reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Najbardziej sie balam wlasnie rozlaki. Projekt pierwszy przewidywal, ze maz pojedzie z Alankiem a ja pozniej, ale byla prawie awantura, ze ja nie dam mu dziecka na tak dlugo, itd. na szczescie sprawa sie rozwiazala
 
reklama
Leika gratuluje ząbka:-) i troszkę zazdroszczę bo u nas cisza a już 7 miesięcy:no:

Nie martw się, u nas pierwszy ząbek wyszedł w jak mały miał skończone 10 miesięcy dopiero :) Zaraz potem był drugi a potem cisza. Teraz mamy trzeci i lada dzień będzie czwarty i pewnie znów dłuższa przerwa :-D Wychodza parami ;-)
 
Jędrkowi też pierwszy ząbek wyszedł jak miał 10 m-cy. Potem poleciało jak z płatka.

Dobra dziewczynki, teraz to już na dobre mówię dobranoc :tak::tak: Śpijcie smacznie :tak::tak::tak:
 
Jutro mnie nie będzie, jedziemy do rodzinki do Tomaszowa. Może odezwę się wieczorkiem, albo dopiero w poniedziałek.
Dobrej nocki życzę!
 
Ania gratuluje, ale i tak nie rozumiem zafascynowania lustrzanka ;) cyfrowa to jest to, a nie ustawianie, przyemierzanie bleeeeee....ale co tam, to Ty masz miec radoche a nie ja.
Ale to jest lustrzanka cyfrowa i można ustawić na automatyczne ostrzenie lub robić to ręcznie :tak::-D

Witam wieczorkirm. Dopiero co wrócilismy do domu, Jędrek przysypiał mi całą drogę :confused::confused::confused: dopiero jak mu pokazałam ślimaki, które po deszczu wyszły na spacer :-D:-D:-D to się rozbudził :tak::tak::tak: już myślałam, że przyjdzie mi któregoś do domu zabrać :szok::szok:

A co do lustrzanki...... mój mąż ma lustrzankę :tak::tak::tak: nie ma porównania z cyfrowym aparatem. Z lustrzanki fotki są piękne.... ale trzeba się na tym znać i dlatego ja mam cyfrowy aparat i to jeszcze taki złom :-(przydałby się nowy :tak::tak::tak:

My po jednym deszczu wróciłyśmy ze ślimakiem i wszystko było dobrze dopóki siedział w skorupie ale ja wyszedł :-D:szok::szok::-D to Maja wpadła w taką histerię że trzeba było bo wynieść do ogródka, no w końcu krwiożercza bestia próbowała wydostać się ze słoika ;-):-D:-D:-D. Ale mieliśmy z mężem ubaw ale Majka była naprawdę przerażona.
A co do jakości zdjęć to tak jak mówisz bez porównania,a my naszą cyfrówką trzasneliśmy już pona 40 tyś. zdjęć przez 2,5 roku więc metryca trochę dostała po d.. i jakość się popsuła.

Ania138 fajnie że sie pokazałaś wkońcu na bb:-):-):-)
co do aparatu to ja też mam lustrzanke i robi piękne zdjęcia..;-).
kiedyś sobie kupie taką ale cyfrową....:tak:
super sprawa taki aparat :-):-)
i znowu mamy coś wspólnego-przypadek????

:zawstydzona/y::zawstydzona/y: wiem wiem zaniedbałam trochę BB i w poniedziałek znowu jedziemy na działkę do czwartku :zawstydzona/y::cool2::cool2::zawstydzona/y:.
No to coraz bardziej podejrzana sprawa, coś za dużo tych przypadków ;-):-D:-D

Jutro mnie nie będzie, jedziemy do rodzinki do Tomaszowa. Może odezwę się wieczorkiem, albo dopiero w poniedziałek.
Dobrej nocki życzę!

Życzę Wam udanej niedzieli :-D:-D

A my jutro grill`ujemy na zbiorowych urodzinkach Majki i kuzyna męża Marcinka. Muszę Wam powiedzieć że przygadałam parę razy mojej rodzince odnośnie przekładania imprez na ( pisałam kiedyś że 15 sierpnia przy okazji imienin mamy miały być urodzinki Mai i moje ) że przyjechali za moje a jutro siostra ze szwagrem i małą będą też na grill`u :szok::-D. No i można jak tylko sie chce bardzo się z tego cieszę bo Majka by gości żadnych " swoich " nie miała.


 
Dzień dobry!

U mnie dziś słoneczko świeci, ale jakiś chłodny wiaterek wieje :confused::confused::confused: miała dziś odwiedzić mnie koleżanka z synkiem, który jest w Jędrka wieku, ale własnie przed chwilą zadzwoniła, że nic z tego bo mały dostał kataru...... szkoda :-( No to przyjdzie nam dziś w domku siedzieć, tylko spacerek pewnie zaliczymy. Życzę miłej niedzieli!
 
reklama
Ania138 Majka to już duża dziewczynka :tak::tak::tak: śliczniutka :tak::tak: A co do ślimaków. Jędrek się ich nie boi ...... jak siedzi taki pan ślimaczek w skorupie to woła " ślimak pokaz logi" Bez rogów to już nie atrakcja ;-):tak::-D
 
Do góry