reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzień Doberek kochane:-D:-D:-D:-D
no dzień dobry - słoneczko dzisiaj rano wstało i w bardzo dobrym jest humorze:-D:-):-):-):-)

Mąż już do pracy poszedł i teraz ja samotna w czterech ścianach.Przyzwyczaiłam się trochę że był z nami w końcu jego urlop trwał 5tygodni i 2 dni,a do dobrego t się człowiek szybko przyzwyczaja.
Anetka nic się nie martw może męża Ci nie zastąpimy ale zawsze jakaś namiastka nie;-);-)

Laski a jaks instrukcja obsługi do zamkniętego będzie:confused:bo ja nie kumata jeszcze w tych kwestiach:sorry2::sorry2:okna musze przetrzeć i chyba zrobię to teraz zanim się za gorąco na PPD zrobi:tak:

Ach no Bodzia piękne suwaczki:tak::-D dojrzewam do odświeżenia swoich:zawstydzona/y:
 
reklama
heloooooooo babeczki noc super junior padł po 21 i spał do 7 jenyy od razu człowiek inny jak sie cała noc wyśpi
doczekać się nie moge soboty zobaczymy czy sie uda wykończyć remont obyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bo sama ich spakujeeeeeeeeeeeeeee
 
Hej kobietki :-)

Wczoraj wieczorem tak strasznie chciało mi się pić, że polazłam do lodówki i duszkiem wydudlałam colę, no i dzisiaj są efekty - wstałam z ogniem w gardle :baffled:.

Poproszę kawki jeśli można :tak:


 
Witam Kobitki:tak::tak::tak:

Nocka minęła nam bardzo spokojnie .... Amandzia szybko zasnęła a w nocy obudziła się 2 razy na amciu ale szybko po zjedzeniu znowu szła w kimano :tak::tak:
Zaraz śmigamy na spacerek póki słońce jeszcze tak bardzo nie grzeje bo wczoraj w południe to po prostu masakra była:baffled:
...lubię ciepełko ale nie aż takie:dry::zawstydzona/y:
B
Aluśka ciekawam twej fryzurki. Ja też coś muszę zmienić bo ostatnia fryzjerka tak mnie podcięła że po 2 tygodniach trza do poprawki ale słuchać nie chciała gdy ją prosiłam o przycięcie grzywki:no::wściekła/y:. I rzeczywiście między naszymi maluszkami rok różnicy ale ty już pewnie całą listę masz potencjalnych kawalerów to zapiszz mojego Kubusia na listę rezerwowych bo urocza ta twoja mała.
Kerry już Kubuś w pisany na listę :tak::tak::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Co do mojej nowej fryzurki to na razie mam pozytywne komentarze :tak::laugh2::laugh2::laugh2:
heloooooooo babeczki noc super junior padł po 21 i spał do 7 jenyy od razu człowiek inny jak sie cała noc wyśpi
doczekać się nie moge soboty zobaczymy czy sie uda wykończyć remont obyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bo sama ich spakujeeeeeeeeeeeeeee
agatulka gratuluję przespanej nocki oby więcej ich było:tak::tak::laugh2::laugh2::laugh2:
 
no to jeszcze sie pochwalę moją niunią i zmykam na dwór:laugh2::-p

Amandzia na Huśtawce na palcu zabaw w trzech odsłonach:laugh2::laugh2::laugh2:
każde z tych zdjęcie zrobione innego dnia :tak::tak::tak:

tak sobie stoję:tak::tak::tak:
...............
Mam kucyki:tak::tak::tak:

,,,,,,,,
 
Ostatnia edycja:
aluśka :-):-):-) Amandzia słodziutka, cudowna, aż chciało by się ją schrupać :tak::-):-):-);-). Jak na Nią patrzę to od razu mam banana na twarzy od ucha do ucha :-).
 
aluśka-Ale słodziutka ta twoja córcia a jaką ma bujną fryzurkę.

U nas z włosami skromniutko,ale założylam wczoraj Aluni spineczkę bo na szczepienie szłyśmy i chciałam żeby była elegancka a siostra w przychodni się śmiała że ja jej tą spinkę na kropelkę przykleiłam.

madźka-Pewnie że z wami super jest inaczej bym tu nie zaglądała.Myslę że już jestem wciągnięta na maksa.Czasami żałuję że tak żadko mogę tu zajrzeć.

Myślę że instrukcji nie trzeba po prostu wchodzisz piszesz i zmykasz tak jak tu.
A zamknięty już jest tylko zainteresowania nie widać.

A ja mam dzisiaj taki humorek
upup.gif
bo pogoda jak na obrazu i ja radująca się z tego powodu
199.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry