reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A mnie znow mdli cos.Wlasnie wyslalam swojego po zakupy a oto moja lista
nalesniki lub leniwe
pierogi z miesem lub kapusta
flaki
ser zolty
mleko
triskawki
smiietana 30%
p.gif
p.gif
p.gif

Wszystko gotowe produkty bo nie mamochoty stac przy garach a mamy kolo mnie sklep z dobrymi rzeczami
wink2.gif
biggrin.gif
Nie wiem na co mam ochote wiec napisalam mu to wszystko
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
normalnie [przez to ze mnie mdli to nie wiem co mi sie chce.Najbardziej mam ochote na truskawki ze smietana
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

Acha no i co chwile latam siusiu,nie moiac jak w nocy to jest meczace ale coz to to i mialalm z Vanesska bedec w ciazy.Do semego konca
dry.gif
A jak ja pytam gdzie jest dzidzia ti pokazuje na moj brzuszek i go caluje:-)

dziewczyny wy naprawde cale za biegane,a ja leniu....je i dzis tez mialam drzemke z dzieckiem razem:-pzdrowka zycze! A zdjec jeszcze nie wywolalam ale chyba dzis sie za to wezme:dry:
biggrin.gif

Ania138 ja jadlam grzyby bedac w ciazy i nic nie slyszalam ze nie mozna,predzej karmiac piersia by byly zabronione ale to chyba w occie tylko,niewiem...
 
reklama
No my juz po przedszkolu.Moje dzieckod zisiaj budyn jało:szok::sorry2:szokw domu nie chcial nigdy.I nawet na dworzu bylid zisiaj,ale kiedy:confused::confused:cąłyd zien kiepska pogoda była..hmmm


nom sa super,chciaam tez babci zrobić albo mamie,,albo taki fotoalbum,co to sie wkleja zdjecia w domu i opisy swoje czyli CEWE ksiązka,,,fajna sprawa...:tak:


OOo Ania jaka karmiąca to nie,ale jako w ciązy to chyba tak,ja tam w ciązyw szytsko ajdłam na co miałam ochote,nie oglądałam sie z aniczym...narawde...

nom ciekawe właśnie kiedy to nastąi,,jutro termin a tu cisza dawidek toj nie chce wyjśc....:tak:;-):-):-)ale jak wyjdzie to zobaczy ten piękny swiat...ciekawe,,ale dobrze ze potem jedziesz w razie wu juz do szpitala,tak jak z lekazrems ie umowilas,,,bo ja jzu sie doczekac nie moge,hehee:-p:-p;-);-):-):-)

No to super, zaczyna być widać plusy przedszkola :tak:
No ja też nic nie słyszałam, to moja mama twierdzi że nie wolno, ale ja nawet sprawdziłam w internecie, to było tylko że ze względu na to że są ciężko strawne, ale taka prawda że nie tylko grzyby, ja tam jem :-p
Oj Ewcia nawet nie wiesz jak ja bym chciała żeby już było po, a może wiesz skoro też nie możesz się doczekać :-D:-D:-D

OOo Ania promocja w Fotojoker,,musze tam zazerknąc,bo wtedy sie opyla dac foteczki..jak takie tanie wywołanie,,,

Tylko ta promocja jest do końca września, a kupony są na ich stronie internetowej (ale nie widzę tego na 450 sztuk, my kupiliśmy w punkcie taki pakiet za 8 zł i tam były wszystkie )

A mnie znow mdli cos.Wlasnie wyslalam swojego po zakupy a oto moja lista
nalesniki lub leniwe
pierogi z miesem lub kapusta
flaki
ser zolty
mleko
triskawki
smiietana 30%
p.gif
p.gif
p.gif

Wszystko gotowe produkty bo nie mamochoty stac przy garach a mamy kolo mnie sklep z dobrymi rzeczami
wink2.gif
biggrin.gif
Nie wiem na co mam ochote wiec napisalam mu to wszystko
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
normalnie [przez to ze mnie mdli to nie wiem co mi sie chce.Najbardziej mam ochote na truskawki ze smietana
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

