reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Różyczka wszystkie znaki wskazują, że antyb kupiony na wyrost...Siedzimy w domu, nebulizujemy się, pijemy syrop i zakraplamy robione krople. W nocy nie kaszle, w dzień tez wcale tyle co rano. Tylko te gile...Po kolana ;-) No i duszność jednak jest i mu cos tam charczy..
Ameliee e tam taka nadwaga to nie nadwaga ;-) Ale wazne, żebyś sie dobrze czuła.
Pomału mysle nad światecznymi stroikami ;-)
 
reklama
Amaliee jak to nie chce dać, trzeba kontrolować poziom hormonów i to przy zmianie tab.anty ważne nie rozumie co po niektórych lekarzy że takie mają podejście buuuu:no:
Bodzinka oj tak już za nie długo będzie szał świąteczny trza się przygotować, zdrówka dla małego :tak:


straszne z tymi wirusami tak atakują że hej my odpukać się trzymamy zdrowo, spacerek dziś zaliczony mała nałykała się świeżego powietrza i teraz 2 drzemkę odwala:tak:
 
Wrocilam..

Głowa mi tak pekała,,ze tabsy musialam zazyc,,bo az rece mis ie trzesły i niedobrze mi bylo..grrr
juz lepiej...

ja pikole ponad strone nadrukowalyscie,a ja mam maax postow na jedna,,echhh

lena jak rozmowa????????????no juz doczytalam...czekamy z toba na wyniki...
w
iki ja nie mam ksiazke,,liceum skoncyzlam uuuuuuuuuuu i dalej lat temu,haaa

mirelko jak sacerek??
u mnie o dziwo ładnieee...

krolcia ale zes nakupila...

atfk zdrowia...
f
ancia jasne zganiaaj na meza a co??

amaliee masz diete????

aga witaj:))) zapraszamyy


renia a na co??? podobno ten film,a raczej bajka mis teddy jest zajebi,,,,,sty...

rozyczko cytru=ynke jedz..zdrowia....


lENAAAA ja ci oddam ze 3-5kg???
 
Hej:) Jestem mama rocznego Antosia z Poznania:) Śledzę babyboom już od ponad 2 lat ale dopiero niedawno coś mnie natknęło żeby nie tylko czytać ale może troszku popisać z Wami:) Podobnie jak Wy nie pracuję i siedzę w domu z moim synkiem. Pomyślałam że można by było troszku powymieniać się info na temat miejsc gdzie można zostawić dziecko na kilka godzin. w momencie kiedy ja chce iść na zakupy bądź poprostu chcę mieć chociaż 5 min tylko dla siebie;p Ostatnio długo siedziałam w internecie szukając takiego miejsca i muszę przyznać że ilość żłobków mnie przeraża...Przez ostatnie kilka lat wysypało się ich tyle, że nie mogę się połapać który, za ile i dlaczego ten a nie inny;p Może macie jakieś wspomnienia z żłobków??? chcecie któryś polecić bądź odradzić? chętnie przyda mi się taka pomoc:) Ja osobiście Antka zostawiałam już w kilku takich miejscach nie wspominając już oczywiście ogromnej ilości opiekunek z których nie bardzo byłam zadowolona. Polecić mogę klub dziecięcy bajkolandia który jest w centrum Poznania tak więc jadąć do Plazy czy Pestki podrzucałam małego tam i miałam kilka godzin z głowy. To miejsce moge polecić 100procentowo:) A jak u Was to było???Piszcie, piszcie bo jestem bardzo ciekawa:)
 
MamaDziecka moj nie chodzil do złobka..babcia i ciocia pilnowały...
Mieszkasz w Poznaniu....ok....syna masz..a pracowalas wczesniej??

A babcie?? ciocie??
Czy ty chcesz go na caly dzien zostawiac??
 
Mamadziecka czy to nie ukryta reklama:tak:
Koralikowa jak głowa lepiej już, spacerek ok. mała uwielbia siedzieć w wózku i podziwiać wszystko w koło:tak:

moje dziecko jeszcze śpi od 14.20 tak ten spacer na nią podziałał:tak:a obiadek czeka:tak:
 
reklama
Mama Dziecka napisała 3 posty i wszystkie dążą do tego samego:)hihi spam jak nic:)Nie ma tu mam z Poznania i nie interesuje nas takie info:)
 
Do góry