reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam;)
Ja tez dzis pospalam dluzej, wstalam o 11:-DŁ bawil malego;-)
As kobieto nie denerwuj sie tak w sumie latwo mi mowic bo kurka tel mogl odebral ahhh ci faceci:wściekła/y:oj gdy wychodzi ja nie czekam zawsze klade sie o polnocy i jesli go nie ma tez tak robie;-)
Lena moj Ł pierogowy ja nigdy nie robie ale moja mama 2 razy w tyg zamraza i gdy siostra ma zjazd przywozi nam;-)
co do szczepien to my szczeoimy tylko obowiazkowymi a z chorobami nie mamy problemu bo nawet kataru nie mial
 
reklama
Hejka.;-)
As to Ci chłop dostarczył przeżyć!:szok::tak:

No tak dajecie o tych pierogach, ze chyba sama w końcu też zrobię:dry:
Ja dziś średnio wyspana. Odsypiałam już trochę popołudniu, ale potem kumpela się zapowiedziała i trzeba było ruszyć doopsko z wyra:-D. Poplotkowałyśmy za wszystkie czasy!:-p
 
Witam.;-)
Kawka już się robi.
Anula wszystkiego dobrego dla malucha z okazji 6 miesięcznicy!:-p:tak::-D Oj u nas też tak niedawno było pół roczku a teraz... Ech czas zapierdziela.

Dziś oczy na zapałeczki. Zebrało nam się z m na nocne rozmowy o życiu i poszliśmy spać o 2.

Miłego dnia również życzę:-)
 
reklama
Do góry