reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzien dobry! U mnie jesien :baffled: rety czyzby juz nie dane bylo mi przezyc cieplych dni :baffled:

Bodzinka udanego wypadziku do zoo :tak:

aluska niunia jest cudna. Oj bedzie serducha lamac :tak:

winka lyknij reenie na uspokojenie sokow trawiennych :tak:

A ja nie wyspana, bo spac nie moglam :baffled: tluklam sie z boku na bok..... zaraz musze kawe lyknac :tak:
 
reklama
Jkrzymka właśnie się dziwiłam, że ty o deszczu tu mówisz a u mnie słoneczko, no i nie minęło 15 minut tak się zaniosło i nagle wiatr się zerwał będzie padać jak nic a ja tu do centrum muszę dojść bo się umówiłam z kumpelą i na zakupy chciałam iść dla dzieciaczków.:baffled: Ale szybko przywiało tę niepogodę z pomorza. Czy to twoja sprawka Krzymuś?:-p:szok:


Hej kobietki :-)

Wczoraj wieczorem tak strasznie chciało mi się pić, że polazłam do lodówki i duszkiem wydudlałam colę, no i dzisiaj są efekty - wstałam z ogniem w gardle :baffled:.

Poproszę kawki jeśli można :tak:



No ja cię podziwiam że ty wogóle w nocy spałaś ja pamiętam za dobrych starych czasów to po coli (nie mówiąc o drinku z colą) to ja mogłam całą noc nie spać tak na mnie działa.


A wogóle to mam pomysł abyśmy na tym wątku mamusiowym pisały tak jak zawsze a na zamkniętym tylko o osobistych sprawach no i np. fotki zamieszczały
 
No i jak Was zostawić na pół dnia? Potem drugie pól nadrabiać muszę.
Bodzia taka jestes odmieniona, że rozpoznać trudno. Pieknie
Jkrzymka gratulacje kroczków. Sama pamiętam jak byłam podekscytowana jak Olcia podreptała:-)
Aluska maleńca cudowna. Aniołek
aneta powrotem męża do pracy nie stresuj sie wcale. Wiem, że pewnie smutno się zrobiło i cicho, ale masz córunię
winka współczuję choroby. Sama przez to przeszłam

Ja już dzisiaj na wysokich obrotach latam.
Po spacerku jesteśmy, do posprzątany, uprałam dwa dywany, a teraz padłam. A za chwile się za bułeczki biorę
Pozdrawiam Was kobitki. Witam nową mamusię i zapodaję kawusię. Kto sie pisze?
 
Ozkane zapraszamy na zamknięty... tylko jak my się tu znajdziemy?;-);-);-) jesli jedna połowa bedzie tu a druga tam?
Spokojnie się znajdziemy :tak:. Ja na innym wątku radzę sobie z otwartym i zamkniętym wątkiem od ponad pół roku :-), więc nie bój żaby ;-):-).
winka lyknij reenie na uspokojenie sokow trawiennych :tak:
Ooo, pierwszy raz słyszę, że na ból gardła reenie pomaga :confused::oo:. Rozumiem, że sprawdziłaś to na sobie ? :-)

Bodzia pozdrów z ZOO ode mnie misia i żyrafy :-D.
 
Jeszcze krótka relacja z urodzin teściowej:
Brzoskwinie do toru 1 YTL (tutejsza waluta)
Winogrona 1,5 YTL
Krem 3 YTL
Blaty ok 4 YTL
Mina teściowej jak nas zobaczyła bezcenna:-):-):-):-):-):-):-):-)
Popłakała się kobitka. W sumie to nigdy nie obchodziła swoich urodzin bo nikt o niej nie pamiętał. My dzwoniliśmy z Polski ale teraz impreza niespodzianka, tort, prezent... Bardzo się wzruszyła. Atorcik wyszedł niezły przyznaję. Po 10 minutach nic nie zostało:-D
Ale nie martwicie się kochane. Zrobię specjalnie dla Was nastepny

Dział zamknięty owszem widoczny, ale jakoś się stało, że dostępu nie mam:-:)-:)-:)-:)-(
Buziaki
 
Dział zamknięty owszem widoczny, ale jakoś się stało, że dostępu nie mam:-:)-:)-:)-:)-(
Buziaki
Może to dla tego, że za krótko jeszcze z nami jesteś i za mało postów masz ?
Ale nie martw się, szybciutko to nadrobisz, tylko regularnie musisz się TU udzielać :-):tak: i raz dwa dostępik dostaniesz :tak::-).
 
reklama
Do góry