reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Iwonka skąd ja to znam :tak:Humorki doprowadzają do szału zarówno mnie jaki i pozostałych domowników:sorry2: Pogoda nie sprzyja dobremu nastrojowi a na dodatek moje dziecie nie ma zamiaru robić dziennych drzemek wiec czasem ślęczę przy niej z oczami na zapałkach .
Sikoreczko ty się chorobie nie daj:no:ła urlop od rodziny przydałby się i mnie Może i wstyd się przyzanć ale kombinuję że jak tylko odchowam dzieci to postaram sie o jakieś dwutygodniowe SPA na przykład... wszystko jedno byleby zdala od obowiązków i żeby wkońcu ktoś wokół mnie poskakał:happy2::sorry2:
 
reklama
Oj skąd ja to znam. Czasem też mam wszystkiego dosyć tym bardziej ze jestem sama bo mąż za granicą. Marzy mi się nieraz takie wyręczenie od obowiązków i Cloe może do SPA to się razem wybierzemy kiedyś;-):-DMi też się marzy SPA:tak:
 
Dzień dobry!
U mnie dziś przez cały dzień była piękna pogoda. Byliśmy na spacerze i oczywiście zbierać kasztany :tak: to ostatnio pasja mojego syna :-D
Niedawno przeszła taka burza :szok: deszcz lał jak oszalały :szok:

Jędrek ogląda teraz bajkę mam chwilę dla siebie.

Jak dobrze pójdzie to pojadę na trochę do Krakowa, do mojej przyjaciółki. Byłoby super. Jakaś odmiana. Ona ma córkę w Jędrka wieku. Tylko musi wyjaśnić się jedna sprawa i wtedy podejmę decyzję. Ale stanę na głowie, aby wszysko poszło po mojej myśli :tak:

Iwonka, Cloe humory w ciąży :-) ja byłam nie do zniesienia ;-):tak::-D wiecznie muchy w nosie :-D:-D:-D trzymajcie się dziewczynki.

Sylwia to smutne co piszesz :-( ściskam mocno. Aby wszystko ułożyło się po Twojej myśli. Tego Ci życzę.

Iwona brak prądu, brak wody :szok::szok::szok: nie fajnie. Najważniejsze, że wszysko już wróciło na swoje miejsce. Woda do rur, prąd do kontaktów ;-)

Sikoreczka nie daj się chorobie. Zdrowiej szybciutko.

Iwonka na kiedy będziesz miała wyniki badań Vanesski? Mam nadzieję, że biegunka już przeszła?

Pycha gdzie Ty????

Aniab jak Twoje gardło?

Olak koniecznie zdaj relację jak u promotora :tak:

To tyle na teraz. Pojawię się jak uśpię małego.
 
Hellołka wieczorem...
Ja dzisiaj dostałam @@@@@ i nici z baby,,no ale nastepnym razem moze sie uda..hehe
Matus płacze mi,bo mu baje wyłączyłam,bo juz jakies dwie godizny ją ogląda,not o chyba wystarcz,,a w sumei to on jej nie ogląda tylkos obie leci ot tak sobie...a mnie juz wkurza i wojna w domu,,czuje cos ze mały uśnie zaraz z płaczu,,i bedzie spokoj...
ja dizsiaj zrypana i nos zapchany,@ wredota dokucza,,tazke pozwolcie,ze sie położe i jutro poczytam i poklikam więcej,,
Narazie....dobranocc
 
Sewa gardło już lepiej bo nie boli i nawet mam głos:-Dale w suchych pomieszczeniach mnie jeszcze drażni i się duszę ale do czwartku musi być dobrze bo mam zebranie u córki a jej pani ma zawsze wiele do powiedzenia także będę trochę siedzieć w takim pomieszczeniu drażniącym;-):-D
Ewcia kładź się kobitko do łóżeczka i odpoczywaj:tak:My na Ciebie poczekamy:tak:
A ja teraz zmykam się kąpać bo już sobie ciepluchną kąpiel uszykowałam. Dzieciaczki jakoś szybko dziś odpłynęły a ja czekam na męża bo na skypie mamy gadać
 
Aniab dobrze, że już lepiej z gardłem. Miłej kąpieli :tak:

Ewcia szkoda, że @ przyszła :no::no::no: jeszcze do tego męczy. Odpoczywaj.

A ja zmykam z sieci. Spokojnej nocy życzę. Dobranoc.
 
Sikoreczka zdrówka życzę bo sama mam problemy ostatnio i wiem jakie to uciążliwe a do tego jeszcze dzieci i domowe obowiązki:tak:Wyganiaj precz te zarazki:-D
A ja po kapieli zrobiłam się senna i chyba wskoczę do łóżeczka :tak:Dobranoc
 
dobry wieczór
Ale się u mnie porobiło :no:, Majka przyszła do mnie około 13 że ma śmiecia w uchu, no to zajrzałam i wpuściłam kropelkę soli fizjologicznej, żeby "śmieć" zmiękł. A ona za jakąś godzinę przychodzi z płaczem że ją uch boli :shocked2:, ani się dotknąć do niego nie dała, włożyłam jej watę i ból minął na jakieś 15 minut. Zabrałam się za obiad a ona tak średnio co 10 minut w płacz. Ja przyjechał Mariusz pojechaliśmy do lekarza ( biedna całą drogę i w poczekalni płakała że ją boli ) i się okazało że Majka ma infekcję górnych dróg oddechowych z nieżytem ucha :szok::no:, no i antybiotyk, pierwszy po rocznej przerwie :dry:, no i w aptece 70 zł zostawiliśmy :dry:.
Dobrze leki szybko zaczęły działać i ból minął naprawdę, zobaczymy ja noc minie.
Ja byłam w szoku że tak nagle to ucho zaczęło ją boleć, myślałam że coś sobie włożyła :-(.


Ja juz po badaniach,krew mi pobrali.Zaplacilam 210 zl bo i badanie na toksoplazmoze lekarz mi zlecil za ktore samo to 120zl no i dodoatkowo posiew kalu corki za 63zl wiec 273zl poszlo........
Ania138 z tego co ja wiem to nie jest wazna pozycja tylko orgazm i sperma ktora dzialal jak oksytocyna chyba.Masaz piersi(sutkow).Leika tu naszym ekspertem jest.

Ja nie mam czsu teraz odpisywac kolezanki drogie.Pozniej wpadne...

Ale ceny :szok:, ja też tak ja Cloe nie płaciłam za żadne badania ( tylko za dodatkowe USG prywatne ), bo na wszystkie miałam skierowania i robiłam w tej samej przychodni co chodziłam do gin.
Dzięki za porady, spróbujemy :cool2:
Ania 138 podobno na pieska:-p:cool2::-D:tak:A piersi niech ci mąż regularnie masuje w choćby w ramach gry wstępnej:-p:cool2:
Sylwiu no to sie narobiło:no::-(Trudno tu cokolwiek radzić Najważniejsze żebyś sama zdystanowała sie do całej sprawy potem pomyślała jakie wyjście z sytuacji byłoby najlepsze i najmniej bolesne dal chłopców no i dla ciebie oczywiście.Szkoda że Novaczka się nie odzywa Na moje udręki jej posty działały jak balsam
Novaczko odezwij się !

O to może być przyjemne nawet już później po porodzie ( ten masaż ) :cool2::tak::-D
To prawda Novaczka zawsze tak mądrze coś powie :tak:

To ja też się piszę na to SPA, mąż zostanie z dziećmi a ja w długą :-D, już to widzę miał sam dzisiaj pojechać do przychodni ale się bał że Majka mu jazdę skręci, pewnie by tak było bo ona zawsze mu daje w kość a przy mnie jest bardzie usłuchana. No cóż mama do wychowania, tata do zabawy.

Ewcia szkoda że @ przyszła, ale głowa do góry, zrób kartkówkę to się lepiej poczujesz ;-)
 
reklama
ania138 - w seksie jako przyspieszaczu porodu chodzi o orgazm, który powoduje skurcze macicy, o mechaniczne drażnienie szyjki oraz o zawarte w spermie prostagladyny, które przyspieszają dojrzewanie szyjki macicy.

Tak jak Ci napisałam przedwczoraj, znam jednak skuteczniejszy sposób... ale dużo mniej przyjemny. Daj znać, jak będziesz już bardzo zdesperowana i inne metody zawiodą ;-)
 
Do góry