reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ale sie popłakałam kiedys obiecałam sobie ze nie bede oglądać filmów o wczesniakach i znowu dzisiaj oglądałam i trafiłam na jeden popłakałam sie jak dziecko i nie moge nadal zrozumiec czemu dzieci odchodzą :-:)-(i zrozumiałam po tym filmie jaki ja mam szczęscie ze mam zdrowe kochane dzieci ze są :tak:
Ech głupia jestem bo naoglądam sie a później mam doła
 
zebvy nie bylo wiecej dzieci?:rofl2: a moze przerywany bo ktores sie obudzilo :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Dziewczyny xle malinkę zrozumiałyście :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D nie ze przerywany w tym sensie tylko że przerwany sex bo Antek sie obudził i musieli przerwac :tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D jak wy wszystkie czytacie te posty :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D oj babole :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

no dokłdnie tak było dziec i nam przerywały;-)
a reszta cytatów cudem wyparowała:szok::szok::szok:
as podziwiam za opanowanie z ratowaniem teścia:tak:a o szczepieniach czytałam straszne za własne ciężkie pieniądze narażamy dzieci:wściekła/y:ja , moich szczepie tylko tym co muszę i nic dodatkowego ja zapobiegliwie na grypy podaję tran sok malinowy i z czarnej porzeczki ,owoce czosnek no tak bardziej naturalnie się staram aaa i od 3 dnii pijemy reguralnie sok marchewkowo jabłkowy z wazyw i owoców wiejskich:tak:
anabubka to miałaś spacer z laskami:szok:
mamita kurcze ale pech z tym wypadkiem:-(dobrze że mąż cały:tak:
a u nas za oknem piękne słoneczko i 16 stopni:tak::tak:antoni śpi dzieciaki w szkole a ja od dobrego kwadransu mówię że ide grochówkę gotować:-D:-D:-D:-D
ale zdążę :cool2::cool2::cool2::cool2:



:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Odmeldowuję się na jakiś czas bo niedługo muszę wyjść, miłego dnia
wiktoria12 bo człowiek docenia to co ma dopiero jak widzi jakie problemy i tragedie mają inni:tak::tak:
 
Ale mnie glowa boli:no:Od rana swiecilo piekne sloneczko a teraz jest juz coraz wiecej chmur:no::no:Mlode sie bawia kredkami,kartkami i nozyczkami:-)Zjadlysmy sniadanko i niedlugo troszke wyjdziemy na dwor o ile nie zacznie padac

Planuje isc w niedziele do cyrku jesli nie bedzie padalo i nie bedzie bardzo zimno:tak::tak::tak:
Musze sie wziasc za sprzatanie ale jakos mi sie nei chce
 
Ja dopiero wstałam z łózka z M:rofl2:

tyle że zapomnielismy o tym że miał isc na badania krwi dzisiaj.....:sorry: a w poniedzialek ma wizytę u kardiologa:sorry: i nie wiem co teraz:confused:
pki jesz to jeszcze rodzic nie bedziesz;))))))))
a pamietam jak dopiero bylas na poczatku ciazy.ale ten czas leci
no, straszliwie... :sorry::szok:
Medea a jak z waszym slubem?
a to nie iwem- najpierw rozwód- a kasy brak:sorry:
na ślub też :rofl2::rofl2::rofl2:

aaaa zapomniałam Wam powiedziec ze od ostatniej wizyty przytyłam 4 kilo!!!!:szok:
i juz mam 17 kg na plusie:eek::eek::crazy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
sluchajci już się mój antoszka wyspał myślałam że pośpi chociż do 12:szok:
grochówkę nastawiłam a sprzątanie to już razem z antochą mnie czeka ale dzisiaj tylko tak z grubsza bo pietruszka zapowiedział że w weekend ja idę do pracy a oni z antochą robią gruntowne sprzątanie takie z myciem okien i praniem dywanu:tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Hello witam sie szybko i spadam na sniadanie :))


Wiktoria ja wczoraj czytalam na BB pozegnania ... Plakalam niesamowicie ;(
uuuuuu ja wolę takich rzeczy nie czytać chyba za miękka jestem:-:)-:)-(
ale zgadzam się z wiktorią mamy szczęście że mamy super dzieciaki zdrowe i kochane:tak::tak::tak:

wiki masz śliczne suwaczki:tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry