reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej laski
kurcze ale mnie zaskoczyłyscie tym ze trzeba odczekac nawet 6 tygodni mi lekarz gadal dwa tygodnie :eek::eek::eek:hmmm ale jak wy tak piszecie to ja zastosuje sie do tego i poczekam miesiac skoro flora bakteryjna tyle sie regeneruje:tak::tak: tylko czemu on mi tego nie powiedział co za palant zawsze uważałam ze on jest jakis nie normalny i duzo mam na niego sie skarzyło ale u nas innego lekarza nie ma :no::no:
u mnie oki lenka z maksiem sie bawi jest wesola wiec wszysko przeszlo a ja obiad prawie koncze bo placki po wegiersku to musze tylko placki usmazyc :tak::tak::tak:
zrobiłam tez babke ale cos nie wyszła:dry::dry::dry:chyba nie da sie jej zjesc czy któras z was robi dobre babki piaskowe takie jak mozna w biedronce kupic :-D:-D :-Dchcialam sama zrobic ale nie wyszło kury zjedzą trudnooooooooo:-p:-p:-p:-p



SOLENIZANTCE i SOLENIZANTOWI zdrowia szczescia i słodyczy niech was anioł nago cwiczy:-):-):-):-):-):-):-)oczywiscie wiadomo o co chodzi:-D:-D:-D:-D

Beatko (*) jaka wielka strata współczuje matce Krzysia , taki malutki całe zycie mial przed sobą (*) straszne :-:)-:)-:)-:)-(

a tak wogóle to AS dlaczego ty tutaj na BB masz wpisane urodzinki na 28.04 a na NK masz dzisiaj bo zgłupiałam heeeeeeeeeee które jest prawdziwe?????/
Iwcik .
Niektorzy lekarze sa bardzo mocno za szczepionkami ,a niektorzy niekoniecznie.
Niektorzy kaza szczepic na wszystko co sie rusza (bakterie,wirusy),a niektorzy przestrzegaja przed szczepionkami .:sorry:
Wiele lekarzy szczepi i namawia do szczepien ,bo chca zarobic ,ale nie szczepia swoich dzieci.Dlaczego wiec nie szczepia skoro szczepionki takie dobre ?
I tu sie nasuwa szereg pytan na ten temat...

Kochana urodziny mam 28 kwietnia ,a dlaczego na NK jest inna data to sama nie wiem :no::-D:-D:-D

Dziewczynki jestesmy na turnusie w Koszalinie.
Jest naprawde fajnie.
10 zajec dziennie ma Kubus ,a po poludniu codziennie wycieczki.
Z racji tego ,ze mlody nie chce chodzic na stolowke to posilki dostajemy do pokoju.:sorry:

Zajrze do Was wieczorkiem kochane.:tak:;-):-):-)
 
reklama
Witam i ja
U mnie swieci piekne sloneczko,ale jest dosyc zimno:tak::tak::tak:Ale mi sie rano ciezko wstawało:szok::szok::szok:Jak zaprowadzilam mlodego do szkoly to wskoczylam do wyrka i spalam do 10 :tak::tak::tak:Dziewczynki tez jakos tak wstały:tak::tak::tak:
Ale zazdroszcze tym ktorzy maja teraz ferie:tak::tak::tak:Sama bym przyjela jeszcze te dwa tygodnie hehe;-):-)
Mam nadzieje ze mlode bez problemu dadza sie zostawic w przedszkolu:tak:Bo po takiej przerwie to juz sie boje:no:
Musze isc wywalic butelki po sobocie bo jeszcze tego nie zrobilam:szok::szok::szok:i tak mi stoja
Planowalam dzisiaj troszke poprasowac,ale jak dalej bede miala takiego lenia to raczej nic z tego nie bedzie:-p
 
Witam i ja
U mnie swieci piekne sloneczko,ale jest dosyc zimno:tak::tak::tak:Ale mi sie rano ciezko wstawało:szok::szok::szok:Jak zaprowadzilam mlodego do szkoly to wskoczylam do wyrka i spalam do 10 :tak::tak::tak:Dziewczynki tez jakos tak wstały:tak::tak::tak:
Ale zazdroszcze tym ktorzy maja teraz ferie:tak::tak::tak:Sama bym przyjela jeszcze te dwa tygodnie hehe;-):-)
Mam nadzieje ze mlode bez problemu dadza sie zostawic w przedszkolu:tak:Bo po takiej przerwie to juz sie boje:no:
Musze isc wywalic butelki po sobocie bo jeszcze tego nie zrobilam:szok::szok::szok:i tak mi stoja
Planowalam dzisiaj troszke poprasowac,ale jak dalej bede miala takiego lenia to raczej nic z tego nie bedzie:-p

A prowadzasz już księżniczki do przedszkola??
 
