dry::dry: ostatnio ogoliła sobie połowę włosów na głowie. :baffled::dry: wygląda okropnie. :cool::no:

Ewelina - super że Wiktor taki grzeczny. :tak::tak::tak: też widzialam zdjecie - słodzia i tak jak Moni - wydaje mi się że podobny do Nikol.
 
m&m's miło zaskoczyłyśmy co :-) Wklej jakieś fotki - tylko dawkuj, bo na Twoją rodzinkę można patrzeć non stop

Ja wpadłam jeszcze życzyć wam miłego weekendu bo nie wiem czy dam radę zajrzeć :cool2:
 
reklama
hej kochane:-)

Miło tu wejść i widzieć że piszecie:tak:


Matysia- kochana podziwiam za te pichcenie non stop widze że coś pichcisz!!!ja to nie znosze gotować!gotuje bo musze a jak mi się niechce to zamawiam domowe obiadki do domkuz miejscowej restauracji:-)


Marta-fajnie że jesteś!jak to Maja ogoliła sobie pół głowy?maszynkei mieliście gdzies zostawioną?no to musi teraz ciekawie wyglądać;-)włoski szybko odrosną.My z emem tak się dopatrujemy i chyba nie widzimy podobieństwa do Nicol sama nie wiem.Jednak przeciwieństwo całkowite siostry !Nicol dała mi popalić to może teraz Wiktorek mi to wynagradza i jest grzeczniutki!jedynie bardzo czesto domaga się cycusia!Nicol piła z zegarkiem w reku co 3 godziny a Wiktorek częściej no ale co zrobić.Tera np.śpi po kąpaniu od 19 aż do teraz także mykam zaraz spać zanim wsxtanie na cycusia.

A to dzisiejsze zdiątko zrobione po kąpieli

musze wogóle pocykać więcej fotek bo mam ich garstke ,kurcze przy Nicol to się szalało z aparatem:)dobrej spokojnej nocki laseczki.
 

Załączniki

  • IMGP7253Wictory.jpg
    IMGP7253Wictory.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 38
Do góry