reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

wiktoria a nie boisz się ze twój M jest tyle czasu poza domem???? ja bym sie chyba bała, no wiesz jak czasami bywa.......
tylko xle mnie nie zrozum ja tylko tak czysto teoreycznie:tak:
Moj M tez najprowdopodobniej w lipcu wyjedzie:tak:I ja sie jakos nie boje;-)Bo gdyby mial cos zrobic to zrobilby to nawet bedac tu na miejscu pilnowany przeze mnie:-)
 
reklama
dowikla niby prawda, ale jak jest ktoś bliski poza domem to wydaje mi sie ze bardziej sie mysli o takich rzeczach.A na długo wyjeżdża???gdzie?
 
dowikla tak nadrobimy ;-);-);-);-);-)

mam potencjalnego kupca na mój wózek.jutro przyjedzie go obejrzeć i jak mu się spodoba to kupi-oby :tak::tak::tak:
 
dowikla niby prawda, ale jak jest ktoś bliski poza domem to wydaje mi sie ze bardziej sie mysli o takich rzeczach.A na długo wyjeżdża???gdzie?
Do Anglii:tak:A na jak długo to nie wiem ale czesto bedziemy sie widywali;-)bo albo my bedziemy tam latac albo M do Polski
A ja nie bede miała czasu zeby o czyms takim myslec:szok:

AGNES
A ten kupiec to z allegro:confused:Moze kupi ten wozek bo jest fajny:tak::tak::tak:
 
reklama
Tak szczerze powiedziawszy to nie wiem. Siedzi do 28 kwietnia ale jak go przeniosą to może już w kwietniu na początku będzie w domku :-D:-D:-D
 
Do góry