reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Też uwielbiam gofry z bitą śmietaną :tak:

Fotki Karolka ekstra!:-)

Dobrej nocki!
mniam mniam goferki,ja tam mam gofrownice i nieraz serwuje gofry z bitą smietana i jagodami lub owocami,lub czekolada i bezami,hehehe

Wrzucam kilka fotek z urodzinek! Sprzątanie mam jeszcze nie opanowane, bo Madzia dzisiaj naręczna była, no ale może jutro dokończę
super foty,,fajnie,ze impreza wyszla....

Inna pamiętaj "Facet to gorszy gatunek człowieka...":happy::happy:
podpisuje sie pod tym....

Witam po przerwie, wczoraj wróciłam od mamy. U mnie problemy z mężem, już ponad tydzień boli go noga i chociaż lekarz przepisał mu zastrzyki to i tak nic mu nie przechodzi. Dzisiaj dostał skierowanie do neurologa i zobaczymy co ten mu powie
oj bidny ten twoj mąż,,teraz zapewne mu usługujesz i ma dobrze z zonką...

Teraz pokazywali w tv ze dwoje dzieci we Wroclawiu wypadlo z 7 pietra 4 latek nie zyje a 7 latka z szpitalu....Byly same w domu podobno
no szok,,ludzka głupota nie zna granic,,jka mozna dzieci same,,ach...

A oto paszport mojej Hanifi pierwszy paszport:-)
nono niezły,,a na ile latek ważny,,ja małemu dzisiaj złożyłam,,wniosek,,do odebrania pod koniec grudnia...30zł mnie to kosztowało,,no i foty z 15zł


Jejku jestem dziś strasznie przybita :-( na 18:00 idę z Jędrkiem do chirurga, z tymi nieszczęsnymi jąderkami :-( tak się boję...... oby tylko wszystko było ok. Ale mam jakieś złe przeczucia :-(
ooo Sewa bedzie dobrze,,na pewno,,,głowa do gory,,a co ty tak z tymmi jąderkami masz?? tzn Jędrek ma?? ze az do chirurga od razu...
 
reklama
Dzięki dziewczynki za dobre słowo :tak:

Ewcia mój Jędrek ma wędrujące jąderka. Chodzimy co pół roku na kontrolę, ale nic się nie zmienia. On już jest duży i powinny mu już zejść. Chodziliśmy państwowo. Dziś idę prywtnie. Ciekawa jestem czy prywatnie też mi powie to samo co w szpitalu, że mamy czekać. Tylko nie wiem na co :eek: mamy czekać i ile.

Może dziś mi coś rozjaśni w głowie, bo zaczynam sie niepokoić nie na żarty.
 
Sewa a co to Jedrusiowi sie dzieje ze do chirurga idziecie? napewno bedzie wsyztko wporzadku trzymam kciuki.

Iwonka to jest Straszne jak mozna dzieci same w domu zostawic:no:


Jak dobrze ze jest to BB i moge z wami pogadac, siedze juz ktorys dzien z kolei sama w domu od 6 - okolo 21 juz mam tego dosc i chyba sie zbuntuje.....:crazy:

No nie znowu watek gofrow poruszylyscie.....JA CHCE GOFRY :rofl2::rofl2::rofl2: musze "zgwałcic" M zeby zakupil gofrownice
 
Ewcia mój Jędrek ma wędrujące jąderka. Chodzimy co pół roku na kontrolę, ale nic się nie zmienia. On już jest duży i powinny mu już zejść. Chodziliśmy państwowo. Dziś idę prywtnie. Ciekawa jestem czy prywatnie też mi powie to samo co w szpitalu, że mamy czekać. Tylko nie wiem na co :eek: mamy czekać i ile.
Może dziś mi coś rozjaśni w głowie, bo zaczynam sie niepokoić nie na żarty.
OO no to ja iwem juz o co biega,,moj maz mial wedrujace jajeczka,,jedno zawsze mu do brzucha wchodizlo,,no i mial problem,,na szczescie u Mata tego nie zauwazono,,cyzli jest oki wszytsko...
zycze powodoznka i miejmy nadzieje,ze trafisz na normlanego lekarza...co ci wszystkow yjasni i powie co i jak...
 
Sewa oby ten lekarz sie sprawdzil Napewno bedzie dobrze! Buziaki!

Ja bym chciała, żeby stwierdził, że jednak wszystko jest ok. :tak: ale Jędrek tych jajek nie ma....tzn. czasami ma, czasami nie ma..... i nie wydaje mi się, aby to było normalne :-( No ale zobaczę co dziś powie. Boję sę okrutnie.
 
reklama
klavell- nono niezły,,a na ile latek ważny,,ja małemu dzisiaj złożyłam,,wniosek,,do odebrania pod koniec grudnia...30zł mnie to kosztowało,,no i foty z 15zł
wazny do 2013 roku ale wymienic go bede musiala za jakies pol roku lub rok tak mi powiedzieli w urzedzie bo takie male dzieci szybko sie zmieniaja
ja placilam 12 euro + 8 zdjecia

 
Do góry