reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

AGNES
MH ma racje jeszcze trafi sie Tobie jakas odpowiednia praca:tak::tak::tak:

Teraz ogladam sobie Na Wspolnej :tak::tak::tak:No i postaram sie ogladac MIAMI tylko musze pozniej zobaczyc o ktorej bedzie:-):tak:
Mlodzi sie jeszcze bawia wiec mam chwilke:-);-)
 
reklama
Dorotko, mężuś troche podłamany, ale za to ile czasu da małej teraz mamy, szok. Oczywiście Brzydula i M jak Miłość to mus, później Na wspólnej, ale nie jest już włączony non tope, mała nawet ne płacze z anim, kilka razy pytała o baję, i tyle.

Medea!!!!!!!!!!!
Do rowu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No wlasnie ten czas spedzony tylko ze soba jest bezcenny :tak:

agnes NO TOTALNY NIEWYPAL szkoda ze nie wyszlo :-(

Co tak malo napisalyscie?oliwke wlasnie G wykapal Zaraz kaszka na gestop NA DOBRANOC I SERIAL JAKIS POSTARAM SIE ZOBACZYC tYLKO NIE WIEM CZY Oliwka mi pozwoli Jeny idzie noc i powiem wam boje sie co noc przyniesie :-p:cool:
 
Witaj Maltanka co u ciebie?:-) Co u Twojego synka?:-) Ja właśnie robie podwieczorek - kluseczki z truskawkami:tak:mniam mniam;-)
u nas tak jak pisałam ząbkowanie (mamy już jednego), wstawanie w nocy. mały już sam się podnosi, wstaje, próbuje chodzić przy meblach. jeszcze nie bardzo mu to wychodzi, ale daje powoli radę.

eech narobiłaś mi smaka na truskawki:tak:

Brzydulka sie skonczyla-oj robi sie tam coraz bardziej ciekawie:tak::tak:Szkoda ze niedlugo sie skonczy

no coś Ty? ja oglądam tak co drugi odcinek jak mi Hubert pozwoli i nawet nie wiedziałam, że się już kończy.

Dorotko, mężuś troche podłamany, ale za to ile czasu da małej teraz mamy, szok. Oczywiście Brzydula i M jak Miłość to mus, później Na wspólnej, ale nie jest już włączony non tope, mała nawet ne płacze z anim, kilka razy pytała o baję, i tyle.

u mnie mus to Barwy Szczęścia, M jak Miłość, a Brzydula to jak mam czas.

Medea!!!!!!!!!!!
Do rowu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dziewczyny o co tu chodzi:confused::confused::confused:..................z tym rowem:sorry:

A więc tak dzięki dziewczyny ze trzymaliscie za mnie kciuki ale ta praca to jeden wielki niewypał niestety.

miała być cukiernia,ja tam wchodzę a tam żadnej cukierni nie ma ,co się okazało to chodzi o małe stoisko z fornetti:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
miałąbym sprzedawać te fornettii ije piec smieszne ja nie potrafie piec :no::no::no::no::no::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D



i to nie tak ze pracuje jak chce.
okazało sie ze to praca weekendowa czyli w sobotę 6h,niedzielę 4h i jakiś dodatkowy dzień moze mi dać.

marnych kilka godzin tyg nie opłaca mi się brac ta pracę bo to na 1/2etatu i droga w jedna stronę zajmuje mi do 1,5h


wkurzyłam się bo się nastawiła. a tu dupa.

załapałam doła bo już prawie od 3mies szukam pracy i nie mogę znaleźć nic odpowiedniego :no::no::no::no::no:

Agnes nie martw się, na pewno coś znajdziesz co ci będzie pasowało. a na razie ciesz się czasem spędzonym z Oliwką, bo to są chwile które już nie wrócą.

a teraz witajcie wieczorowo.
Hubert wykąpany i śpi, a ja mam chwilę czasu.
oglądam Barwy Szczęścia.
 
DOWIKLA nie wiem czy odpowiedzialas mi ale ciekawa jestem dlaczego wy nie pojedzieie za M do Angli?
Szkoda ze M juz pojechal Ale zas sie przestawisz Dzielna jestes :-)
Chyba Tobie nie odpowiedzialam:zawstydzona/y:
A wiec nie chcialabym Dominikowi zmieniac szkoly i znajomych (w sumie to zmienialam juz Jemu jak sie przeprowadzalismy na drugi koniec miasta):tak:A poza tym M nie bedzie tam dlugo bo gora 2 lata i pozniej wraca na stale tutaj:-):tak:

A co myslisz nad tym zeby Twoj wyjecha???
 