Witam kochane po weekendowo walentynkowo:happy::happy:
dużo miłości kochane wam wszystkim życzę ciepła uśmiechu który budzi do życia ,wsparcia bliskich ,zrozumienia i masę dzikego sexu ;-);-);-)
Dowikluś kochana spóźnione ale bardzo bardzo szczere życzenia urodzinowe kochana spokoju miłości braku problemów i zadowolenia z życia :tak::happy::happy::happy::happy:
Bardzo dziękuję za życzenia dla Pietruszki i pamięć o nim :tak::tak::tak::-*
Beatko [*] dla Krzysia to straszne .....ja się ie skarżę na swój los..potulna jestem jak baranek i tylko mam nadzieję że...że wiesz co robisz BOŻE.........
Iwcik na NK pokazały ci się owszem urodziny AS ale taki ma "nick" na naszej klasie Dowikla:-D:-D:-D:-D ja też się parę razy pomyliłam :-D:-D:-D:-D:-D
A pamiętali wasi faceci o walentynkach????????????????????? bo ja po raz pierwszy jestem w mega mega szoku:szok::szok::szok:moje kochanie pamiętało:tak::tak::tak: dostałam pięknego kwiatka i płytę którą sam dla mnie nagrał :szok::tak::tak::tak::tak: wybrał piosenki które kocham i je dla mnie zgrał na jedną płytę no i oczywiście Malina z wzruszenia słowa nie mogła powiedzieć :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
nawet mój starszy synek pamiętał o walentynkach i dostałam od niego serduszko które własnoręcznie dla mnie zrobił dziś o 5 rano:szok::szok::szok: i mój tatuś pamiętał i wysłał mi życzenia i moja córcia dzwoniła jakoś tak miło się zrobiło:tak::tak::tak:
Adam pognał do fryzjera:tak::tak::tak:sam po raz pierwszy w życiu:szok::szok:Pietruszka w pracy Antoni udaje że zasypia ale jakoś mu to nie idzie :sorry::sorry:a wstał dziś z gorączką :-:)-:)-( ma 38.3 na razie nic mu nie dałam na zbicie bo organizm sam walczy żadnych innych objawów nie ma więc mam nadzieję że szybko mu przejdzie :tak::tak:
A właśnie Agnes co się dzieje z M pracodawcą?????
kurcze wszystko przeczytałam a mam pustkę w głowie :baffled::baffled::baffled:
 
As fajnie że na turnusie super :-)
Agnes a co się stało że chcecie się sądzić?
Dowikla super że się imprezka udała :-)
Malinka to super że pamiętali :-) u mnie na razie cisza :sorry:

Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek :-D dużo miłości, radości i seksu :-DWitam. U mnie zimno, wieje i pochmurno :baffled: ale widzę że się przejaśnia :tak: więc może słoneczko jakieś zawita :tak: wczoraj było fajnie, rodzinka się zwaliła, pośmialiśmy się i pojechali :-) a ja potem sprzątałam do wieczora :-D Kuba już zaczyna marudzić, zaraz mu rosołek dam i pójdzie spać :tak: M się kąpie i chyba się utopił bo siedzi już godzinę :sorry: a ja wczoraj się wzięłam za sprzątanie :tak: umyłam sobie okno w dużym pokoju, wyszorowałam pleśń i poprałam zasłony i firanki :tak: teraz wszystko schnie, zasłony na balkonie i mam nadzieję że szybko wyschną skoro wieje :-) idę Kubę kłaść bo już marudzi :sorry:
 
u nas Bartek ma napad bólu.ida mu zęby i chyba się już wyrzynaja później jak mi da to zobaczę.powinien już spać a ciągle płacze.przed chwila dałam mu ibum bo go boli aż główka ciągle się za nią łapał:-(.Mam nadzieje że zaraz mu przejdzie i wkońcu zaśnie.
 
A ja jednak prasowalam i to calkiem sporo:szok::szok::szok:
Zaraz sie szykujemy i bedziemy wychodziły:tak::tak::tak:

MALINUS
Bardzo dziekuje za zyczonka:tak::tak::tak:
Jesli chodzi o walentynki to ja dostalam kartke jzu jakis czas temu:szok::szok::szok:Co bylo dla mnei ogromnym szokiem i do tego dostalam tez osobna kartke na urodziny:szok::szok::szok:
Fajnei ze o Tobie tak wszyscy pamietali:tak::tak::tak:Bo to jest mega milusie:tak::tak::tak:


LENKO
A no prowadze male do przedszkola,prowadze:tak::tak::tak:

BEATKO
Wysylam Tobie troche sloneczka:tak::tak::tak:A Ty przyjedz mi w zamian za to umyc okna hehe;-):-D:-D:-D

MALINUS
Oby Antkowi nic nei bylo:tak::tak::tak:


A ja chyba z 3 dni temu zmierzylam swoje dziewczynki:tak::tak:I UWAGA
Wiktoria ma całe 84 cm
Klaudia całe 82 cm:tak::tak:
Niby mało,ale jak patrzylam w Ich ksiazeczki to od marca Wiktoria urosla 6 cm a Klaudia 5 cm,wiec taka akurat na Ich wiek:tak::tak::tak:
 
dowikla super że dziewczynki ci rosną:-)
a u mnie bez wikszych zmian Bartek zjad obiad myslałam że przyśnie a to zonk marudzi i siedzi w łóżeczku.wogóle nie chce żebym go przytulała i lulała:-(może sie zmęczy i zaśnie.
 
Dowikla doczytałam że miałaś w weekend urodzinki tak wiec spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego czego tylko sobie wymarzysz :tak::tak:
No i gratki dla szczypiorków bo ładnie ci urosły :tak::tak:
Malinka ja od swojego na walentynki dostałam tylko buziaka i jeszcze wyrwał ode mnie 50zł bo ma koledze oddać :-D:-D:-D:-D
U nas piękne słonko ale jednak mroźno więc szybko z zakupami do domu wróciłam a teraz grochówkę gotuję i tak z doskoku podczytuję :-):-)
 
reklama
Do góry