reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam się poniedziałkowo!
Jak przystało na poniedziałek muszę ogarnąć bajzel po weekendowy :dry:.
Kawka już wypita, ślepia otworzone, młody ogarnięty więc się biorę.
Zajrzę jak znajdę chwilkę :tak:.
Miłego dnia!
 
reklama
doberek

Maly w szkole juz,ja na 11 mam..takze teraz kawusie i snidanko:)

fancia to ogarniaj;;;
aguska no pobycz sie:)
Renia kobiety w necie..hmmm..co za sasiad,na zywo nie szuka:)

milego dnia
 
Witam i ja po leniwie spędzonym weekendzie.
Rano MOPS zaliczony i mam już decyzję odnośnie zasiłku rodzinnego.
I jest podwyżka, ale jaka?:eek: :no::dry: Na dziecko do lat 5 z 68 zł na 77 zł, a od 5-18 lat z 91 zł na 106 zł .
Też sprzątam.:tak: W jakiś wir wpadłam , bo ostatnio wszystko po kolei z szafek wyciągam, ścieram, niepotrzebne chowam w pudła lub wyrzucam.
Koralikowa cudne te gwiazdki.:tak:
Aga widziałam arcydzieło Bartusia. Zdolniacha! :-D
Fanta a chłop w pracy czy wolne ma?;-)
Miłego południa dziewczyny!
 
Witajcie .
Doczytałam Was ,ale o odpisaniu mogę tylko pomarzyć .
U nas ciężko ,ale to nie przez malutką
no.gif


mojego brata dzieci w szpitalu .
Od piątku jest Karolek 7 miesięczny ,a od wczoraj rano Mateuszek 6 lat .
Obydwaj mają wirus Rota ,ale w mega silnym wydaniu ,bo to jakieś nowe jeszcze nie wykryte do końca g..o !!!
Biegunka i wymioty tak duże ,że nawet ten 6 latek robi pod siebie i nic nie czuje
baffled5wh.gif
baffled5wh.gif
baffled5wh.gif

Mateusz do tego wszystkiego ma wykryte jeszcze przewlekłe zapalenie płuc ,które jest co najmniej od 2 tygodni ,a Aga we wtorek z chłopcami u lekarza na kontroli była i rzekomo już była końcówka infekcji
realmad2.gif
realmad2.gif

Nóż się w kieszeni otwiera na tych naszych lekarzy .Brat ma zaskarżyć ośrodek ,że nie rozpoznali choroby i doprowadzili do stanu zagrożenia życia dziecka .
baffled5wh.gif
baffled5wh.gif

Adam też załapał od chłopaków ,więc ledwo co ciepły chodzi .
ja obawiam się o małą ,bo byłyśmy w czwartek u mamy ,więc niby kontakt z wirusem już mogła mieć ,ale na razie cisza i spokój .

Tyle u nas .
pozdrawiamy z Karolinką
 
Witam;-)
Mam chwile poki maly sie bawi, zasiadam z herbatka z cytryna;-) U nas dwie noce w miare jadl i spal, za to w dzien oszalec idzie. Bartek ostatnio chodzi do tylu z zamknietymi oczami a jaka wtedy ma radoche, po mieszkaniu nie mozemy chodzic w ciapach bo maly wpada w szal zabiera i chodzi, boje sie ze sie przewrocic wiec wszytkie duze buty schowane
sorry2.gif

Justa wlasnie w pt zobaczylam ze teraz dostane az 77 zl,kupa kay nie wiadomo co za nia kupic:-D:-D:-D
As, brak slow, wiem co o tym moja siotra przez takich "lekarzy" prawie umarla...
Bodzia a gdzie sie wyprowadzasz?
Aguska, super bryka;-)
 
justa dzięki za info bo tak się zastanawiałam ile dostane :-D
Anula jeszcze troche i mały zacznie ci się kręcić w kółko!!!!!!wtedy jest masakra a jak zacznie zamykać oczy i się kręcić ...mój niestety tak robił teraz czasem też mu się zdarza :sorry2:
As no oby do was to paskudztwo nie dotarło

A ja po zakupach teraz wietrze mieszkanko i zaraz robie sobie kawusie
kuiłam troche mandarynek dam Bartkowi na spróbowanie i zobacze czy nadal go uczulaja
Mały zdrowy kataru nareszcie nie ma i pewnie teraz wariuje na całego w przedszkolu:-D
 
doberek

Maly w szkole juz,ja na 11 mam..takze teraz kawusie i snidanko:)

fancia to ogarniaj;;;
aguska no pobycz sie:)
Renia kobiety w necie..hmmm..co za sasiad,na zywo nie szuka:)

milego dnia

a szuka. wszedzie szuka :) tylko jakos znalezc nie moze.W necie chcial sprobowac, a ze sam kompa nieposiada wiec ja go poratowalam :) taka dobra sąsiadka ze mnie :D

Justa ja cale 24 zł miesięcznie wiecej na dzieci bede dostawac :) szal :D juz zastanawiam sie co za to kupić :D tyyyyyyle kasy

As za brata i jego dzieciaki kciuki mocne :)
 
Aguska, juz sie zaczyna krecic ale jeszcze slabo i cale szczescie oczu nie zamyka:-Dza to rzuca do gory drewianymi puzzalami i patrzy w gpre czy na glowe mu poleca:-Du nas z owocami ciezko maly lubi tylko gotowane jablko, nekatarynke i brzoskwinie, gdy zobaczy banana od razu krzyczy nie:sorry:
Renata ja cale 9 zl wiecej dostane, w sam raz na kasze:-D
 
Amalie jeśli przekroczy wam dochód to raczej nie dostaniecie z Mopsu nic ale nie wiem jak z tym pielęgnacyjnym jest do końca:no: co do alimentów to już wasza decyzja skoro twój narzeczony chce być prawnie jego ojcem to tylko pogratulować że znalazłaś takiego partnera i że tak bardzo kocha już wasze dziecko;-)szkoda tylko że wtedy kasa przepadnie

U nas słonko wyszło:-)
Anula hehehe patrzy jak na niego spadnie :-Dżeby sobie guza nie nabił ale w oko żeby mu nie spadło!mały agencik:-D
 
reklama
Ameliee swiadczenia nie stracisz,bo otrzymujesz go dlatego ze zrezygnowalas z pracy aby zająć sie niepelnosprawnym dzieckiem.

a z tym przysposobieniem dziecka. booooziu jaki cudny gest ze strony twego chlopa. normalnie bym mu sie uklonila.czyli są faceci z jajami na swiecie.

a to co twoj tato sądzi, i co sie mu podoba.. olej cieplym moczem. to o twoje dziecko chodzi, to ty i twoj mąż bedziecie wychowywac to dziecko i to wy zdecydujecie czy chcecie alimenty czy wolicie stworzyc swoją wlasną rodzine, bez pana dawcy nasienia ( sory za okreslenie ale dla mnie facet ktory tyl;ko zrobił.. i potem jedyne co on robi to placi to zwykly dawca..), a nie twoj tato, czy jakis inny "wujek dobra rada".



A sąsiad mial juz kilka kobiet. jedną nawet w necie wyhaczył i dosyc sporo sie z nią spotykał.Szkoda mi go. bo fajny sympatyczny chlopak, a sam.. marnuje sie jak nic.

zimno.. a w piecu sie nie chce mi isc napalic ;/
 
Ostatnia edycja:
Do góry