Miałam zamówic ten sam! Napisz czy jest cieply czy taki raczej na jesień a nie na mrozy;-)

jest ok cieplutki i łatwo się ubiera , kupiłam wcześniej kurteczkę przez allegro ale niewypał tak wąskie rękawki że jak bym ją cieplej ubrała pod spodem to nie ma mowy o założeniu kurtki a ten kombinezon fajny na prawdę spodnie są też ok ocieplane kurtka dłuższa za pupę rękawki trochę za długie ale to wywinę i tyle a spodenki na pewno posłużą ze dwie zimy bo i regulacja szelek i wywijane nogawki za takie pieniądze to na prawdę warto

A czy mogłabyś rzucic przepisem tej zupki porowej? ja uwielbiam pora pod kazda postacią i kazdy przepis sprawdzam!

przepis z internetu znalazł go L i na prawdę pycha i prościzna w przygotowaniu :

POROWA
Szybka i smaczna

Przygotowanie: 25 min.

Gotowanie: 15 min.

Trudność: łatwa


Składniki

• 1 i 1/2 l wody

• kostka rosołowa KNORR

• 2 duże pory-białe części

• 25 dkg chudego boczku wędzonego

• 200 g śmietanki 30proc.

• 4 ziemniaki(wg uznania)

• sok z cytryny.pieprz,sól


Etapy przygotowania

1. Zagotować wodę z kostką rosołową,dodać pokrojone w średniej wielkości kostkę ziemniaki.

2. Boczek pokroić w wąskie paseczki i wytopić delikatnie na patelni(można dodać trochę masła). Pory opłukać,pokroić w cienkie półkrążki i dodać do boczku.Leciutko podsmażyć nie dopuszczając do zrumienienia.Całość wlać do wywaru i gotować,aż ziemniaki będą miękkie.

3. Doprawić do smaku solą,pieprzem,sokiem z cytryny,wlać śmietanę i zagotować.



A więc tak dzięki dziewczyny ze trzymaliscie za mnie kciuki ale ta praca to jeden wielki niewypał niestety.

miała być cukiernia,ja tam wchodzę a tam żadnej cukierni nie ma ,co się okazało to chodzi o małe stoisko z fornetti:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
miałąbym sprzedawać te fornettii ije piec smieszne ja nie potrafie piec :no::no::no::no::no::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D



i to nie tak ze pracuje jak chce.
okazało sie ze to praca weekendowa czyli w sobotę 6h,niedzielę 4h i jakiś dodatkowy dzień moze mi dać.

marnych kilka godzin tyg nie opłaca mi się brac ta pracę bo to na 1/2etatu i droga w jedna stronę zajmuje mi do 1,5h


wkurzyłam się bo się nastawiła. a tu dupa.

załapałam doła bo już prawie od 3mies szukam pracy i nie mogę znaleźć nic odpowiedniego :no::no::no::no::no:

Agnes ja pamiętam jak szukałam i też trafiałam na tekie "super oferty" np księgowość chcieli żebym siedziała za darmo a oni mi za to referencje wystawią:-D:-D:-D
głowa do góry coś znajdziesz najczęściej znajduje się wtedy jak się nie nastawiamy na to

Lenka śpi:-D:-D

a my tej porowej to gotujemy podwójnie tylko trzeba na noc do lodówki albo na balkon wystawić ale na początek można mniej nagotowac żeby stwierdzić czy zasmakuje
jak byłam na Litwie to tam w knajpie jadłam identycznie przygotowana te same składniki ten sam smak wcześniej nigdy bym nie zamówiła zupy porowej bo sama nazwa mnie odstręczała dopóki nie zjadłam zrobionej przez L nie wiedząc z czego jest :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A dlaczego od weekendu do weekendu:confused::confused::confused:
Sorki jak czegos nie doczytalam

Ja sie powoli zmywam;-):-)
no bo moj tylko na weekend przyjezdza :-:)-:)-:)-(
i to co drugi tydzien
Czesc mamuski Noc byla masakryczna

