reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam was po takiej przerwie...
Na poczatku wszytskiego naj naj anszym solenizantom wszytskim--troszke spóźnione,ale są szczere...

Byłam na wsi od wtorku,moje dziecko nie było we wtorek w przedszkolu,bo kaszle nieziemsko-znowu....bee
No to pojechaliśmy do cioci,ona go pilnowała,no i potem zosatlismy az do dzisiaj,,bo ciocia ma urlop...
 
reklama
Iwonka śliczna para młoda z was..super wyglądaliście,,no i super,ze wsyztsko fajnie,ładnie siuperowato..a brzunio przecudny masz,,,juz ładnie go widać...
 
oj... rzeczywiście... piszecie a piszecie.......duuuuuużo:-D
my już w domostwie... teraz jeszcze godzina najgorszego użerania się z matim no i spać... jedno dziecię odstrzelone... drugie już bardziej samodzielne więc luuuzik:tak:
sylwuś... pamiętaj,ze jak masz smutki to dawaj je nam tu... jak podzielisz je na nas wszystkie to od razu będzie lżej... a z syneczkiem - przykro mi,ze tak jest ..............
reniferku - panuje znieczulica... ale zdarzają się i wyjątki... jak chodziłam w ciąży to carrefur był fajny,... specjalne kasy no i można wyegzekfować swoje:tak:... a Ty Iwonko ciesz sie,ze miłych ludzi spotykasz na drodze i korzystaj z tego...
ewcia - zdrówka dla synka:tak:
dobra zmykam bo młody wyje
papa
 
Ewcia zdrowka dla Matetka:tak::-)
A teraz wam pokaze swoj brzunio,zdjecia robilam przed chwilka bo sie rozebralam do rosolu bo jakos goraco bylo mi jak wrocilismy ze sklepu.A tak wogole to kupilismy do jedzenia tylkoi troszke wedlinki i jedne paluszki rybne frosty a reszta to gazety do czytania i inne pierdolki i wydalismy 169zl:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy:
data na zdjeciu pokazuje ze zrobione wczoraj i to o 15:30 chyba wiec ona oszukuje,mam nie ustawiony dobrze czas i date w aparacie:sorry:


 
iwonka - jestem pod wrażeniem... i Ty jesteś dopiero 12 tydzień? ojojoj no ale nic ... zawartość piękna... byłaś na usg... jak sie ma dzidza?
 
reklama
Do góry