reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dziewczyny wiśnie przyjechały wkońcu, łapcie bo już do Was lecą, Anula Tobie rzucam jako pierwszej :tak:
Niewiem kiedy tu zajrzę :baffled: bo mam sporo do zrobienia

Agatulka śliczna grzybiareczka :tak: i piekny widok z okna :tak:

ja wczoraj robiłam czereśnie :))))) upiekłam placek i reszta na dżemik


śliczna grzybiareczka:tak::tak::tak:fajnie,że masz gdzie z dziećmi na spacer iśc ja modgę co najwyżej wkoło bloków

dziękuje
 
reklama
Agga dzięki już złapałam pomogłabym Ci ale dziś mam napięty grafik.Przyjeżdża kumpela stare ma urodziny a wieczorem do pracy.Obiecuję następnym razem sięppoprawić
 
My mimo pogody wybyłyśmy z domciu i dopiero przed chwilką wróciłyśmy. Młoda zajada żurek, a ja jak zwykle przed monitorem :-p.

agatulka grzybiareczka fajniutka :tak:, tylko słabo Ją widać na tym zdjęciu, a widok z okienka niezły. Pięknie tam musi być na wiosnę i jesień :-).
A przypomniałam sobie - pytałaś mnie kiedyś z jakiego rejonu Kraka jestem. Masz coś wspólnego z tym pięknym miastem ?:-), bo po podpisie pod avatarkiem wnioskuję, że chyba jakaś przeprowadzka się szykuje, tak ? :-)

agga ja Ci niestety nie pomoge przy tych wisienkach, bom lewa w tych sprawach :zawstydzona/y:. A co konkretnego z nich robisz ? :-)
 
Madźka za kare to go teraz przetrzymaj:tak::tak::tak:niech wie,że se musi zasłużyć;-):tak::-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D już się kajał i przepraszał:dry::dry: no to przecie nie będę nosa zadzierać nie, wybaczyłam ;-):blink::-D

H
Idę położyć Kubę spać...czeka mnie prasowanie i dziś już muszę je zrobić ;/
Dzięki za buziaki Meg:tak::tak:dawaj to prasowanie do mnie a Ty ciężaróka kręgosłup oszczędzaj bo Ci się jeszcze przyda:tak:;-)

Słodka grzybiareczka:-D

śfajnie,że masz gdzie z dziećmi na spacer iśc ja modgę co najwyżej wkoło bloków
Anula u mnie to samo:no: codzienne spacery na rynku Manufaktury urządzamy bo parki okoliczne to po dwa kroki w prawo i dwa w lewo:dry::dry:ale za to w weekend u rodziców na wsi odbijamy:tak:

Dziewczyny wiśnie przyjechały wkońcu, łapcie bo już do Was lecą,
Ty Agga ale podziel się z wieczora tą wiśniówką:dry: żebyś czasem jej sam cichcem nie opitoliła;-):-D

Nio tak ja jak zwykle przyszłam szklanki po was pomyc:dry:
Sikoreczka a propos mycia szklanek jak zmywara:confused::confused: bo mojej ani widu ani słychu. Mam ociotowaną chyba tę funkcję życiową:dry::dry:

Melduję się popołudniowo.Zaciągnęło się niebo nam na czarno jakby rozlać się chciało:confused2:Młody piuchna. Na obiad leczo więc robi się samo;-) idę łazienkę obskoczyć i prasowanko dokończyć. Wrzeszczeć jakby co;-)
 
agatulka grzybiareczka fajniutka :tak:, tylko słabo Ją widać na tym zdjęciu, a widok z okienka niezły. Pięknie tam musi być na wiosnę i jesień :-).
A przypomniałam sobie - pytałaś mnie kiedyś z jakiego rejonu Kraka jestem. Masz coś wspólnego z tym pięknym miastem ?:-), bo po podpisie pod avatarkiem wnioskuję, że chyba jakaś przeprowadzka się szykuje, tak ? :-)

takkkkkkkkkkkkkk w końcu na swoje ze tak pwoiem idziemy noo jedziemy na 2 koniec polski hehehehhe
koło 15 sierpnia jedziemy z naszym dobytkiem :))
my na dzielnice Krowodrza

 
agatulka :-) Kraków jest pięknym miastem, na pewno Wam się spodoba :tak::-).

Pranko kończy się prać, więc trza będzie zaraz wywiesić, młoda daje w d**ę :baffled:, a ja nie wiem do czego mam ręce włożyć :confused:.

Dziewczyny, jak Wam chce się prasować:rolleyes2:. Kiedyś tak robiłam jak Wy, ale i tak z szafek wyciągałam lekko pomięte, a ja nie lubię kantów na ubraniach, więc jeszcze raz prasowałam :baffled:.
Teraz to po praniu wszystkie ciuchy do szafek wrzucam i prasuję kiedy potrzebne :-p.
Dobra, idę powiesić ubrania na balkonie. Niech trochę je wiaterek przewieje.
 
Winka mój jest z Krakowa i jezdzimy tam na święta
bardzo mi się podoba

ja prasuje od razu z suszarki jak zdejmuje i szybko do szfyyyyyyyyy
ostatnio bardzo uwielbiam prasować
 
Się witam;-)
Troszkę posprzątałam i teraz wysłu****ę krzyków moich paskudek:dry: Ta pogoda na nich źle działa, non stop się kłócą:baffled:
Agatulka25 grzybiareczka śliczna a widoczek z okna super:tak:
Madziu mój jakżekochany mężu nadal mi nie podłączył zmywareczki:angry: Wredota jedna powiedział że zrobi to na końcu:-:)dry:
 
reklama
hejka babole
Myśmy na pacelku były ale z piasku nas deszcz wygonił.Potem byłysmy w salonach ślubnych z Karolcia.I tak Iwonka w jednym salonie mi powiedziałą,ża takie kapelusze to na zamówienie i duży od 800 zł.Najlepiej tam gdzie szyła kiecuszke,żeby materiały pasiły ale jakby bardzo chciała to zrobią.Gdzie indziej oczy jak spodki robiły:dry:
A takie ślubne cudo dla Karolci wypatrzyłam...A ona jest blondyneczka, o nieziemskiej figurze..Potem jej focie wrzuce.No i Karolek jes za nia taki głupi,że ach:tak::tak:Jej narzyczony tez;-);-)
188u7241.jpg


188u7257.jpg

188u7308.jpg
 
Do góry