Polozylam sie po 22 jak z wami przestalam pisac I polezalam kilka minut i sie zaczelo Oliwka zaczela sie budzic Musialam wstawac non stop podac jej smoczka Pozniej zrobilam wody cieplekszej to 10 ml wypila ale nadal nic nie dalo to herbatki cieplejszej jej dalam I dalej wiercila sie Plakala pojekiwala itp Wzialam ja do nas do lozka to zaczela przysypiac na 5 minut i zas wrzask itp A ja zas herbatka Nie poddalam sie a juz klnelam po dnosem bo nic nie spalam I tam do 3/4 godziny bo juz nie wiem ktora dokladnie byla Bo bylam nieprzytomna Pozniej juz lepiej usnela I spala do 6,30 ale kilka razy smoczek musialam podac Ja o 6 wstalam bo juz z tego zmeczenia zasnac nie moglam G juz mowila daj jej to mleko a ja uparcie nie i nie I jak wczoraj jadla kaszke o 19,30 tak mleko o 6,30 w nocy wypila ogolnie 10 ml wody i 60 ml herbatki Mam nadzieje ze oduczysie kiedys nawet tej herbatki
no i dobrze,wczoraj bylo zle ale z kazdym dniem bedzie lepiej;-);-):tak::tak::tak::tak:
no i jestem po zakupach. Mala zaliczyła 2 razy glebę i miaa z tego ubaw, no bardzo smieszne. na jednym kolanie błotko na drugim gówienko.:)))
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
czy którejś z Was dziecko wpadło na genialny pomysł żeby się rozebrać zdjąć obsraną pieluuszkę i wysmarować jej zawartością wszystko co się da..?

moja Lenka wpadła na ten "genialny" pomysł super gówniana zabawa :szok:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Mlena dzieciaki to maja czasem niesamowite pmysły:) ale się usmiałam:)czy ty sobie wyobrażasz że mój mój najmłodszy Norbuś to odkad zaczał raczkować i sam się przemieszczac to codziennie rano budził mnie skacząc mi po twarzy swoim naprawdde na maxa obsikanym pampersem:):) Bez jaj:) No po prostu właził mi na twarz i robił pa ta taj :) Skąd mu taki pomysl do głowy przyszedł to nie mam pojecia ale to fakt najprawdziwszy:) i tak długo mnie budzil każdego ranka no bo śpimy razem do tej pory. Dla mnie to był szok na początku ale tak się śmiałam że sobie nie wyobrażasz:)
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Dziewczyny czy Wy mnie pamiętacie? Dołaczylam do Was jakiś tydzień temu i dopiero parę dni pisze tu na forum, więc może nie pamiętacie:-( Ja Was wszystkie pozdrawiam:-) Tak miło mnie przywitałyście:-) A Mlena dziś przypomniała mi o moich superanckich wspomnieniach jak to mój Najmłodszy robił mi kawały już od maleńkości;-)Napiszcie coś o waszych wspomnieniach czy zabawnych sytuacjach z Waszymi dzieciaczkami to się pośmiejemy:-D
ja narazie takowych sytuacji nie mam moj ma dopiero roczek;-);-);-);-)
pamietamy cie kochana:tak::tak::tak:

witam dziewoje!!!
tak wiec opowiadam co u mnie dzis w pracy wszystko mnie bolało normalnie słaba byłam jak nic wiec poszlam popoludniu do naszej lekarki i mam l4 do niedzieli :tak::tak::tak::tak::tak:
poczatki grypy i lepiej wczesniej wygrzac ;-);-);-);-);-)
dzis bylam tez u gina :-:)-:)-:)-:)-(
mialam cytologie kontrolną, za mies mam sie stawic po wyniki i umowic sie od razu na zabieg (wykrył u mnie nadżerkę dużą i beda mi zamrażać :-:)-:)-:)-()
napiszcie mi co to jest nadzerka i czy moga byc jakies powiklania po tym ????
powiedzialam mu ze mne jajniki moje kłują zrobil mi wiec usg na lewym jajniku mam 15mm torbiel :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
mowi ze moze mnie to bolec jeszcze do kolejnej miesiaczki a żeby mi szybciej przeszło najlepiejby było gdybym zaszła w ciąże ;-);-);-) chciał mi tabletki przepisać ale mowi skoro chce pani dziecko to nie bedziemy nic podawac;-);-);-)

przedemna byla moja siostra, jest w 30 tyg i ... szyjka jej sie skraca :szok::szok::szok::szok:
jutro rano do szpitala i pewnie bedzie lezala na ceglowkach do porodu szyjka ma 22mm wiec bardzo mal, pytal sie jej czy nie miala skurczy no ale ona ze to jej pierwsza ciąza i ze nie wie jak wygladaja skurcze :no::no::no::no::no:

no i dzis w pracy poleciało juz 5 osób, mnie jeszcze nie ruszyli, zobaczymy co dalej bo w poniedzialek mam dopiero do pracy :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry