reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Kurcze chciałam z Adriankiem iśc do lekarza, bo katar mu się taki ropny zrobił i kaszel go mocno męczy, a że Madzia śpi to chciałam po południu a tu lekarzy brak:wściekła/y: Jeden ma urlop i przyjmuje nasza pani doktor ale rano. No za to jutro jest po południu:angry: Chyba pójdę z nim na dyżur jak mąż wróci. To jest dobre. W dzień nie ma lekarza ale całą noc pediatra przyjmuje:baffled:
 
reklama
WQitajcie,ja juz po pracy dawno,,byłam juz na zakupach w realu,odebrałam gajerek męza z pralni i mam kubek fajny ze zdjeciem męża z synkiem,własnie kawe w nim pije. Mojemu M tez taki zamówiłam i niestety jeszcze nie doszedł zrobiony-cholerka,jemu ze zsdjęciem moim i synka. Super sa...fajnee..no i fotek wywołałam chyba ze 100. ale jeszcze jakieś 500 mi zostanie hehe...ale sie uzbierało...z czasme to wywołam może:sorry2::baffled::baffled::-p;-).
A u was co tak mało od rana sie dzieje....ja tu liczyałam na 5 stron czy cosik,a tu nawet jedna nei cała,hehe


Hej.
U mnie spokojnie, Majka przespała całą noc i mówi że już nie boli ale ile ona musi tego łykać na dzień dobry :no:, dobrze że ona taka trochę "lekomanka" po mamusi :zawstydzona/y: i nie mam problemu żeby te wszystkie mikstury łykała.
Ja się wczoraj przyszykowałam ( przeczytała Wasze rady ) a jak przyszłam do łóżka to mój M spał jak zabity i go dobudzić nie mogłam :szok::wściekła/y:, ale się wściekłam, no przynajmniej się wyspałam.
Ewcia kupiłaś już sukienkę?
:-D:-D:-Dno to mąz cis ie nie spisał,hehe...a Majeczka bidulka,dobrze ze jest dzielna z niej dziewczynka...bardzo szybko jej przejdzie...
Ania kupiłam sukienke:tak::tak::tak:tylko czekam na przesyłke...bo ja z Allegro zamawiałam,w pon kase wysłalam i czekam na nia,jak przyjdzie to dam znaka...sama jestem ciekawa co i jak...;-)


Wita
My dzis tez bylismy u lekarza, malemu zrobilo sie cos miedzy paluszkami u nozek i okazalo sie ze to grzybica:szok: ja myslalamz e grzybica mozna si etylko zarazic a tymczasem powiedziala mi ze to przez to ze miedzy paluszkami jest zazwyczaj wilgotno i to dlatego......:baffled::confused:
Wszystkim chorym zycze duzo zdrowka.
lece poczytac co pisalyscie ;-)
o matko wiesz,ze ja tez nie wiedziałam,ze to przez wlgotnośc,mój mały tez czasami ma tam mokro,bo po kąpieli nie da sobie miedzy paluchami wytrzec...a czym teraz to leczysz agatko????
ale szybko pewnie zejdzie...

ja pije kawe z mężem i synkiem,hehe
 
Vici to sie popluskałaś,,super
ja jzu nie kojarze kiedy byłam ostatnio na basenie,,,chyba z rok temu,,,ale my to nie na basen tylko do aquaparku jeździmy...
 
Witam. Ja dopiero teraz od rana nie moge sie wyrobic:no::angry:. Biegam po lekarzach badaniach:wściekła/y:. Bylam dzis u gina drugi raz od porodu( pierwszy raz bylam przepisowo po 6 tyg a potem jakos tak wyszlo:baffled:) no i mi sie dostalo od lekarza:eek:. Potem byla u mnie siostra ( przyjechala z innego miasta do lekarza do Kielc - na onkologie wiec wiadomo z czym:-:)-:)-() i wpadla do mnie na kawke, a potem znow musialam leciec na usg - cos strasznego i tak mi minelo cale dopoludnie:shocked2:Dobrze ze M mial wolne to sie dziecmi zajal bo inaczej nic bym nie zalatwila.

A mnie mdli i mdli jakos dzis caly dzienChyba mam chumorki:tak::-p

Iwonka wspolczuje mdlosci ja mialam przez cale dlugie 3 m-ce:no:, a chumorki ...... wyobraz sobie ze to dopiero poczatek;-)

:-DMi też się marzy SPA:tak:

Dziewczyny na spa do i ja sie pisze:tak::tak:

Niedawno przeszła taka burza :szok: deszcz lał jak oszalały :szok:

.

Sewa to ta burza to chyba od ciebie do mnie przyszla bo tez byla niezla u mnie wczoraj wieczorem:szok:

Wszystkim chorowitkom duzo zdrowka zycze:tak::tak::tak:. No a teraz ide obiad zrobic a tak mi sie nie chce ze :shocked2::dry:
 
Ja też dziś ledwo czas mam na BB. Rano Magdę do szkoły a sama jeździłam części do auta zamówić no i właśnie zaraz mam po nie jechać. Mały dziś marudny bo się nie wyspał. Byłam godzinkę w lesie i trochę grzybków mam do marynowania:szok:Ogólnie jestem zmęczona i do niczego
Iwonka to masz dziś dzień lekarski:-)Dobrze ze się za to wzięłaś. Siostrze zdówka zyczę bo sama wiem co się przechodzi na onkologii:tak:
Agatka to się małemu narobiło, mam nadzieję że szybko mu minie- ja walcze z zapaleniem skóry u mojego już 3 tydzeń:szok:
Ewcia ja też myslałam o takich kubkach ze zdjęciem:tak:Super pomysł i zawsze się o bliskich pamięta. Ale dzisiaj masz dobrze że tak szybko po pracy:-)
 
hej.
przed chwilą dostałam całą miskę grzybów o teścia, czy któraś z Was wie czy ciężarne i karmiące mogą jeść grzyby?
Ja dzisiaj do późna sama w domku :-(, jakoś się odzwyczaiłam.


Ania138 Niech spi maz poki moze bo juz nie dlugo tak sie dokladnie nie wyspi:) Chociaz moj to nawet jak w nocy Vanesska sie budzila to nie slyszal i spal jak zabity

A wczoraj na wieczor wybuchlam i wygarnelam wszystko swojemu,alez mi ulzylo po tym,ale juz sie zbieralo do dawno...

No to Ci powiem że mój to ten sam gatunek, głuchy jak pień, zawsze mówi że jak Maja woła w nocy a on nie słyszy to mam go obudzić, ale dla mnie to bez sensu skoro i tak już mnie obudziła to po co on ma mi się jeszcze kręcić.
No to Iwonka zaczynają chyba hormony buzować, ale jak mu się należało to dostał za swoje ;-):-D

Ewcia to fajnie że zamówiłaś czekam na fotki, a te kubki to faktycznie super sprawa może też pomyślę :tak: o takich.
A jak chcesz to w FOTOJOKER jest teraz promocja na zdjęcia 450 szt za 119 zł czyli za jedno masz 0,26, my wczoraj oddaliśmy i jeszcze 150 za 42 zł, też mieliśmy zaległości.

Sylwia to bardzo przykre co piszesz że mąż nastawiał szyna przeciwko Tobie, tak się nie robi choć by nie wiem co :no::no:, bądź dzielna.
 
No my juz po przedszkolu.Moje dzieckod zisiaj budyn jało:szok::sorry2:szokw domu nie chcial nigdy.I nawet na dworzu bylid zisiaj,ale kiedy:confused::confused:cąłyd zien kiepska pogoda była..hmmm

Ewcia ja też myslałam o takich kubkach ze zdjęciem:tak:Super pomysł i zawsze się o bliskich pamięta. Ale dzisiaj masz dobrze że tak szybko po pracy:-)
nom sa super,chciaam tez babci zrobić albo mamie,,albo taki fotoalbum,co to sie wkleja zdjecia w domu i opisy swoje czyli CEWE ksiązka,,,fajna sprawa...:tak:

hej.
przed chwilą dostałam całą miskę grzybów o teścia, czy któraś z Was wie czy ciężarne i karmiące mogą jeść grzyby?
Ja dzisiaj do późna sama w domku :-(, jakoś się odzwyczaiłam.
Ewcia to fajnie że zamówiłaś czekam na fotki, a te kubki to faktycznie super sprawa może też pomyślę :tak: o takich.
A jak chcesz to w FOTOJOKER jest teraz promocja na zdjęcia 450 szt za 119 zł czyli za jedno masz 0,26, my wczoraj oddaliśmy i jeszcze 150 za 42 zł, też mieliśmy zaległości.
OOo Ania jaka karmiąca to nie,ale jako w ciązy to chyba tak,ja tam w ciązyw szytsko ajdłam na co miałam ochote,nie oglądałam sie z aniczym...narawde...


Ale wy kobietki jesteście zabiegane :no:, u mnie też niedługo się to zacznie a teraz to już z dwoma ogonkami :tak::sorry2:
nom ciekawe właśnie kiedy to nastąi,,jutro termin a tu cisza dawidek toj nie chce wyjśc....:tak:;-):-):-)ale jak wyjdzie to zobaczy ten piękny swiat...ciekawe,,ale dobrze ze potem jedziesz w razie wu juz do szpitala,tak jak z lekazrems ie umowilas,,,bo ja jzu sie doczekac nie moge,hehee:-p:-p;-);-):-):-)
 
reklama
Do góry