reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
As (*)
hej mnie też wieki nie było teraz ciągle tylko praca dom praca dom i czasu na nic nie ma
co do podawania grzybków to także nie daję młodemu ale pieczarek w czymś zje np drobno pokrojone w jakimś sosie czy z pulpecikami.fakt faktem rzadko ale jadł
kasia i co z tym przedszkolem?młody chodzi czy nie?i jak ty z szukaniem pracy
 
no hej
zagladam kto tu napisal,a to ty aga..heee....

a co tu tak pusto...

co u was???????

ja na L-4 od 14.10 juz jestem...wyprawke kolekcjonuje ale powolii bardzo..bo z kasa krucho...
 
hej dziewczyny :-)

zaglądam codziennie na forum a tu cisza taka ... nie ma z kim pogadać :-)

Koralikowa jak ten czas leci, niedawno co dopiero nas informowałaś o swojej ciąży a tu już 30 tydzień ;-) u nas też zawsze z kasą krucho więc cię rozumiem doskonale ...

aguska - z przedszkolem nadal nic, nikt nie zrezygnował, koleżanka jest pierwsza na liście oczekujących i też nic więc co dopiero u nas :-( a dopóki nie będzie przedszkola to nie będzie pracy ... ech :-( porozwieszałam ogłoszenia do pracy jako niania ale też się nikt nie odzywa

Nataniel znowu przeziębiony, ja nie wiem już ... brak snu daje mi się ostro we znaki, dziś chyba z pięć pobudek więc od rana boli mnie głowa że chce pęknąć :-(


Zgłosiłam się do konkursu i proszę was o głosy :-)
http://www.bebiklub.pl/konkurs/jakim-typem-mamy-jestes/galeria/porada/803
 
Kasia ode mnie masz 3 głosiki;-)szkoda z tym przedszkolem że tak musicie czekać.A z pracą to ciężko jest... zdrówka dla młodego mój też przeziębiony,kaszle ale osłuchowo czysty czyli alergia i przeziębienie na razie.ja na ciągłych obrotach praca, dom i tyle.
jakoś leci
Amalie to powodzenia w majstrowaniu:-D;-)
 
Amalie to powodzenia w staraniach, też bym tak chciała ;-)

Aguska dzięki :-) przeziębienie zaczyna przechodzić na mnie i na M, masakra jakaś ... od wczoraj gardło mnie boli że szkoda gadać, Nataniel nadal kaszle, jak mu nie przejdzie do niedzieli to idę z nim do lekarza
 
I tobie zdrówka także życzę, my łykamy Rutinace codziennie więc mam nadzieję że coś gorszego mnie ominie, na razie tylko to gardło cholerne boli, już zaparzyłam sobie Septosan fix do płukania gardzioła, poznałam w ciąży i super sprawa, szkoda że od razu tego nie zrobiłam, jak zwykle liczyłam że przejdzie ;-)



P.S. szkoda że taka tu cisza :-( wpadłam tylko żeby się pochwalić, że dostałam dział na okres próbny ;-) mam nadzieję że się spodoba i zapraszam was do udzielania się ;-) Dział Rodzinne Porady w Off Topic
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiu Gaja też chora, w nocy miała drgawki i gorączkę, teraz jużlepiej ale zielone gile idąpełną parą;(Wczoraj na służbie tak zmarzła ze i mnie coś bierze!Zdrówka dla Natanka
 
Do góry