reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Anabuba widzę że tez trójka w głowie :-D:-D:-D:-D u mnie brzuch było widać jak byłam w 6 miesiącu. Dopiero wtedy mnie wypchało. Jak ktoś szedł za mną to nie widać było że w ciąży chodzę. Szturchali mnie i jak mnie mijali to dopiero widzieli że z brzuchem chodzę i przepraszali. Co za ludzie!!!
 
Dziewczynki a mam pytanie, ma któraś jakiś skuteczny sposób na rozstępy?? Bo ja się nie mogę ich pozbyć z tyłka :-:)-:)-( używam krem z perfecta mama i jakoś nie widzę rezultatów :-:)-:)-(
 
Ja tez mialam male brzuchy:tak::tak::tak:Jak szlam rodzic Dominika to lekarz sie mnie pytal czy nie pomylilam sie z terminem o 3 miesiace:szok::szok::szok:A z dziewczynkami w ciazy jak je rodzilam w 8 miesiacu to mialam mniejszy brzuch niz moja siora ma teraz w 32 tyg
 
Dziewczynki a mam pytanie, ma któraś jakiś skuteczny sposób na rozstępy?? Bo ja się nie mogę ich pozbyć z tyłka :-:)-:)-( używam krem z perfecta mama i jakoś nie widzę rezultatów :-:)-:)-(


Z tego co wiem to rozstepow nie idzie sie do konca pozbyc:no::no::no:Mozna im raczej zapobiegac:tak:Chociaz to i tak duzo zalezy od rodzaju skory
Mi sie akurat udalo bo nie mam ani jednego:-);-)Cale ciaze smarowalam sie oliwka dla niemowlat johnson albo dobrym balsamem
 
Ja też się smarowałam oliwką i balsamem ale jak widać nic to nie dało. Owszem zbladły przez ten czas ale jeszcze je widać za bardzo :-:)-:)-(
 
U mnie brzuszek z przodu, a z tyłu wcięcie w talii :tak: Tak było za pierwszym razem, teraz jest mnie trochę więcej:baffled: No ale zostało mi trochę wcięcia ;-)

Dziewczynki, pstryknęłam tak na szybko kamerka internetową. Kadry wąskie bo mi na tyle ręki starczyło :-D W Weekend powiem M to pstryknie coś porządnego :-)





:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Do góry