reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy poraz drugi,trzeci...

Ja tez sie zastanawiam nad łózeczkiem, nie chce za bardzo kupowac bo w przyszlosci myslimy nad pietrowym:-) A teraz chyba sprubujemy Macia nauczyc spac na wersalce...zobaczymy jeszcze
 
reklama
Misia-q, ten listek jest bombowy!!! Sama mysle czy go nie kupic bo Allankowy pokoik jest wlsnie tak "robaczkowo" urzadzony!!! A spi sie pod nim na pewo wspaniale!!!
 
A jaki kolorek ma Antek w pokoiku???
Pokaz jakies fotki, chetnie poogladam!!
(tak na marginesie, ja jestem aniaczka zdjec! Lubie sama robic i ogladac czyjes)
 
Kunda i my musimy koniecznie piętrowy, bo mało miejsca, ale na razie za małe dzieci będą :-(

Anineczka
a jaki kolorek ma Antek w pokoju?

KRECIKU faktycznie robaczkowy pokoik i listek będzie w sam raz do pokoju Allanka!

Mój też ma ściany zielone, ale to bardziej taka pistacja, to jeszcze fotka sprzed porodu, więc jeszcze baldachim i wysoko dno łóżeczka było ustawione, ale raczej niewiele się zmieniło, druga strona pokoju teraz będzie zagospodarowana na łóżko dla Wiktorka.

kacik%20malego.jpg
 
Przytulny pokoik misiu
To Antkowy,w rzeczywistosci wydaje sie ciemniejszy :wściekła/y:
No i to bylo w trakcie umeblowywania,z tym lozkiem nie mielismy co zrobic,tak wiec zostalo i czasami jak Antek w nocy marudzi to spimy przy nim.
Widac tylko kawalek pokoju,ale niemam innego zdjecia na stanie.
 
Misia , bardzo ladny kacik!!! Podoba mi sie!!! Kolor scian rowniez bo taki cieply!!! Fajniusio!!! A lozko pietrowe to swietne rozwiazanie tylko to juz sprawa przyszlosciowa!!!
 
Anineczko jezeli jest za ciemny to przemaluj ale na zdjeciach wyglada slicznie i ja bym nic nie ruszala!!! Wedlug mnie Antek ma sliczny "stumilowy lasek"
 
reklama
Jeju jakie bajkowe sciany ma Antek! Kurde, czemu za ciemny? Bardzo dobrze to wygląda moim zdaniem! :tak:

To są nalepki, czy tapeta w motywy kubusiowe?
 
Do góry