reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
hej wpadam jak zwykle tylko na chile
trzymajcie kciuki o 10,30 bo idę nareszcie do lekarza
mam nadzieje że da mi na jakieś badania
Co Ty tak wpadasz i wypadasz?
Jak Bartek? Wyzdrowiał?

Witam.Nocka taka sobie ,ale dzieć wyspany wstał,więc luz.Nakarmiłam ssaka ,wytuliłam i położyłam w łóżeczku .
Leży pod panelem i gada do zabawek z karuzelki.A mamusia ma chwilkę na bb.
Miłego dnia dziewczyny.:tak::tak:

As, pod panelem? :-D:-D:-D Tobie również miłego dnia!

amaliee dla mnie recenzje osób niby znających sie sa najmniej wiarygodne!sama moge ocenić czy to kicz czy nie

recenzje bywają różne lepiej samemu przeczytać i wnioskować ;-)

jestttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt:-Dwygrałam ;)

Gratulacje!!! Widzisz, wszyscy Ci mówili niedowiarku :-p:-D
lena BBBBRRRRAAAAWWWWOOOOO:-D:-D:-D:-D
amaliee ja raczej z tych niedowiarków pod tym względem,dopóki sie sama nie przekonam to zdania nie wyrażam:-)
też tak mam :tak:, nawet jak książka jest do du** to siadam do niej dopóki nie przeczytam :-D
Młody bawi się w pokoiku na dywaniku, leń mnie ogarnął więc zasiadam do Was ;-):-)
 
ja tez jestem!
ogarnęłam moją mini garderobę;-) bo niezły sajgon tam był!
pozostalo wyniesienie nieuzywanych łaszków do pojemnika no i bedzie gicio!
kurcze odkurzacz chyba mi sie spalił:crazy:...ehh zasmierdziło cos i buczy wiec go wyłączyłam:angry:!jakby tego było mało!!wrrr


fanta witam sie z moim leniem!!
 
Fanta
A jakoś tak ostatnio czasu brak na wszystko
Bartek ok nie ma kataru ale słychać jak ma tam coś zablokowane czasem odkaszlnie sobie ale już ok ide z nim w tym tygodniu do lekarza na kontrole bo może do laryngologa trzeba będzie iść
Ja jestem troche chora jakiś wirus mnie dopadł i czuje sie jakby mnie czołg przejechał
 
Co Ty tak wpadasz i wypadasz?
Jak Bartek? Wyzdrowiał?



As, pod panelem? :-D:-D:-D Tobie również miłego dnia!



recenzje bywają różne lepiej samemu przeczytać i wnioskować ;-)



Gratulacje!!! Widzisz, wszyscy Ci mówili niedowiarku :-p:-D

też tak mam :tak:, nawet jak książka jest do du** to siadam do niej dopóki nie przeczytam :-D
Młody bawi się w pokoiku na dywaniku, leń mnie ogarnął więc zasiadam do Was ;-):-)
tak panelem ,ale edukacyjnym ;-):-):-):-D:-D:-D
Cha wyobraziłam sobie teraz moją wiercipiętę pod panelem podłogowym :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Fanta
A jakoś tak ostatnio czasu brak na wszystko
Bartek ok nie ma kataru ale słychać jak ma tam coś zablokowane czasem odkaszlnie sobie ale już ok ide z nim w tym tygodniu do lekarza na kontrole bo może do laryngologa trzeba będzie iść
Ja jestem troche chora jakiś wirus mnie dopadł i czuje sie jakby mnie czołg przejechał
zdrówka

Mała maruda zasnęła to i ja uciekam obiadek robić .
Miłego
 
as oj tam maruda widac że Karolinka to istny cukierasek!!pewnie chętnie by z Tobą pogotowała:-D
ja dzis obiad na szybkiego-zrobię nuggetsy z piersi i pyrki

ja obmyślam plan na urodziny mojego synula!w piątek kończy 10 lat:szok::-) wow sama sie smieje jak to sobie uświadamiam!!
 
trzymajcie kciuki o 10,30 bo idę nareszcie do lekarza
mam nadzieje że da mi na jakieś badania

Kciuki zaciśnięte :tak:

Fanta
A jakoś tak ostatnio czasu brak na wszystko
Bartek ok nie ma kataru ale słychać jak ma tam coś zablokowane czasem odkaszlnie sobie ale już ok ide z nim w tym tygodniu do lekarza na kontrole bo może do laryngologa trzeba będzie iść
Ja jestem troche chora jakiś wirus mnie dopadł i czuje sie jakby mnie czołg przejechał

Toś Ty Aguska, kompletnie zalatana ;-), a co to będzie jak do pracy pójdziesz :rolleyes:.
Zdrowiej szybko i dochodź do siebie :-)

tak panelem ,ale edukacyjnym ;-):-):-):-D:-D:-D
Cha wyobraziłam sobie teraz moją wiercipiętę pod panelem podłogowym :-D:-D:-D:-D:-D:-D


zdrówka

Mała maruda zasnęła to i ja uciekam obiadek robić .
Miłego

As, no ja właśnie pomyślałam sobie o takim podłogowym :-D:-D:-D:-D:rofl2: i sobie myślę, że nową zabawkę jakąś wymyśliłaś dla małej :-D.

as oj tam maruda widac że Karolinka to istny cukierasek!!pewnie chętnie by z Tobą pogotowała:-D
ja dzis obiad na szybkiego-zrobię nuggetsy z piersi i pyrki

ja obmyślam plan na urodziny mojego synula!w piątek kończy 10 lat:szok::-) wow sama sie smieje jak to sobie uświadamiam!!

Atfk, no widzisz jak czas szybko leci ;-), za jakieś 10 - 15 lat babcią zostaniesz :-D;-). Teraz jest mnóstwo możliwości jeśli chodzi o wyprawianie urodzin. Tylko za portfel trzeba się czymać :dry:

o zdjęcie dywanu wkleję :tak:
DSCN4799.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry