reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
tak dziekuję Wojtek ma nauczanie indywidualne w szkole ,Zuzia szykuje sie do gimnazjum Gabi 28 lutego skonczy 7 lat we wrzesniu do pierwszej klasy .Ja pracuje na pol etatu bo musze byc w domu wiecej z dziecmi Mama moja mi pomaga ale teraz tez musi byc w domu z ojcem bo ojciec mial udar W miare poukladalm sobie wszystko ,doszlam do siebie W kwietniu 3 rocznica smierci mojego męża bedzie msza Tesknie bardzo ale musze zyc dalej Na pewno nie chcialby zebym sie smucila :-(z tesciowa mam znikomy kontakt bo jest zla na mnie :baffled: ogolnie moze byc
 
Joasiu jak ten czas zleciał. W szoku jestem. Bardzo się cieszę, że jakoś dajesz radę. Myślałam ciągle o Tobie. Wojtek dalej taki buntownik? Zuzia w wieku mojego Kacpra. Egzaminy, sprawdziany ciągle w tej VI klasie. Boję się okropnie tego pójścia do gimnazjum.
A jak sobie Gabi radzi w szkole? Moje małe od września idzie jako pięciolatek , do zerówki.
Nie mieszkamy już tam , gdzie mieszkaliśmy. Wyremontowaliśmy dół u teściów i mieszkamy teraz na wsi. Dzieci zmieniły szkołę, ale szybko zaklimatyzowały się. Jest ok. Choć i mnie czasem samotność doskwiera. Nie ma do kogo buzi otworzyć...
 
reklama
Gabi jest w przedszkolnej zerówce ,zostala ze względu na godziny tzn od 8 do 14 no i ma wyzywienie a poztym troche obawiałam ie ja posłac do szkoly Zuzia moja bardzo dobrze sie uczy ma zdolnosci plastyczne przedewszytskim lubi projektowac stroje no i siatkówka druga pasja ,jezdzi na zawody trenuje Wojtek tak ciezki charakter i trudny wychowawczo :wściekła/y:Ja jakies am swoje zycie mam ,poznałam fajnego faceta jestesmy ze soba jakis czas Zaczeło sie ze moja kolezanka namowiłą mnie zebym sobie załozyła konto na portalu dla samotnych ja byłam sceptyczna ,nie mam zaufania do takich portali ale okej Wogole tam nie zagladałam ale ktoregos razu doastalam meila ze mam wiadomosc na tymze Odpisąłm do faceta spotkalismy sie Okazal si miłymsympatycnzym facetem Podoba mi sie nim to ze nie widzi tylko mnie ale tez dzieci Moje dzieciaki go bardzo lubia i akceptuja Byalismy razem na weselu mojej siostry ogolnie mowiac cos tam się wykluwa miedzy nami jEST OK Jest informatykiem ,mieszka w malej miejscowosci ,tez jest po przejsciach Rozumiemy sie w wielu sprawch duzo mi tez pomaga w domowych obowizkach nie spotykamy sie czesto ale widze ze angazuje sie bardzo i zalezy mu na mnie i dzieciach Tesciowa nie akceptuje sytuacji zarzuca mi ze zapomnialam juz o moim mezu a to nieprawda :no:a wogole to uwazala ze nie ppowinnam isc z nim na wesele mojej siostry bo nie wypada :baffled: szkoda gadac Ja uwazam ze nic zlego nie robie Mam prawo zyc byc szczesliwa a o mezu nie zapomne zawsze bedzie w moim sercu
 
Do góry