reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
tak czytam o tym oduczaniu , ja myśle ,że nie ma co na siłę czegoś robić każde dziecko w swoim czasie się oduczy ...


Popieram to rozumowanie :tak: To są dzieci a nie jakieś robocopy... To rola matki jest dostosować się do potrzeb dziecka :tak: Nam oczywiście nie można pozwolić sobie wejść na głowę :tak:

A co do mowy to chyba masz zbyt duże wymagania :sorry:
 
No to wklejam kilka zdjec
DSC01185.JPG

DSC01140.JPG

DSC01218.JPG

DSC01221.JPG

Zobacz załącznik 175848

Zobacz załącznik 175849

DSC01247.JPG

Zobacz załącznik 175851

Zobacz załącznik 175852
 
Popieram to rozumowanie :tak: To są dzieci a nie jakieś robocopy... To rola matki jest dostosować się do potrzeb dziecka :tak: Nam oczywiście nie można pozwolić sobie wejść na głowę :tak:

A co do mowy to chyba masz zbyt duże wymagania :sorry:

pewnie mam za duże masz rację w sumie nie powinnam porównywac moich dziewczyn Laura się b szyko rozwijała rok miała jak załatwiała potrzeby do nocnika nawet w nocy nie zrobiła siusiu w majtki tylkoja przez sen nasadzałam a potem szybko w ogóle w nocy nie siusiała szybko mówiła czytała itp. roziwjała się expresowo

Lenka jest inna rozwija się inaczej ale wcale nie źle jest bystra szybko wszystko łapie ale i uparciuch z niej straszny więc pewnie sama zdecyduje że chce juz powiedzieć np tata :tak: póki co jak mówię "Lenka powiedz tata" to się śmieje i mówi "baba":-D
Lecę do mojego potworka bo zrobiła mi rewolucję w pokoju

aa odebrałyśmy ten kombinezon i powiem Wam ,że jest ładny kolor ma taki miedzy cegiełką a brzoskwinią alem ładniutki nawet do tego kupiłam jej spodenki dresowe to łądniejesze jeszcze niż na zdjęciu na allegro więc jestem zadowolona :tak:
 
czy którejś z Was dziecko wpadło na genialny pomysł żeby się rozebrać zdjąć obsraną pieluuszkę i wysmarować jej zawartością wszystko co się da..?

moja Lenka wpadła na ten "genialny" pomysł super gówniana zabawa :szok:
 
M poszedl po Dominika,mlode juz leza a ja sobie popijam capucinko:tak::tak::tak:
Pomidorowe mam juz ugotowana i nawet troszke posprzatalam:-):tak:

Ale mala jest slodziutka:tak:A jak ladnie stawia pierwsze kroczki.Brawo:tak::tak:

czy którejś z Was dziecko wpadło na genialny pomysł żeby się rozebrać zdjąć obsraną pieluuszkę i wysmarować jej zawartością wszystko co się da..?

moja Lenka wpadła na ten "genialny" pomysł super gówniana zabawa :szok:
Moje nie smarowaly nic obsrana pielucha...ale potrafily obfajdac mi cala podloge kupa z nocnika:szok::szok::szok:

MLENKA
Fajnie ze jestes zadowolona z zakupow na allegro:tak::tak::tak:Ja tez zawsze bylam zadowolona:-):tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja czekam aż Laura wróci ze szkoły bo nie zrobiłam wszystkich zakupów i tak mi cięzko wchodzić na 4 p z Leną na rękach i jedną cięzką torbą z zakupami
mam zupę od wczoraj pycha porowa z boczkiem i ziemniaczkami specjał który robi mój L brzmi nienajlepiej ale smakuje przednio
a do tego pójde na łatwiznę i zrobię chińszczyznę tylko do biedrony muszę skoczyć po warzywa do tego i zrobione będzie w 10 minut i mniam :tak:
 
Do góry