reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

witam nowe dziewczyny . fajnie ze coraz nas wiecej
nie jesc po 18 to dobry plan. Mloda mamusia ja mialam podobna sytuacje zgubilam ciazowe kiloski na chyba 2 tygodnie i zaczelly sie problemy z okresem i wrzucilam polowe z ciazowych kiloskow . ale mialam jeszcze duzo swoich i nic narazie nie dziala

dzisiaj sie trzymam , ale postanowilam troszke swoja diete zmienic . musze sie najesc na sniadanie bo jak nie to inaczej podjadam w ciagu dnia . zobaczymy jak to bedzie dzialalo.
 
reklama
Miloku ja jem śniadanko takie dośc i obiadek tez ale kolacji już nie ewentualnie owoca jakiegoś:-) I 2 litry wody spijam i powiem wam od wtorku jestem na diecie i już widzę że brzuch nie jest taki wielki:-) Super mam zamiar nie przerywać kuracji:-) I jak tylko zrobi się trochę cieplej to na rower ruszam:-)
 
nio wlasnie malgosiuniu , od paru dni jem snadanie tak zeby sie najesc i musze rzyznac ze lepiej mi idzie. choc nic jeszcze nie zgubilam to wizualnie widze poprawe.
trzymam sie na 1200 wiec nie jest to drastyczna dieta .powinnam gubicpol kilo na tydzien .drugi tydzien nic ale lepij sie czuje stojac przed lustrem.
 
Miloku no i to jest najważniejsze:-) Że lepiej się czujesz:-) Ja tez juz lepiej się czuję:-) Nie warzyłam się w sumie ale nie sądze żebym coś zgubiła:-) Poprostu brzuch już tak nie wisi i jakoś tak bardziej sprawna jestem:-) Powodzenia wszystkim życzę:-)
 
Witam wszystkich:-).Małagosiunia 21 dziękuje za rade,zastosuje.:tak:Teraz mam ampułki do smarowania na antycelulit,zobaczymy.Co do ćwiczeń to chodze na siłownie na bieżnie i ustawiam sobie na spalanie tłuszczu 2 razy po 20 minut,to chyba za mało?:no:Napiszcie co to 6 waidera,gdzie moge się czegoś o tym dowiedzieć,bo dla mnie to problem:confused:
 
Do góry