Acha no i co chwile latam siusiu,nie moiac jak w nocy to jest meczace ale coz to to i mialalm z Vanesska bedec w ciazy.Do semego konca
dry.gif
A jak ja pytam gdzie jest dzidzia ti pokazuje na moj brzuszek i go caluje:-)

dziewczyny wy naprawde cale za biegane,a ja leniu....je i dzis tez mialam drzemke z dzieckiem razem:-pzdrowka zycze! A zdjec jeszcze nie wywolalam ale chyba dzis sie za to wezme:dry:
biggrin.gif

Ania138 ja jadlam grzyby bedac w ciazy i nic nie slyszalam ze nie mozna,predzej karmiac piersia by byly zabronione ale to chyba w occie tylko,niewiem...

:-D:-D:-D:-D bardzo mi się podoba ta Twoja lista :tak::-D:-D:-D
Fajnie że Vanesska tak reaguje to takie milusie, Majka też głaszcze mnie po brzuchu i pyta czy już mi brat wyszedł :-D
 
Hej dziewzyny:-) Dzis odwiedziła mnie koleżanka z ogólniaka Przyszła z dziewczynką ( też Julką) o rok młodsza od mojej. Fajnie tak pogadać z rówieśnicą nawet o pierdółkach:tak:Dziewczyny co do SPA to ja was trzymam za słowo:tak: ;-)To bu była dopiero była dopiero impreza:-D:tak:;-)
Ewcia nie ma to jak skype nawet na odległość można wypić razem kawkę:tak:Ty to masz fajnie z ta praca nawet gdyby jeszcze nie te klasówki to już całkiem byłoby za...ebiśćie;-)
Agatka a właściwie od czego ta grzybica Tak bez powodu?
Ania 138 jedz grzybki póki możesz No chyba że nie masz pewności czy wszystkie jadalne ale teść chyba takich jaj by nie robił co nie? Ja bym atam jadła Potem możesz mieć przerwę na conajmniej sześć miesięcy:tak:
 
Ewcia zaraz zaraz mi chyba znowu coś się pokiełbasiło Piłaś kawke z męzem i synkiem bo miałaś ich podobizny na kubkach? No tak:zawstydzona/y: co ja sie tu będę tłumaczyć Zakręcona jestem i tyle:zawstydzona/y:
 
I wybralam flaki,jem juz druga miseczke a potem zobaczymy......
Co do grzybicy to ja zawsze wycieram pomiedzy palcami bo juz kiedys slyszalam ze od wilgoci po mioedzy palcami mozna dostac grzybice i staram sie dziecku tez wycierac choc to nie latwe
 
Witam popołudniowo.

U mnie Jędrek padł dziś spać w dzień :szok::szok::szok: i spał 2,5 godz. :szok::szok::szok: ja już nie pamiętam kiedy on mi w dzień zasnął :baffled:. No ale dosyć wcześnie dziś wstał jak na niego i pewnie stąd to spanko.
Zjedlismy obiad. Dziś miałam pyzy. Jędrek je uwielbia i zjadł 5 sztuk, a spore były :szok: patrzyłam kiedy pęknie ;-):tak::-D

Iwonka lista zakupów super :-) w sam raz dla ciężaróweczki ;-):tak::-D

Cloe super, że miałaś dziś towarzystwo. A na SPA ja też się piszę.

Iwona zdrówka dla siostry. Znam ten oddział w Kielcach bardzo dobrze, tylko, że dziecięcy. A co do gina. To też muszę się wybrać bo tak mnie coś ostatnio brzuch pobolewa dziwnie :baffled::baffled::baffled: trzebaby się przebadać. Ale tak nie znoszę tam chodzić :no:

Sikoreczka z tym pediatrą i z godz. przyjęć to faktycznie paranoja :baffled::baffled::baffled: zresztą co ja się dziwię, cała nasza służba zdrowia..... (państwowa oczywiście) jest do bani.

Ania138 ja jadłam grzyby jak byłam w ciąży, potem jak karmiłam to nie. Ale w ciąży zjadałam wszystko na co tylko mnie naszła ochota i stąd taka waga :szok::szok::szok: na finiszu :zawstydzona/y:

Ewcia gratki dla Mateuszka, że taki dzielny już jest w przedszkolu :tak: Super. A pomysł z kubkami bardzo mi się spodobał i chyba dla mojego M zamówię.

Vici z basenikiem masz fajosko. Trochę Ci zazdroszczę.

Agatka ale mnie zaskoczyła ta grzybica.... słyszałam, że to od wilgoci, ale w życiu nie pomyślałbym, że u tak małego dziecka może się zrobić.

Piję teraz kawę. Bo też jakas senna jestem.
 
hej.
przed chwilą dostałam całą miskę grzybów o teścia, czy któraś z Was wie czy ciężarne i karmiące mogą jeść grzyby?
.

ANIA w ciazy sobie nie zaluj jedz wszystko poki jeszcze mozesz:tak:, ale jak juz bedziesz karmila to grzyby odpadaja:no:. Mnie lekarz kazal nie podawac dziecku grzybow dopoki nie skonczy 5 lat:szok:

Ale wy kobietki jesteście zabiegane :no:, u mnie też niedługo się to zacznie a teraz to już z dwoma ogonkami :tak::sorry2:

Ja juz tak mam;-):tak: dobrze ze dzis M byl w domu bo do gina tez bym z ogonkiem musiala isc:eek::baffled:
I wybralam flaki,jem juz druga miseczke a potem zobaczymy......

smacznego:tak::tak:

Normalnie jestem tak dzis zmeczona ze szok. Chyba zaraz po M jak milosc to pojde spac:dry:
 
Oj Ewcia nawet nie wiesz jak ja bym chciała żeby już było po, a może wiesz skoro też nie możesz się doczekać :-D:-D:-D

Tylko ta promocja jest do końca września, a kupony są na ich stronie internetowej (ale nie widzę tego na 450 sztuk, my kupiliśmy w punkcie taki pakiet za 8 zł i tam były wszystkie )
ja stwierdzam Aniu,ze ty w sobote urodzisz,hehe,jasnowidz moze bede i ci wywróże...a ta promocja,ja jej nigdzie nie widze...ale u mnie sa ale małe zdjecia 9,a ja chce 10 format...:tak::tak:


Ewcia nie ma to jak skype nawet na odległość można wypić razem kawkę:tak:Ty to masz fajnie z ta praca nawet gdyby jeszcze nie te klasówki to już całkiem byłoby za...ebiśćie;-)
:-D:-D:-D:-):-):-):laugh2::laugh2:


Ewcia zaraz zaraz mi chyba znowu coś się pokiełbasiło Piłaś kawke z męzem i synkiem bo miałaś ich podobizny na kubkach? No tak:zawstydzona/y: co ja sie tu będę tłumaczyć Zakręcona jestem i tyle:zawstydzona/y:
nom wybaczam cis łonko,hehe....:-p


I wybralam flaki,jem juz druga miseczke a potem zobaczymy......
Co do grzybicy to ja zawsze wycieram pomiedzy palcami bo juz kiedys slyszalam ze od wilgoci po mioedzy palcami mozna dostac grzybice i staram sie dziecku tez wycierac choc to nie latwe
no łądnie dopiero opcząti,a tu juz takie zachcianki,ta lista to the best,:tak::-D:-Dale m sie miał z zakupami...


Ewcia gratki dla Mateuszka, że taki dzielny już jest w przedszkolu :tak: Super. A pomysł z kubkami bardzo mi się spodobał i chyba dla mojego M zamówię.
.
Nom dzieki,,zrób zrób kubeczek mężowi ze zdjęciem swoimi synka,bedzie was miał cąły czas przed soba,,,super sprawa...mój jest abrdzo zadowolony,chociaZ jeszcze go nie ma,hehe
 
reklama
SEWA to sobie Jedrus pospal:tak:

Ciekawe co sie dzieje z Elisabeth nie odzywa sie ostatnio:confused::confused:

Ja juz dzis uciekam bo zaraz kolezanka na ploteczki przychodzi:-):-). Milego wieczorku do jutra:-)
 
Do góry