reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hej dziewczyny. Ja mam okropne dwa dni - migrena mnie dopadla:no:. Normalnie tragedia. U nas ciagle sypie przez noc i dzisiejszy dzien napadalo tyle sniegu ze :szok:.

SEWA trzymam kciuki napewno bedzie wszystko ok:tak: - jak wrocisz to daj znac co ci lekarz powiedzial.

CZARNA super fotki slubne - jeszcze raz wielkie gratulacje i powodzenia w zyciu:tak:

Nie wiem bardzo co komu napisac bo przelecialam tak troche po łebkach:zawstydzona/y:, ale z tym bolem to sie nie da inaczej:no:. W kazdym razie dzis juz jest troche lepiej.
Wszystkie fotki ładne, a wszystkim chorowitkom i zaszczepionym - duzo zdrowka i wielkie buziaki:tak::-)
 
reklama
No tak ja na chwilke zajrzalam a tu pustki. Chyba przejme zwyczaje Ewci i bede pisac sama ze soba;-):-D, a tak powaznie to juz uciekam, bo glowa znowu coraz mocniej zaczyna bolec, a jeszcze musze Kube wykapac i kolacje dzieciom naszykowac. Dobranoc
 
No tak ja na chwilke zajrzalam a tu pustki. Chyba przejme zwyczaje Ewci i bede pisac sama ze soba;-):-D, a tak powaznie to juz uciekam, bo glowa znowu coraz mocniej zaczyna bolec, a jeszcze musze Kube wykapac i kolacje dzieciom naszykowac. Dobranoc
nono nunu moj zwyczaj ściagasz..hehe żartuje,,no to powodzonka,,hehe....zobczysz jak to fajnie tak sama z sba pisac:-D:-D
 
Sewa będzie dobrze trzymamy kciuki:tak:
Klavell fajny paszport, mój braciszek miął robimy jak miał 3,5 miesiąca:-)
Agatka zapraszam do siebie.Ja udostępnie gofrownice i zajme się dzieciakami a Ty będziesz robić gofry:-D
Anaconda zdrowia dl męża.
Iwona współczuje migreny,żeby dała Ci już spokój:tak:
Iwonka straszne nieszczęście.Czasem matki są strasznie bezmyślne i płacą za to wysoką cene...
Mój mały przed chwilką wstał i zajmuje sięnim tata:-)
 
Jestem.

Nie jest ani dobrze, ani źle...... kazał mi czekać do 3 lat. Jąderka są, da się je sprowadzić podczas badania, tylko, że szybko uciekają do góry :-( Po jednej wizycie to on nie podejmie decyzji co z tym robić. Mam dalej obserwować czy coś lepiej jest, czy bez zmian, w marcu mamy się pokazać na wizycie i podejmie decyzję, czy zabieg, czy leczenie hormonalne.

Ale lekarz bardzo fajny, super ma podejcie do dzieci, Jędrek przez ok 10 min badania leżal grzecznie i rozmawiał z nim o łózku jakie ma w domu ;-):tak::-D

A jeszcze Wam coś napiszę. Jakby potrzebny był zabieg to ten lekarz robi go na miejscu. Kosztuje to 2 tyś. Ma wyposażenie takie w tym gabinecie, że mi gały wyszły. I gdyby była taka koniecznośc to z całą pewnościa zdecyduję sie na prywatny zabieg. Ale jak to on powiedział "proszę pani, ale zabieg to ostateczność" Trochę się uspokoiłam.

Iwona Ty to się masz z tą głową. Tulę mocno.
 
Sewa czyli w sumie nie jest zle.Bedzie dobrze...:)

Ja tez jestem z bolem glowy i nie nadaje sie ani do pisania a ni do czytania...zlapalo mnie nagle i tak trzyma.musze isc znow sie polozyc
 
Sewa to fajnie,że mądry i doświadczony lekarz.Na pewno się uspokoiłaś.Może wszystko jeszcze się ustabilizuje.Trzymamy kciuki.
 
Zapomniałam się pochwalić.Bogracz wyszedł mi koncertowo:-)Jak na pierwszy raz;-)Lolo-Karollo też zjadł całkiem sporo:-)
 
reklama
To troche przypomina zupe gulaszową, taka gęsta zupa z mięsem i zacierkami pycha:-)Mam jeszcze to zapraszam:-)
 
Do góry